no consumer

Canon EOS C300 Mark II

Įrenginys, keičiantis kūrybinių filmų žaidimo taisykles

Patvari, galinga ir paprasta naudoti! Modelis „EOS C300 Mark II“ fiksuoja stulbinamus 4K / „Full HD“ vaizdo įrašus su neįtikėtinu 15 padalų dinaminiu diapazonu, išorine RAW išvestimi ir „Canon Log2“, kad padėtų jums įgyvendinti savo kūrybinę viziją.

0%

  Pristatome „EOS C300 Mark II“

  Nepaprasta vaizdo kokybė

  Puikus AF su EF objektyvais

  Didžiausia baigiamojo apdorojimo laisvė

  Fiksuokite ir matykite naujo lygio vaizdo kokybę

  capture and see

  Filmuokite aukščiausios kokybės didelės raiškos vaizdus

  Su specialiai vaizdo įrašymui skirtu patobulintu 8,85 MP „Super 35 mm“ „Canon“ CMOS jutikliu galite kurti aukščiausios kokybės didelės raiškos vaizdus, kurie pasižymi dideliu jautrumu, mažu triukšmu ir išskirtinai ryškiomis detalėmis.

  Full control

  capture and see

  Labai universalus XF-AVC kodekas

  Mėgaukitės daugybe įvairių aukštos kokybės kūrybinio filmavimo parinkčių, kurias naudoti įgalina itin įvairiapusiška koduotė XF-AVC H.264. Filmuokite stulbinančius 4K vaizdo įrašus iki 410 Mb/s / 10 bitų sparta ir lengvai integruokite juos į esamas 4K darbų eigas; paprastai pasirinkite tokį raiškos ir kodeko tipo derinį, kuris geriausiai tinka jūsų produkcijai.

  Pažangus „Full HD“ vaizdo apdorojimas

  Didelio dažnio signalo pavyzdžio ėmimo HD apdorojimas – tai pažangus spalvinės rekonstrukcijos algoritmas vaizdų apdorojimui, kurį pasitelkus efektyviai panaudojamos gausios 4K vaizdų fiksavimo galios įrašant „Full HD“ vaizdo įrašus. Kamera fiksuoja 4K vaizdą, RGB kanalai išskiriami į tris atskirus 8 megapikselių 4K signalus, tada 4K RGB signalai padauginami ir viduje pagal skalę sumažinami iki „Full HD“ (1920 x 1080) signalo. Taip pagerinama suvokiama raiška ir galite įrašyti žymiai aiškesnį „Full HD“ vaizdą.

  Didelio dinaminio diapazono vaizdai su „Canon Log2“, „Canon Log“ ir „Wide DR Gamma“

  Siekiant didžiausios baigiamojo apdorojimo laisvės įtaisytoji funkcija „Canon Log2 Gamma“ užfiksuoja maksimalią tonų gamą ir sukuria iki 15 dinaminio diapazono padalų. Išplėtus dinaminį diapazoną iki 15 padalų galima įrašyti šviesiausiai paryškintas ir tamsiausiame šešėlyje likusias detales: taip išplečiama spalvinės gradacijos aprėptis. Jei numatoma mažesnė dinaminė gradacija arba planuojate derinti su turima „Cinema EOS“ filmuota medžiaga, galima naudoti „Canon Log“, o jei reikalinga spartesnė darbų eiga, plataus DR nuostata idealiai tinkama, nes jos nereikia graduoti – abi vis tiek teikia 15 padalų dinaminį diapazoną.

  Išplėsta apdorojimo galia su „Dual DIGIC DV5“

  Naudojant „Canon“ procesorius „Dual DIGIC DV5“, modelis „EOS C300 Mark II“ pasižymi žymiai platesniais apdorojimo gebėjimais, nei jo pirmtakai: galima įrašyti didelės bitų spartos 4K filmus, taip pat palaikoma „Canon Log2 Gamma“ is daugelis kitų esminių kameros funkcijų.

  Tiksliau fiksuokite judančius objektus

  Dėl žymiai sutrumpinto jutiklio rodmenų ėmimo greičio gaunamas dar mažesnis slenkančio užrakto iškraipymas, todėl net judantys objektai geriau išlaiko savo realią formą.

  Paprasta įgyvendinti savo kūrybines vizijas

  Įrašinėkite stulbinančius 4K atvaizdus tiesiai į kamerą

  Galite vienu metu įrašyti stulbinamus 4K / UHD vaizdus iki 410 Mb/s / 10 bitų sparta su dviem vidinėmis „CFast 2.0™“ atminties kortelėmis, 2K įgaliotuosius failus į SD kortelę ir išvesti 4K RAW failus į išorinius įrenginius, kad darbų eiga būtų efektyvi. Išnaudokite didžiules 4K vaizdo įrašymo galimybes „Full HD“ formatu ir pasiekite aukštesnės kokybės, žymiai švaresnių rezultatų padedant perteklinės diskretizacijos HD apdorojimui.

