Kompaktiniai nuotraukų spausdintuvai SELPHY

Spausdinkite profesionalų klasės kokybės nuotraukas iš savo išmaniojo telefono arba skaitmeninio fotoaparato ir bendrinkite gražius, ilgaamžius spaudinius naudotojo poreikiams pritaikytu SELPHY kompaktiniu nuotraukų spausdintuvu. Galite spausdinti tiesiogiai iš fotoaparatų, kompiuterių bei atminties kortelių ir patogiai per belaidį ryšį spausdinti iš „Android“ ir „iOS“ sistemas naudojančių mobiliųjų įrenginių, įskaitant „iPhone“ ir „iPad“. „Canon“ patirtis spausdinimo srityje užtikrina fotolaboratorijos lygio kokybės rezultatus, be to, galite eksperimentuoti naudodami kūrybinius efektus, įvairias spausdinimo laikmenas bei skirtingus maketus ir apipavidalinimo būdus.

SELPHY Compact Photo Printers

SELPHY_CP1200_Angle

SELPHY CP1200

 • „Wi-Fi“ jungtis
 • Pritaikytas „AirPrint“
 • Pritaikytas SD kortelėms ir USB atmintukams
 • Pasirenkamasis spaudinių apipavidalinimas

SELPHY_CP910_Angle

SELPHY CP910

 • „Wi-Fi“ jungtis
 • Pritaikytas „AirPrint“
 • Pritaikytas SD kortelėms ir USB atmintukams
 • Pasirenkamasis spaudinių apipavidalinimas

SELPHY CP1000 gaminio puslapio atvaizdas.jpg

SELPHY CP1000

 • Stilingas ir labai kompaktiškas nuotraukų spausdintuvas
 • Sparčiai spausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai
 • Pritaikytas SD/CF kortelėms ir USB atmintukams
 • Pasirenkamasis spaudinių apipavidalinimas

Spausdinimas iš išmaniųjų telefonų

Jei norite geriausio išmaniesiems telefonams pritaikyto SELPHY spausdintuvo, rinkitės SELPHY CP910.

Naudojantis nemokama programėle „Canon PRINT“ juo galima greitai ir lengvai spausdinti iš „Apple“ ar „Android“ belaidžiu būdu. Taip pat galite spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš kitų programėlių, naudodami „Apple AirPrint“ arba įdiegę „Canon“ spausdinimo įskiepius, skirtus „Android 4.4“ ir „Kindle Fire“.

Dėl įtaisytojo prieigos taško net nebereikės „Wi-Fi“ maršrutų parinktuvo ar išorinio tinklo – mobilusis įrenginys galės prisijungti prie spausdintuvo bet kur.

Tarp tinkamų naudoti eksploatacinių medžiagų yra KC-18IS laikmenos, taigi, naudojant populiarias programas, kaip antai „Instagram“, šis spausdintuvas puikiai išgauna kvadratinius spaudinius.

Lengvai spausdinkite savo nuotraukas naudodami programėlę „Canon PRINT“

Spausdinkite tiesiogiai iš kitų programėlių

„Apple AirPrint“„Canon“ spausdinimo paslauga, skirta „Android 4.4“

„Canon“ spausdinimo įskiepis, skirtas „Kindle Fire“

SELPHY connected shot

Spausdinkite iš bet kokio įrenginio, būdami bet kur

Kad ir kur laikote savo nuotraukas, galite nesunkiai jas išspausdinti SELPHY spausdintuvu. Spausdinkite nuotraukas tiesiogiai iš fotoaparato, atminties kortelių, USB atmintukų ar kompiuterio arba pasirinkite modelį su „Wi-Fi“ ryšio funkcija ir patogiai spausdinkite per belaidį ryšį būdami kitame kambaryje. Be to, SELPHY spausdintuvai yra maži ir lengvi nešiotis, todėl galite tokį spausdintuvą pasiimti su savimi vykdami atostogauti, lankyti giminių ar į vakarėlius ir bet kada nieko nelaukę išspausdinti nuostabių prisimintinų akimirkų.

SELPHY Prints

Nuo pikselio iki spaudinio

SELPHY spausdintuvais galite daryti įvairaus formato spaudinius, naudodami maketinio spausdinimo funkciją išdėstyti kelias nuotraukas viename puslapyje arba naudodami atsitiktinio maketo funkciją kurti nuostabius koliažinius spaudinius su spalviniais efektais. Kad gautumėte geriausią rezultatą, patobulinkite spaudinių kokybę naudodami automatinio vaizdo optimizavimo funkciją.

Kopija: „Wi-Fi“ spausdinimas

Kurkite ir spausdinkite dokumentų nuotraukas asmeninio naudojimo ar darbo reikalams naudodami dokumentų nuotraukų spausdinimo funkciją. Rinkitės iš įprastų standartinių dydžių arba nustatykite pasirenkamąjį dydį ir, taupydami popierių, viename lape spausdinkite kelias to paties ar skirtingų dydžių dokumentų nuotraukas.

Vaizdo optimizavimas

Vaizdo optimizavimo funkcija aptinka ir pakoreguoja vaizdo netikslumus, sureguliuoja veidų šviesumą ir spalvas, sumažina nepageidaujamą triukšmą, taigi spaudiniai būna dar aiškesni ir sodresni.

Spausdinimo kokybė

Dažų sublimavimo technologija leidžia tiekti fotolaboratorijos lygio kokybės spaudinius, kurie laikomi albume neišbluks iki 100 metų. Speciali apsauginė danga užtikrina visišką spaudinių sausumą ir atsparumą vandeniui, pirštų atspaudams bei įbrėžimams.

Duokite savajam SELPHY darbo!

SELPHY laikmenų diapazonas pritaikytas įvairiems spausdinimo uždaviniams. Kiekvienas ras sau tinkamą būdą spausdinti nuotraukas, nuo atvirukų iki kvadratinių lipdukų, puikiai tinkamų spausdinant iš mobiliųjų įrenginių.

SELPHY rašalo ir popieriaus rinkiniai tiksliai kiekybiškai pritaikyti norimam nuotraukų skaičiui, taigi bet kada galite juos abu paprastai pakeisti vienu kartu.

SELPHY Stickers

Pagalba SELPHY naudotojams

Galite atsisiųsti SELPHY įrenginiams skirtos programinės ir programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

Ankstesnių SELPHY spausdintuvų paieška

Mūsų gaminių archyvo skiltyje rasite informacijos apie ankstesnių SELPHY modelių specifikacijas ir jiems tinkamas naudmenas.