no consumer

Nėra nieko įdomiau už vaizdo apdorojimo technologijas ir už tave

Grace, rinkodaros ir viešųjų ryšių padalinys

Kopkite karjeros laiptais iki pat viršaus

Siddharth, pardavimų ir konsultavimo padalinys

Esame daugiau nei tiesiog verslas

Graham, valdymo padalinys

Nėra nieko įdomiau už vaizdo apdorojimo technologijas ir už tave

Claire, verslo administravimo padalinys

Kopkite karjeros laiptais iki pat viršaus

Antonello, pardavimų ir konsultavimo padalinys

Kartu tikrai įgyvendinsime savo tikslus

Oliver, sprendimų verslui ir informacinių technologijų padalinys, ir Nicola, pardavimų ir konsultavimo padalinys

Karjera „Canon“

Darbas „Canon“ reikalauja aistros. Būtent ši aistra kartu su pasididžiavimo jausmu skatina mūsų žmones veikti ir siekti tikslų, ji yra viena priežasčių, dėl kurių mes pirmaujame kurdami vaizdo apdorojimo naujoves, skirtas įvairiausioms sritims – nuo gaminių plačiam vartojimui ir verslui iki transliavimo bei medicininių gaminių, sprendimų ir paslaugų.

Pardavimai ir konsultavimas

Jeigu visada norėjote priklausyti komandai, parduodančiai visame pasaulyje pripažintas paslaugas ir sprendimus, o taip pat jaučiate tikrą aistrą vaizdo apdorojimo technologijoms, tuomet su „Canon“ galėtumėte žengti žingsnį į priekį savo karjeroje.

Rinkodara ir viešieji ryšiai

Mes labai didžiuojamės tuo, ką darome, ir norime apie tai papasakoti pasauliui. Štai čia ir atsiveria galimybės jums. Dirbdamos įvairiose srityse nuo klientų kanalų rinkodaros ir verslo planavimo iki produktų vadybos, mūsų rinkodaros ir viešųjų ryšių komandos padeda mums perkelti savo paslaugas ir sprendimus į kasdienį gyvenimą.

Sprendimai verslui ir informacinės technologijos

Jeigu mėgstate iššūkius ir norite būti mūsų veiklos šerdyje, prisidėkite kuriant sprendimus klientams ir mūsų verslo pagrindus sudarančią infrastruktūrą.

Verslo administravimas

Jūs mokate spręsti problemas, nebijote iššūkių ir galite pasiūlyti naują požiūrio tašką, kad mūsų verslo procesai būtų sklandesni, o infrastruktūra tobulai atitiktų mūsų siekius.

Valdymas

Turėsite gebėti įvertinti klientų poreikius ir jausti aistrą žmonėms. Mūsų tikslas – vystyti verslą auginant savo darbuotojus.

Absolventų įdarbinimas ir praktika

Nuspręsti, ką norite veikti baigę kolegiją ar universitetą, gali būti bauginama užduotis, todėl mūsų programos absolventams ir norintiesiems atlikti praktiką sukurtos taip, kad įgytumėte reikiamos patirties savo karjerai pasirinktoje srityje. Susipažinkite su Saros istorija.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais


Kaip palaikyti su mumis ryšį

Nesvarbu, ar norite būti įrangos aptarnavimo specialistais Švedijoje, ar profesionaliais pardavėjais Ispanijoje, raginame jus atrasti „Canon“ siūlomas karjeros galimybes. Ne kiekvienoje būstinėje rasite visų tipų darbų, bet įdomių galimybių yra visur.

Įsivaizduokite save dirbant „Canon“

„Canon“ – tai bendrovės žmonės, todėl siekiame sukurti draugišką ir stabilią darbinę aplinką. Be to, padedant mūsų pasaulinės klasės prekės ženklui užmezgame tvirtus ryšius su klientais. Pamėginkite įsivaizduoti save dirbant „Canon“ ir galbūt suprasite, jog norite būti būtent čia.