ATVEJO TYRIMAS

„Forever Rose“ – klestėjimas drauge


Atsisiųskite „Forever Rose“ atvejo tyrimą


PASTEBĖJOME, KAD GEROKAI SUTAUPOME: PALYGINTI SU ANKSČIAU NAUDOTU LAZERINIU SPAUSDINTUVU, SĄNAUDOS SUMAŽĖJO MAŽDAUG ŠEŠIASDEŠIMT–SEPTYNIASDEŠIMT PROCENTŲ.

„Forever Rose“ tarptautinės komercijos direktorius Asim Hussain
Forever Rose

„Forever Rose“ kelionė prasidėjo 1999 m. Londone, kai ši bendrovė pradėjo tiekti nevystančias rožes Jungtinės Karalystės ir Belgijos karališkiesiems rūmams. Pagrindinę būstinę Dubajuje turinti bendrovė „Forever Rose“ dabar yra prabangių dovanų butikas, kuriame galima rasti daugybę nišinių dovanų – nuo nevystančių rožių, aukščiausios kokybės šokolado iki specialiai parinktų kvepalų ir „Oud“ kvapų.

Significant challenges

Dideli iššūkiai

Dėl pasaulinės plėtros „Forever Rose“ dirba daugiau kaip 500 žmonių. Dauguma jų nuolat atlieka įvairias administracines užduotis, todėl kasdieniai spausdinimo įsipareigojimai yra išties dideli.

Turima lazerinio spausdinimo sistema dažnai pritrūkdavo kasečių, todėl jas tekdavo nuolat užsakinėti ir išlaidos nepaliaujamai didėjo. Savininkas Ebraheem Al Samadi buvo pasiryžęs rasti sprendimą, kuris padėtų užtikrinti patikimą aukštą našumą ir mažesnes sąnaudas.

„Canon“ sprendimas

Ebraheem taip pat manė, kad svarbu susieti savo veiklą su įmone, kuri atitiktų jo puoselėjamą prestižinį „Forever Rose“ prekės ženklą. Pasirinkęs „Canon“ ir spausdintuvą „MegaTank“, jis vienu metu pasiekė visus savo tikslus.

„KAI PRIREIKĖ SUKURTI MODERNŲ IR PUIKŲ SPAUSDINIMO PROCESĄ, NUSPRENDĖME RINKTIS „CANON“, NES MANĖME, KAD JOKS KITAS VARIANTAS NEUŽTIKRINS MUMS GERIAUSIOS ĮMANOMOS KOKYBĖS“,

teigė Ebraheem Al Samadi.

Significant challenges

Naudodama „MegaTanks“ bendrovė „Forever Rose“ gali patikimai spausdinti daug didesnius kiekius ir nesijaudinti, kad baigsis rašalas arba išaugs sąnaudos. Dėl priekyje įtaisytų integruotų rašalinių galima paprastai ir tiksliai įvertinti, kiek yra rašalo. O dėl patobulinto buteliukų dizaino prireikus rašalines papildyti galima greitai ir paprastai. Tam tikrose vietose „MegaTanks“ neprireikė pildyti daugiau kaip 6 mėnesius. Ir vargu ar tai stebina, kai pagalvoji, kad vos 3 didelės išeigos juodo rašalo buteliukų užtenka, kad išspausdintum iki 18 000 puslapių.

Canon solution


Mes spausdiname kasdien – sąskaitas, verslo dokumentus, sutartis – todėl renkantis „Canon“ spausdintuvą „MegaTank“ mums buvo svarbus didelių kiekių spausdinimas už prieinamą kainą.

Juodas pigmentinis rašalas idealiai tinka kasdieniams verslo dokumentams nebrangiai spausdinti, o aukštos kokybės spalvoti rašaliniai dažai suteikia galimybę spausdinti gražias ir natūraliai atrodančias nuotraukas – tuo pasinaudojo „Forever Rose“. Dovanodami nevystančią rožę klientai dabar gali pridėti ir asmeninę nuotrauką, kuri nepriekaištingai išspausdinama „Canon“ spausdintuvu „MegaTank“, taip sukuriant stipresnį, emocingesnį ryšį su dovanos gavėju.

„Canon“ spausdintuvas „MegaTank“ atitinka „Forever Rose“ veiklos pobūdį, todėl bendrovei nereikia prie jo taikytis. Daug prie to prisideda ir programėlė „Canon PRINT“, su kuria spausdinama be jokio vargo. Darbuotojai gali net nebūdami prie kompiuterio išspausdinti tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

Ranka rankon

Ebraheem su pasitikėjimu kalba apie drąsius ateities planus, kuriuose „Forever Rose“ sulauks didesnio tarptautinio pripažinimo.

„Didžiuojuosi, kad „Canon“ mus lydės šioje kelionėje, kai mes įsteigsime po vieną pagrindinį butiką kiekviename pasaulio didmiestyje“, teigė Ebraheem.

Neabejotinai ateinantį dešimtmetį „Canon“ serijos PIXMA G spausdintuvams teks svarbus vaidmuo.

Susiję atvejų tyrimai