Aplinka – apsaugoti aplinką ir prisidėti prie klientų gerovės

Mes kuriame gaminius atsižvelgdami į aplinką ir dažnai naudojame perdirbtas medžiagas. Mes savo gaminius gaminame taip, kad klientai mažiau sunaudotų energijos ir taupytų išteklius, ir numatome, kaip gaminiai bus pergaminti, pakartotinai panaudoti ar perdirbti pasibaigus jų eksploatavimo laikui. Didindami išteklių naudojimo našumą, gamybai sunaudojame mažiau naujų gamtos išteklių.

Turėdami omenyje, kad du trečdaliai per gaminio eksploatavimo laiką išskiriamų CO2 dujų susiję su klientų gaminių panaudojimu ir tiekėjų gaminamomis žaliavomis bei dalimis, mes siūlome vis daugiau specialiai pritaikytų paslaugų, padedančių klientams dirbti taupiau ir našiau. Tai padeda klientams sumažinti daromą poveikį aplinkai, kartu leidžia mėgautis naujoviškais saugiais gaminiais ir taupyti pinigus. Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas priemones ir paslaugas.

Gaminti – naudoti – perdirbti
Visiems gaminiams taikome „gaminimonaudojimoperdirbimo“ eksploatavimo laiko ciklą.

„Canon“ gaminimo – naudojimo – perdirbimo procesas

Mes prisiimame atsakomybę už savo veiklos pasekmes ir poveikį aplinkai pagal savo bendrovės pažiūrų sistemą Kyosei. Mūsų aplinkosaugos chartijoje [PDF 114KB] nurodyti pagrindiniai veiksmai, kurių imamės siekdami tvaraus augimo ir gerovės pusiausvyros, atsakingo išteklių naudojimo ir mažesnio poveikio aplinkai. Šie veiksmai padeda apriboti klimato pokyčius.

Savo biurų veiklos ir verslo procesų poveikį aplinkai siekiame sumažinti Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje taikydami standartinius nuostatus. Sužinokite daugiau apie mūsų verslo procesus.

Apdovanojimai
Mūsų pastangos sumažinti daromą poveikį aplinkai ir prisidėti prie klimato pokyčių apribojimo buvo pripažintos keliais apdovanojimais:
• Organizacijos „Climate Counts“ vertinimu, turime 66/100 taškų.
• „Interbrand“ 2012 m. paskelbtame geriausių pasaulio žaliųjų prekės ženklų sąraše užėmėme 29-ą vietą.
• Organizacija „Reputation Institute“ 2012 m. geriausią reputaciją turinčių pasaulio bendrovių sąraše mums suteikė 9-ą vietą.

„Canon“ EMEA 2013 m. tvaraus verslo ataskaita
Peržiūrėkite aplinkosaugos terminų žodynėlį.
Skaitykite mūsų aplinkosaugos chartiją [PDF 114 KB]

Sužinokite, kaip „Canon“ prisideda prie visuomenės gerovės ir vykdo savo visuomeninius įsipareigojimus.

Sužinokite, kaip „Canon“ laikosi organizacijų valdymo įstatymų ir taisyklių.

spacer
					image
Aplinka
Gaminimas
Naudojimas
Perdirbti
Procedūros
ISO 14001
Žodynėlis
Tvarumas
Aplinka
Visuomenė
Verslas
Apdovanojimai
Tvaraus verslo ataskaitos