GAMINIAI

Kameros su gaubtu

Ten, kur reikalingas diskretumas, puikus sprendimas yra mūsų kameros su gaubtu.

SUŽINOKITE DAUGIAU

PTZ camera

Platus regos kampas

Šios kompaktiškos ir akiai malonios kameros užtikrina stulbinančią vaizdo kokybę naudojant platų regos kampą, nesvarbu, ar įrengsite jas ant sienos, ar ant lubų. Jos puikiai tinka ir vidaus, ir lauko erdvėms.

Kompaktiškos ir nepastebimos

Mūsų kameros su gaubtu sukurtos galvojant apie diskretumą, o itin kompaktiški VB-S modeliai yra tokie maži, jog telpa delne. Įvairūs montavimo ertmėse priedai leidžia įrengti bet kurio modelio kameras diskrečiai ir nepažeidžiant stebimos erdvės estetinių reikalavimų.

Nuotolinė PTRZ funkcijų sąranka

Sumontavus kamerą, jos kampo nustatymo priemonė, naudojama per kompiuterį, leidžia nuotoliniu būdu pasiekti kameros funkcijas (P-T-R-Z). Tad fizinio įrengimo metu nereikia galvoti apie tokius veiksnius kaip fokusavimas ir kameros kryptis, juos visus galima sureguliuoti kompiuteriu. Tai padeda taupyti laiką ir leidžia apsieiti su mažiau darbo rankų.

Internal view of shopping centre

Paprastas įrengimas

Naudodami pakuotėje pridedamas standartines tvirtinimo angas varžtams ir žymėjimo angos šabloną, kameras įrengsite greitai ir paprastai. Įvairūs priedai leidžia įrengti kameras ant pakabinamų lubų, ant sienos ir netgi ant stulpo. Siekiant įvairiapusiškumo, kameros pritaikytos maitinti iš elektros tinklo arba per eterneto jungtį. Mūsų itin kompaktiškų VB-S modelių kameras gali įrengti vos vienas žmogus.

Easy

Norite apie kupolo formos kameras sužinoti daugiau?

Susisiekite su tinklo kamerų komanda

PASIKALBĖKITE SU KOMANDA

Nežinote, kokių produktų reikia jūsų verslui?

PASIKALBĖKITE SU KOMANDA