„Cinema EOS“ kameros

„Cinema EOS“ kameros

„Canon“ kameros „Cinema EOS“ suteikia neprilygstamų kūrybinių galimybių. Šiose kamerose naudojami skirtingi tvirtinimo įtvarai, suderinami su dauguma objektyvų, ir dideli „Canon“ „Super 35 mm“ CMOS jutikliai, užtikrinantys stulbinamą vaizdo kokybę, taigi jomis galėsite papasakoti bet kokią istoriją.

 


EOS C500

EOS C500

Į galingą kompaktišką EOS C500 įdiegtos 4K vaizdo įrašymo, RAW duomenų išvesties ir „Canon Log Gamma“ funkcijos, padedančios atskleisti visą „Cinema EF“ objektyvų potencialą ir daryti aukštos kokybės vaizdo įrašus dideliame dinaminiame diapazone.


EOS C500 PL

EOS C500 PL

Į galingą ir kompaktišką EOS C500 PL įdiegtos 4K vaizdo įrašymo, RAW duomenų išvesties ir „Canon Log Gamma“ funkcijos, leidžiančios daryti aukštos kokybės vaizdo įrašus dideliame dinaminiame diapazone. PL tvirtinimo įtvaras pritaikytas standartiniams objektyvams.


EOS C300 Mark II

EOS C300 Mark II

Patvarus, galingas ir dėl automatinių funkcijų paprastas naudoti „EOS C300 Mark II“ suteikia galimybę į fotoaparatą įrašyti stulbinančius plataus dinaminio diapazono 4K / „Full HD“ vaizdo įrašus, taip pat turi išorinę RAW išvestį ir „Canon Log2“, padėsiančius jums įgyvendinti kūrybines vizijas.


EOS C300

EOS C300

Pažangioje profesionalams skirtoje kino kameroje EOS C300 patikima „Canon“ vaizdo technologija ir objektyvų gamybos patirtis suderinta su EOS kūrybingumu. Keičiamieji EF objektyvai suteikia iki šiol nematytą laisvę papasakoti kiekvieną istoriją.


EOS C300 PL

EOS C300 PL

Pažangioje profesionalams skirtoje kino kameroje EOS C300 PL patikima „Canon“ vaizdo technologija ir objektyvų gamybos patirtis suderintos su EOS kūrybingumu. Keičiamieji objektyvai suteikia iki šiol nematytą laisvę papasakoti kiekvieną istoriją.


EOS C100 Mark II

EOS C100 Mark II

„EOS C100 Mark II“ puikiai tinka individualiai filmų kūrybiai ir leis jums įgyvendinti pačias drąsiausias viizualines ambicijas. Ši intuityvi vaizdo kamera – tai naujos „Cinema EOS“ vaizdo apdorojimo kokybės aukštumos ir tikra kūrybinė laisvė.


EOS C100

EOS C100

Vienam asmeniui naudoti puikiai tinkamas C100 – tai patogiai valdomas, nebrangus vaizdą įrašantis fotoaparatas, derinantis profesionalų lygmens HD vaizdo kokybę, kompaktišką dizainą ir galimybę naudoti įvairius objektyvus.


EOS-1D C

EOS-1D C

EOS-1D C – tai naujoviškas multimedijos fotoaparatas, puikiai darantis ir nuotraukas, ir vaizdo įrašus; aukšto lygio skaitmeninio veidrodinio fotoaparato korpuse dera 4k vaizdo įrašų kokybė ir tokios pažangios funkcijas kaip „Canon Log Gamma“.


XC10

XC10

Kūrybiškas ir įvairiapusiškas fotoaparatas XC10 daro stulbinančius 4K / „Full HD“ 4:2:2 vaizdo įrašus ir aukštos kokybės nuotraukas; visa tai telpa viename kompaktiškame, lengvame ir paprastame naudoti fotoaparate su 10 k. priartinančiu objektyvu, optinio vaizdo stabilizavimo ir nuotolinio valdymo per „Wi Fi“ funkcijomis.


RC-V100

RC-V100

„Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100 kamerų naudotojams teikia daugiau laisvės. Nesvarbu, esate studijoje, lauke ar vietoje, kuri lig tol nebuvo pasiekiama, šis pultas leidžia per laidą nuotoliniu būdu valdyti beveik visas kameros funkcijas.

spacer
            image

Asortimentas

EOS C500
EOS C500 PL
EOS C300 Mark II
EOS C300
EOS C300 PL
EOS C100 Mark II
EOS C100
EOS-1D C
XC10
RC-V100
Downloads
Drivers
Susiję gaminiai
EOS skaitmeniniai veidrodiniai ir kompaktiniai sistemos fotoaparatai
EF objektyvai
„Canon Cine“ objektyvas
Profesionalų vaizdo kameros