Skyline Network Security Cameras

Internetinės kameros

Kai sekimas yra tikrai svarbus, „Canon“ tinklo kamerų asortimente rasite sprendimą.  Kompaktiškos, bet labai efektyvios, jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe net menko apšvietimo zonose, kur saugos rizika yra padidinta.

Informuojame, kad už „Canon“ tinklo kamerų pardavimą ir priežiūrą nuo šiol yra atsakinga „Canon“ įmonių grupės bendrovė „Axis Communications“.

„Canon“ technologijų stiprybės
„Canon“ tinklo kamerose įrengtas išsamus galimybių komplektas: realiojo laiko vaizdo koregavimas, keletas transliacijų ir pažangi vaizdo įrašų analizė, kurią pasitelkus duomenys kruopščiai apdorojami, stebimi ir žymimi galimi saugos pažeidimai, o taip surenkami įtikinami įkalčiai.
Network camera on wall
Modern building at night
Vaizdų sudarymas bet kokiomis apšvietimo sąlygomis
Pasitelkiant plačią optinių ir vaizdo apdorojimo technologijų gamą, „Canon“ tinklo saugos kameros teikia tikslius, labai detalius vaizdus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.
Projekto išlaidų mažinimas
Platus matymo kampas ir galimybė iš anksto aptikti pavojingas situacijas suderinti su patikima apsauga nuo nepalankių oro sąlygų ir smūgių, todėl teikiama daug apsaugos galimybių ir sumažinamos projekto išlaidos.
inside modern building

Gaminių asortimentas

Remiantis daugiau nei 70-ies metų patirtimi vaizdo apdorojimo srityje sukurtos „Canon“ tinklinės kameros aprėpia visus kampus. Šių kamerų PTZ, gaubtiniai ir dėžiniai modeliai, veikiantys „Full HD“ arba 1,3 MP raiška, pasižymi plačiu regos lauku ir įspūdinga vaizdo kokybe net prietemoje.