no consumer

„Canon“ kompaktiniai „Wi-Fi“ fotoaparatai

Naudodami „Canon“ kompaktinius „Wi-Fi“ fotoaparatus visada palaikysite ryšį, kad ir kur būtumėte. Įkelkite, spausdinkite atvaizdus ir kurkite jų atsargines kopijas tiesiogiai iš savo „IXUS“ arba „PowerShot“ fotoaparato, arba vienu palietimu susiekite jį su savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu naudodami dinaminį NFC ryšį ir atvaizdus iškart, sparčiai bendrinkite.

Prisijunkite prie išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių

Norite sparčiai ir paprastai bendrinti nuotraukas vaikštinėdami savo keliais? Naudodami nemokamą programėlę „Canon Camera Connect“, leidžiančią paprastai sujungti „Wi-Fi“ fotoaparatą su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, galite čia pat nusiųsti nuotraukas į internetą arba įrašyti jas į mobiliuosius įrenginius. Paprastesniam prisijungimui mūsų naujausiuose modeliuose naudojamas dinaminis NFC ryšys, kuriuo atvaizdai perkeliami į tam pritaikytą išmanųjį telefoną vos vienu palietimu.

Connect

Valdykite fotoaparatą ir tiesiogiai stebėkite vaizdą nuotoliniu būdu

Fotografuojant nuotoliniu būdu per belaidžiu ryšiu prijungtą išmanųjį telefoną paprasta įtraukti save į grupines nuotraukas ir daryti puikius laukinės gamtos kadrus. Naudodami programėlę „Canon Camera Connect“ galite nuotoliniu būdu reguliuoti tam pritaikyto „Wi-Fi“ fotoaparato užrakto, optinio priartinimo ir blykstės nuostatas, o kai kuriuos naujausius mūsų modelius per atstumą netgi galite valdyti visiškai rankiniu režimu.

Remote Shooting
Geotag Images

Žymėkite nuotraukas geografinėmis gairėmis per mobiliąją GPS funkciją

Pasinaudokite savo GPS funkciją turinčiu išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu ir pažymėkite „Canon“ kompaktiniu fotoaparatu padarytas nuotraukas geografinėmis gairėmis – taip galėsite paprastai atsekti savo kelius ar susižymėti mėgstamiausias atostogų vietas.

Tiesiogiai bendrinkite vaizdus iš fotoaparato per internetą

Bendrinimas_320x42.jpg

Tiesiai iš fotoaparato siųskite nuotraukas ir vaizdo įrašus į savo naudojamas bendruomeninių tinklų svetaines ir darykite tai be jokios kompiuterio pagalbos! Tereikia prijungti fotoaparatą prie namų „Wi-Fi“ tinklo* ir iškart galite dalytis nuotraukomis el. paštu, per „Twitter“, „Flickr“, „Google Drive™“ ar „Facebook“. HD kokybės vaizdo įrašus galima bendrinti per „YouTube“™. Negana to, galite siųsti nuotraukas į „Canon“ paslaugą „irista“: ši pažangi debesų kompiuterijos pagrindu veikianti platforma sukurta visiems, norintiems tvarkingai saugoti savo prisiminimus, ir leidžia vartotojams pasiekti, peržiūrėti ir valdyti savo nuotraukų saugyklas taip, kaip lig šiol dar nebuvo galima. Daugiau informacijos rasite „irista“ svetainėje https://www.irista.com/.

Screens

Kurkite savo nuotraukų atsargines kopijas internete arba kompiuteryje

Naudodami debesijos paslaugas galite kurti sau brangių nuotraukų atsargines kopijas būdami praktiškai bet kur. Naudodami funkciją „Image Sync“ galite per belaidį ryšį kurti atsargines atvaizdų kopijas bet kur – savo „irista“ albume, „Flickr“ ar „Google Drive“ paskyroje, o taip pat tos kopijos bus sinchronizuotos su jūsų asmeniniu kompiuteriu ir netgi išmaniuoju telefonu.

Prijunkite „Canon“ gaminius prie kitų įrenginių

Užmegzkite ryšį su pasauliu

Kartu naudodami savo „Wi-Fi“ fotoaparatą su dinaminio NFC funkcija ir „Canon Connect Station“ galite paprastai dalytis nuotraukomis ir vaizdo įrašais bendruomeninės žiniasklaidos svetainėse bei internetiniuose albumuose, o taip pat su šeima ir draugais žiūrėti juos per HD televizorių.

* Tiesioginio bendrinimo per internetą, „Image Sync“ ir siuntimo per serverį funkcijoms reikalinga „CANON iMAGE GATEWAY“ paskyra; kai kuriose šalyse ir regionuose „CANON iMAGE GATEWAY“ gali neveikti. Išsamesnės informacijos rasite puslapyje www.canon-europe.com/cig.

„iPad“, „iPhone“, „iPod“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“, registruotos JAV, prekių ženklai. ir kitose šalyse.

„YouTube“, „Android“ ir „Google Drive“ yra „Google Inc.“ registruotieji prekių ženklai

„Facebook“ ir „F“ logotipas yra registruotieji „Facebook Inc.“ prekių ženklai

„Twitter“ yra registruotasis „Twitter Inc.“ prekės ženklas

„FLICKR“ „Yahoo! Inc.“ registruotasis prekės ženklas