Canon Camera

Daugiafunkciai spausdintuvai

Serija „imageRUNNER ADVANCE DX C3800“

Išmanūs, patikimi A3 formato spalviniai daugiafunkciai įrenginiai saugiam ir veiksmingam dokumentų tvarkymui.

 • 22–35 psl./min.

  spausdinimo sparta

 • 270 v./min. (A4)

  dvipusis nuskaitymas

 • 10,1 col.

  skaitmeninis spalvinis jutiklinis skydelis
  iki 90° pakreipiamas

 • „TPM 2,0“

  šifruotas įrenginio saugumas

 • Debesijos paslaugų jungtis

  sklandesniems skaitmeniniams procesams su „uniFLOW Online Express“ (standartinė įranga)

 • Didelio našumo įrenginiai verslo produktyvumui padidinti

  Saugus bendradarbiavimas ir išmanūs dokumentų procesai

  Darbas išmaniau

  Greitas ir aukšto tikslumo nuskaitymas ir nauja 35 psl./min. spausdinimo sparta bei patobulintas laikmenų tvarkymas su papildoma popieriaus atrama didesniam jūsų produktyvumui.

  Didesnis patikimumas

  Dokumentai, tinklas ir įrenginys yra apsaugoti įvairiomis visapusėmis saugumo funkcijomis, įskaitant „McAfee Embedded Control“, TPM 2.0 ir SIEM palaikymą.

  Debesijos paslaugų jungtis

  Bendradarbiavimas debesyje su išmania programine įranga „uniFLOW Online Express“, kad būtų galima lengvai pasiekti dokumentus, centralizuotai valdyti įrenginius ir naudoti saugiuosius vartotojų autentifikavimo protokolus.

  Techninė priežiūra be vargo

  Mažiau prastovų ir meistrų vizitų: dažai ir kitos eksploatacinės medžiagos keičiamos lengvai, nes įrenginyje naudojami neteplūs dažų buteliai ir nuotolinio stebėjimo funkcija.

  Nuostabi vaizdo kokybė

  Aukštos skyros ryškiaspalviai vaizdai spausdinami pastoviu 1200 tašk./col. greičiu, be to yra automatinio gradavimo koregavimo funkcija, kad būtų galima automatiškai ištaisyti spausdinimo tankį ir atspalvius.

  Intuityvus ir saugus naudojimas

  Dokumentai efektyviai valdomi nuorodomis ir vienu palietimu paleidžiamais procesais, o nuotoliniu būdu valdant per programėlę „Canon PRINT Business“ ir bendroms liečiamoms vietoms naudojant pasirenkamą antimikrobinę plėvelę užtikrinamas naudotojų saugumas.

  Tvarus veikimas

  Tyliai veikiantis įrenginys mažai trukdo hibridinėse darbo vietose, o ekologinio atkūrimo funkcija sumažina energijos sąnaudas ir lemia mažesnius kaštus.

  Serija „imageRUNNER ADVANCE DX C3800“

  Didesnis produktyvumas ir saugus bendradarbiavimas naudojantis patikimais spalviniais A3 formato daugiafunkciais įrenginiais, kad dokumentai būtų tvarkomi veiksmingai ir kokybiškai.

  Atsisiųsti turinį

  Programėlė „Canon Print Business“

  Nemokama programėlė leidžia tiesiogiai iš mobiliųjų įrenginių spausdinti fotografijas ir dokumentus, nuskaityti nuskenuotus duomenis ir įkelti juos į debesijos saugyklas, naudojant įvairius „Canon“ spausdintuvus.

  Atraskite geriausią įrenginį saugiam ir produktyviam hibridiniam darbui.

  Techniniai duomenys

  • Iki 35 psl./min. (A4)

   Spausdinimo sparta

  • 270 v./min. (A4)

   Nuskaitymo sparta

  • 4 sekundės

   Įšilimo laikas (greitojo paleidimo režimu)

  • „uniFLOW Online Express“

   Įdiegta standartiškai

  • Šifruotasis SSD standusis diskas

   Standartinis saugumas

  Notification Imagee

  Apipavidalinimo parinktys

 • Apipavidalinimo segiklis

  Sklandžiai integruokite apipavidalinimo segiklį į savo spaudos ir antrinio apdorojimo procesus ir naudodami šį kompaktišką įrenginį galėsite kampe susegti iki 50 lapų su vienu 500 lapų išvesties dėklu.

 • Lankstinukų apipavidalintuvas

  Tyliai ir našiai veikiantis lankstinukų apipavidalintuvas gali surišti 20 lapų per lenkimą lankstinukams, perpus perlenkti lapus nesurišamiems originalams, kad jų nereikėtų lankstyti rankomis, be to, jis yra lengviau prieinamas, kad būtų paprasta išimti užstrigusius lapus.

 • Susiję produktai ir sprendimai

  Susipažinkite su nuolat tobulinamu „Canon“ „imageRUNNER ADVANCE DX“ gaminių portfeliu, kuris padės jūsų skaitmeninei transformacijai

  Susipažinti plačiau

  Skaitmeninės transformacijos įrankis

  Verslo ateitis yra skaitmeninė. Atraskite naują išmaniųjų sujungtų įrenginių kartą, gimusią iš „imageRUNNER ADVANCE“ DNR, kad galėtumėte plėtoti ir stiprinti savo verslo galimybes: susipažinkite su „Canon imageRUNNER ADVANCE DX“.
  Canon Camera
  Canon Camera

  Užtikrintas saugumas

  Visiška jūsų dokumentų, tinklo ir įrenginių apsauga su 360° saugumo sprendimais, įskaitant „McAfee“ integruotą valdymo programinę įrangą, kad galėtumėte būti visiškai ramūs.

  SPRENDIMAI

  Skaitmeninės transformacijos paslaugos

  Paskatinkite skaitmeninę transformaciją sujungdami įmonės lygmeniu valdomas spausdinimo paslaugas ir bendradarbiavimo darbo erdvėje sprendimus.

  Canon Camera

  REIKIA PAGALBOS?

  Paruoškite savo verslą ateities iššūkiams su „Canon“ „imageRUNNER ADVANCE DX“ gaminiais