no consumer

Canon EOS C500

EOS C500

Į galingą kompaktišką EOS C500 įdiegtos 4K vaizdo įrašymo, RAW duomenų išvesties ir „Canon Log Gamma“ funkcijos, padedančios atskleisti visą „Cinema EF“ objektyvų potencialą ir daryti aukštos kokybės vaizdo įrašus dideliame dinaminiame diapazone.

Pranašumai

  • 8,85 MP „Super 35 mm“ CMOS jutiklis
  • 4K RAW
  • Keičiamasis objektyvas (EF tvirtinimo įtvaras)
  • Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio
  • 50 Mbps MPEG-2 MXF įrašymas į CF korteles
  • Didelis jautrumas, mažas triukšmas
  • „Canon“ žymos gama
  • 24,00p filmams kurti
  • „Wi-Fi“ nuotolinis valdymas
  • Galima integruoti į darbo eigas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon EOS C500“ atidžiau

8,85 MP „Super 35 mm“ CMOS jutiklis


8,85 MP „Super 35 mm“ CMOS jutiklis, kurį „Canon“ sukūrė ir pagamino būtent vaizdo įrašymo įrenginiams, leidžia išgauti puikius didelės raiškos vaizdus su dideliu jautrumu, mažu triukšmu, apriboto slenkančio užrakto priemonėmis ir nuostabius efektus kuriančiu mažu lauko gyliu.

4K 10 bitų RAW


C500 užtikrina 4K 10 bitų RAW, 2K RGB (4:4:4, 10 / 12 bitų) ir „Full HD“ RGB duomenų išvestį į suderinamus trečiųjų šalių išorinius įrenginius iki 60 P kadrų kaita. Naudojant kitas dvi SDI išvestis įrenginį galima prijungti prie išorinio monitoriaus. Galite vienu laiku įrašyti „Full HD“ MXF failus į CF korteles ir naudoti juos kaip pagalbinę medžiagą redaguodami kompiuteriu.

Keičiamasis objektyvas (EF tvirtinimo įtvaras)


Naudodami platų keičiamųjų objektyvų asortimentą galite išplėsti savo kūrybines galimybes. EF tvirtinimo įtvaras su „Cinema Lock“ įtaisu pritaikytas „Canon 4K EF Cinema“ objektyvams ir daugiau kaip 60 EF objektyvų, įskaitant objektyvus su makro- ir išgaubto vaizdo efektais, o judantis objektyvo tvirtinimo mechanizmas supaprastina objektyvo keitimo procedūrą. 3 elektroniniai integruoti ND filtrai padidina filmavimo universalumą.

Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio


Labai kompaktiška bazinė įrašymui reikalinga įranga sveria vos 1820 g (be objektyvo). Nuimamasis keičiamo kampo LCD skydelis užtikrina maksimalų manevringumą, o tvirtame, tiškalams atspariame korpuse panaudotos magnio lydinio detalės, todėl jis ypač patvarus ir atsparus aplinkos poveikiui.

50 Mbps MPEG-2 MXF įrašymas į CF korteles


Galite transliuoti parengtus MPEG-2 MXF failus įrašyti 50 Mbps (4:2:2) sparta į dvi CF atminties korteles, taip pat naudoti pakaitinio ir vienalaikio įrašymo funkcijas. Į įrenginį įtaisytos standartinės išvestys, kaip antai HD-SDI ir „Timecode“, „Genlock“ bei „Synch“ terminalai darbui keliais fotoaparatais.

Didelis jautrumas, mažas triukšmas


Didesnio jautrumo ir mažo triukšmo vaizdus galima išgauti naudojant iki ISO 20 000 nuostatą, taigi fotoaparatas tinka naudoti beveik bet kokiomis aplinkybėmis.

„Canon Log“


„Canon Log“ funkcija užtikrina neutralią vaizdo kokybę dideliame dinaminiame diapazone (12 platumos padalų esant ISO 850 bazinei nuostatai), taigi ir didžiausią laisvę gamybinio apdorojimo etape.

24,00p filmams kurti


PAL, NTSC ir 24,00 p režimai įdiegti kaip standartiniai. Galimybė naudoti iki 120 p kadrų kaitą dirbant tiek 4K, tiek 2K raiška leidžia didele sparta (sulėtintai) įrašyti didelės raiškos vaizdą.

Nuotolinis valdymas naudojantis „Wi-Fi“ ryšiu


Pasirinktinai įsigyjamas „Wi-Fi“ ryšio adapteris (WFT-E6) leidžia valdyti tokias fotoaparato nuostatas kaip ISO, fokusavimas, diafragma, baltos spalvos balansas ir ND filtrai per nešiojamąjį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną naudojant paprastą naršyklės pagrindu veikiančią naudotojo sąsają.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS C500“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.

Apsilankykite „Canon“ profesionalų tinkle

CPN.jpeg