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.

  Automatinės funkcijos: tiesiog imkite ir filmuokite!

  Dėl modelio „EOS C300 Mark II“ inovatyvių automatinių funkcijų galite susitelkti į veiksmą. Tarp šių funkcijų yra 80 % vertikalios ir 80 % horizontalios jutiklio aprėpties „Dual Pixel CMOS AF“, veidų aptikimo AF (naudojant tam pritaikytus objektyvus) ir automatinis baltos spalvos balansas, tad niekada nepraleisite svarbiausio kadro. Naudodami išplėstinio AF funkciją galite pasirinkti AF greitį (naudojant tam pritaikytus objektyvus), o AF objektų sekimo charakteristikos užtikrina, kad fokusavimas būtų natūralesnis.

  Kompozicija be apribojimų

  Pick your focus area with repositionable Dual Pixel CMOS AF

  Žiūrėti vaizdo įrašą

  Susitelkite į mastelio keitimą

  Susitelkite į mastelio keitimą, nes „Dual Pixel CMOS AF“ veidus seka automatiškai

  Žiūrėti vaizdo įrašą

  „Dual Pixel“ fokusavimo vadovas

  Groundbreaking user interface lets you manually focus intuitively

  Žiūrėti vaizdo įrašą

  Užtikrintai filmuokite bet kokioje šviesoje

  Padedant didesnį jautrumą ir neprilygstamą kokybę prietemoje užtikrinančiam dideliam ISO diapazonui (iki ISO 102 400) galite filmuoti bet kur ir kurti mažai triukšmo turinčią medžiagą įvairiomis sudėtingomis aplinkybėmis. Įtaisyti ND filtrai suteikia galimybę naudoti papildomas 10 ekspozicijos valdymo padalų (išplėtimo režimu) esant ryškiai šviesai arba prireikus plačios diafragmos.

  Aukštos kokybės garsas, geresnis nei CD

  „EOS C300 Mark II“ pritaikyta naudoti LPCM 24 bitų/48 kHz garsą, tad užtikrina aukštesnę nei CD garso kokybę. Ji turi 4 įvesties kanalus – mikrofono lizdą, vidinį mono mikrofoną ir du XLR terminalus, kurie leidžia pasirinkti kelis garso šaltinius ir juos jungiant įrašyti atmosferinį pojūtį teikiantį garsą.

  Didžiulis keičiamų objektyvų pasirinkimas, EF ir PL tvirtinimo žiedai

  Daugiau nei 90 šiuo metu „Canon“ siūlomų keičiamų EF ir „EF Cinema“ objektyvų padės jums išplėsti kūrybinį akiratį. Kamera pritaikyta naudoti „Servo zoom“ funkciją, tad galėsite filmuoti dar įvairiapusiškiau. Kameros EF objektyvo tvirtinimo žiedą galima pakeisti į EF tvirtinimo žiedą su „Cinema Lock“ arba į PL tvirtinimo žiedą ir atgal „Canon“ patvirtintuose techninės priežiūros centruose.

  Sklandžiai integruokite į preofesionalų darbų eigas

  Naujasis XF-AVC formatas paprastai integracijai

  Naujai sukurtas failų formatas XF-AVC 4K paprastai integruojamas į esamas darbų eigas, o 2K ar „Full HD Proxy“ failai tuo pačiu metu įrašomi į SD kortelę tuo pačiu formatu – taip baigiamasis apdorojimas tampa dr efektyvesnis.

  Platus spalvų gamų pasirinkimas

  „EOS C300 Mark II“ turi įvairių jūsų darbų eigai ir galutinei išvesties terpei tiksiančių spalvų gamų, įskaitant BT.2020, „Canon Cinema Gamut“ ir DCI-P3.

  Vaizdo įrašų galerija

  „Suktas smūgis“': nufilmuota su „EOS C300 Mark II“

  Užkulisiai: kaip buvo nufilmuotas „Suktas smūgis“

  „Barjerininkas“: filmuota su „EOS C300 Mark II“

  Užkulisiai: kaip buvo filmuojamas „Barjerininkas“

  „Canon“ fotosesija

  Miuncheno miesto banglentininkų filmavimas

  Būkite įkvėpti

  Techniniai duomenys

  4K

  2K

  „Full HD1080“

  Dvigubas DIGIC DV5

  Dvigubų pikselių CMOS AF

  XF AFC

  XF AVC 422

  „Wide DR Gamma“

  „CFast 2.0“

  Didelio dažnio signalo pavyzdžio ėmimas

  Veidų aptikimo technologija

  • „Canon“ yra įgaliotoji „CFast 2.0™“ prekės ženklo, kuris gali būti užregistruotas skirtingose jurisdikcijose, licencijos turėtoja.
  Kas yra viduje?

  Rekomenduojame jums

  Galbūt jums patiks ir…