GAMINIAI

Dėžinės kameros

Mūsų dėžinės kameros, pritaikytos įvairaus pobūdžio užduotims, pasižymi plačiu regos kampu ir yra paprastos įrengti tiek ant sienos, tiek ant lubų.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Box camera

Išmaniosios funkcijos

Šie galingi modeliai fiksuoja vaizdą raiška iki „Full HD“, turi optinio ir skaitmeninio priartinimo, išmaniąsias funkcijas ir išmanaus šešėlių valdymo priemonę, o taip pat, jeigu jums svarbus diskretumas, tarp jų yra ir itin kompaktiška kamera.

Platus regos kampas

Platus, iki 112 laipsnių regos kampas leidžia naudojant vienintelę kamerą stebėti dideles erdves. Tai leidžia sutaupyti stebėjimo tinklams naudojant mažiau kamerų. Naudojant net ir plačiausią regos kampą, vaizdo kokybė išlieka įspūdinga, nes optiškai pakoreguotas „Canon“ objektyvas sumažina išgaubto vaizdo efektą.

Paprasta įrengti ir naudoti

Šios kameros parengtos greitai ir paprastai įrengti vos tik išėmus jas iš dėžės – jos įrengiamos be jokio papildomo pasiruošimo. Įvairūs montavimo lauke priedai leidžia įvairiapusiškai montuoti kameras lauke ant sienų, lubų ar stulpo. Naudojant mūsų VB-H ir VB-M dėžines kameras, elektroninė galinio fokusavimo sistema išlaiko fokusavimą priartinant vaizdą.

Internal view of shopping centre

Norite apie dėžutės formos kameras sužinoti daugiau?

Susisiekite su tinklo kamerų komanda

PASIKALBĖKITE SU KOMANDA

Nežinote, kokių produktų reikia jūsų verslui?

PASIKALBĖKITE SU KOMANDA