ATVEJO TYRIMAS

„Impressa“ daro įspūdį dar neregėtu lankstumu

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Įvairiapusiškas verslas

Komercinio spausdinimo paslaugų teikėja „Impressa“ siūlo reklaminę, biuro ir pramoninę medžiagą, taip pat pagalbinę pardavimo medžiagą parduotuvėms. Gaminant šią mažmeninei prekybai skirtą medžiagą labai dažnai skiriasi reikalavimai, dydžiai ir labai svarbus greitas užsakymų vykdymas.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Mažmeninės paklausos tenkinimas

Tradicinės „Impressa“ ofsetinės spaudos mašinos net tik palikdavo daug spaudos atliekų, bet ir buvo lėtos bei brangios mažesnių apimčių užduotims. Be to, mažmeninės prekybos klientams tekdavo laukti, kol spaudiniai išdžius, – o tai tikrai nepatogu judriame mažmeninės prekybos pasaulyje.

Įmonei reikėjo naujo skaitmeninės spaudos sprendimo, kad galėtų spausdinti įvairaus dydžio užduotis greitai ir už tinkamą kainą.KAI DAIRĖMĖS PLATAUS FORMATO SPAUSDINTUVŲ, „CANON“ PADARĖ TIKRAI GERĄ ĮSPŪDĮ.

Tom Cambré, „Impressa“ technologijų vadovas

Universalus skaitmeninis spausdinimo sprendimas

Pasitarusi su „Canon“ ir gavusi rekomendacijas, „Impressa“ investavo į „ColorWave 700“. Naujas skaitmeninis spausdinimo sprendimas greitai sulaukė pripažinimo – jis greitai ir efektyviai paverčia bet kokio dydžio, spalvotas ir nespalvotas užduotis aukštos kokybės spaudos darbais.

Greitas, lankstus ir ekonomiškas spausdinimas pagal užsakymą iš esmės pakeitė įmonės paslaugų portfelį. Po pusės metu „Impressa“ įsigijo antrą „Canon“ įrenginį, kad išnaudotų visas verslo spaudos rinkos galimybes.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Daugiau darbo, mažiau atliekų

Dėl išmanesnio spausdinimo su „ColorWave 700“, įmonės darbo krūvis padidėjo 15–20 %. Be to, savo apskaičiuotą investicijų grąžą „Impressa“ pasiekė vos per trejus mėnesius.

Technologija veikia autonomiškai, todėl dėl šio naujo skaitmeninio sprendimo sumažėjo krūvis darbuotojams ir pavyko ženkliai sumažinti atliekų kiekį – o tai itin svarbu įmonei, kuriai labai rūpi gamta.

„Impressa“ pradėjo drąsiai žvalgytis naujų galimybių – dabar bando spausdinti tapetus, ir labai gali būti, kad ateityje siūlys tokią paslaugą.

Canon ColorWave 700 printing poster


ĮSIGIJUS PIRMĄJĮ ĮRENGINĮ, MŪSŲ VERSLAS PAJUTO TOKĮ TEIGIAMĄ POVEIKĮ, KAD TAI PASKATINO NUSIPIRKTI IR ANTRĄ „COLORWAVE“.

Autorius Tom Cambré


Sužinokite, kaip naudodamiesi profesionaliomis spausdinimo paslaugomis galite patobulinti savo verslą

Pasikalbėkite su mūsų komanda