EOS skaitmeniniai veidrodiniai ir kompaktiniai sistemos fotoaparatai

Nesvarbu, fotografuojate savo malonumui ar darbui, „Canon“ EOS skaitmeniniai veidrodiniai ir kompaktiniai sistemos fotoaparatai paskatins kūrybiškumą Naujausios funkcijos, puiki vaizdo kokybė ir intuityvus dizainas kartu leido sukurti pažangius fotoaparatus, kuriais galite pasitikėti ir džiaugtis.

EOS pradedantiesiems

EOS mėgėjams

EOS profesionalams

Pereikite prie skaitmeninės veidrodinės fotografijos ir mėgaukitės kūrybiškesniu valdymu fotoaparato, kurį paprasta naudoti ir kuris daro puikiai atrodančias nuotraukas bei vaizdo įrašus.

Atraskite pažangias funkcijas, padėsiančias išgauti unikalių ir nuostabių vaizdų, ir ženkite toliau fotografavimo ir filmavimo srityje.

Džiaukitės naujais veikimo kokybės ir patikimumo standartais, padedančiais kūrybiškai daryti tokias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurie pradžiugins jus ir jūsų klientus.

Trovati

EOS 7D Mark II: ieškant tobulos akimirkos

Tiems, kurie siekia nufotografuoti tobulą akimirką, EOS 7D Mark II padės užfiksuoti tuos vaizdus, kurių nepastebi kiti fotografai. Šis DSLR fotoaparatas yra vienodai ir spartus, ir įvairiapusiškas ir padės jums geriau nei bet kada lig šiol atskleisti savo kūrybingąją pusę.

EOS1200DANGLE

EOS 1200D – įvertinkite kiekvieną akimirką

EOS 1200D visada pateiks puikių rezultatų – nuo gimtadienio švenčių iki atostogų nuotykių. EOS 1200D – skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas, kurį verta rinktis pirmą kartą, nes jame darniai veikia visame pasaulyje pripažinta „Canon“ vaizdo apdorojimo sistema kartu su intuityviais, paprastais valdikliais. Naudojant fotoaparatą su „Canon“ programėle „EOS Companion“ daryti tikruosius prisiminimus išsaugosiančias nuotraukas bus paprasčiau ir maloniau nei kada nors anksčiau.

Compact EOS

Kompaktiškasis EOS – mažas dydžiu, bet didelis kokybe

Įamžinkite savo gyvenimo akimirkas EOS fotoaparatais, kurie kompaktiški ir lengvi neštis bet kur. Mėgaukitės sparčiu veikimu, įvairiu kūrybišku valdymu ir puikia vaizdo kokybe net ir prietemoje. Ir įvertinkite visas EOS objektyvų ir priedų sistemos teikiamas galimybes.

EOS 60Da

EOS 60Da – žvilgsnis į žvaigždes

Patobulinta ir astrofotografijai pritaikyta EOS 60D versija. Padidintas jautrumas beveik infraraudonojo dažnio spinduliams leidžia fotografuoti tokius reiškinius kaip dujiniai ūkai, skleidžiantys šviesą dar šioje elektromagnetinio spektro dalyje. Fotoaparate naudojamas 18 megapikselių CMOS jutiklis ir DIGIC 4 procesorius padeda suvaldyti skaitmeninį triukšmą ir pasiekti maksimalią vaizdo kokybę.

„Cinema EOS“

Cinema EOS

Filmuokite aukštos kokybės „Full-HD“ raiška EOS fotoaparatu. Tikslus lauko gylio valdymas leidžia kurti kinematografinio stiliaus paviršinio fokusavimo efektus. Vaizdo kokybė bus puiki net naudojant aukštas ISO jautrumo vertes.

EOS sistema

EOS System

Galite rinktis iš objektyvų, „Speedlite“ blyksčių ir priedų sistemos, kuria pasitiki viso pasaulio profesionalūs fotografai. Pasinaudokite specialiais makroobjektyvais, jei norite fotografuoti stambiu planu, arba sparčios diafragmos fiksuoto židinio nuotolio objektyvais, užtikrinančiais geriausią vaizdo kokybę ir tiksliausią lauko gylio valdymą.

Pagalba EOS naudotojams

Galite atsisiųsti EOS aparatams skirtos programinės, programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių šalinimo patarimų žinyno.

Ankstesnių EOS fotoaparatų paieška

Mūsų gaminių archyvo skyriuje rasite informacijos apie senesnių EOS modelių specifikacijas ir apie su jais suderinamus priedus.