SKAITMENINIS KNYGŲ SPAUSDINIMAS

Rašaliniai spausdintuvai atveria spalvų pasaulį

Two male Digiforce employees at the book printing office

Skaitmeninio knygų spausdinimo verslas klesti

Nyderlanduose veikianti bendrovė „Digiforce“ specializuojasi skaitmeninio knygų spausdinimo srityje ir teikia paslaugas akademinių ir mokslo knygų leidėjams visoje Europoje. Kiekvienais metais jos automatizuota įranga pagaminama 500 000–600 000 mažo tiražo ir vienos kopijos knygų klientams Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje.

Woman and man in front of large inkjet production printers, examining book pages to be printed

Nespalvinio ir spalvinio spausdinimo suderinimas

Spausdinant nespalvotus ir spalvotus puslapius skirtingomis mašinomis knygų su įvairiais puslapiais spausdinimas tampa labai brangus. Taip pat tai reiškia didesnę tikimybę, kad spausdinimo kokybė bus nevienoda.

„Digiforce“ ieškojo patikimo sprendimo, kad galėtų vienu įrenginiu spausdinti spalvotus ir nespalvotus puslapius. Ir tas įrenginys turėjo patikimai veikti ištisą parą ir be išeiginių dienų.

Back of a man wearing a jumper with the Digiforce name and logo using an inkjet printing press

Investicija į rašalinio spausdinimo technologiją

„Digiforce“ su „Canon“ dirba jau daugelį metų, todėl žinojo, kokios kokybės ir patikimumo gali tikėtis. Tad kai valdantysis partneris Frank van Boxtel išgirdo apie naują „Canon“ atskirų lapų rašalinio spausdinimo technologiją, naudojamą „ VarioPrint i300“, jis iškart suprato, kad tai yra galingas spausdinimo sprendimas.

Spausdindama knygas su spalvotais ir nespalvotais puslapiais vienoje rašalinėje spaudos mašinoje, „Digiforce“ galės išplėsti savo verslo pasiūlymus ir suteikti klientams daugiau spalvotos spaudos galimybių.

Stack of printed paperback books produced by Digiforce with inkjet printer ink


…VISA KNYGA YRA VIENODOS KOKYBĖS, O DĖL EKONOMINIO EFEKTYVUMO MES GALIME PASIŪLYTI SAVO KLIENTAMS DAUGIAU.

Frank van Boxtel,
„Digiforce“ vykdomasis direktorius

Didesnis efektyvumas – naujos galimybės

„Canon“ spausdintuvas „ VarioPrint i300“ iš esmės pakeitė „Digiforce“ vienos knygos spausdinimą. Dėl mišrios išvesties labai padidėja efektyvumas, o patikimas veikimas be pertraukų užtikrina daug didesnį naudingąjį veikimo laiką. Su tokiu padidėjusiu produktyvumu ir nuoseklumu „Digiforce“ vos per septynias savaites išspausdino 16 milijonų knygų puslapių.

Aukštos kokybės spaudiniai, mažesnės valdymo išlaidos ir trumpesni terminai suteikė „Digiforce“ galimybę plėstis į naujas pelningas sritis. Bendrovė pasiūlė naują knygos per 4 valandas spausdinimo paslaugą, nes dėl „ VarioPrint i300“ spausdintuvo spartos klientai gali pateikti užsakymą ryte ir tos pačios dienos vakare atsiimti knygą.VIENA IŠ GERIAUSIŲ MAŠINŲ PASAULYJE.

Sužinokite, kaip naudodamiesi mūsų skaitmeninio knygų spausdinimo paslaugomis galite patobulinti savo verslą

Pasikalbėkite su mūsų komanda