ATVEJO TYRIMAS

„Mini Professors“ – smagusis mokslas ikimokyklinio amžiaus vaikams


Atsisiųskite „Mini Professors“ atvejo tyrimą


JIS PATIKIMAS, JIS EKONOMIŠKAS, JIS TIKRAI PAPRASTAI NAUDOJAMAS... IR PUIKIAI ATRODO MANO NAMUOSE.

Natasha Spink, „Mini Professors“ franšizės savininkė
Children have an unquestionable thirst for learning.

Vaikai trokšta mokytis. „Mini Professors“ siūlo jiems galimybę linksmai ir saugiai išmokti naujų mokslo įgūdžių stebint juos supantį pasaulį.

Paprastomis sąvokomis ir įdomiais eksperimentais aiškinami mokslo principai suteikia galimybę kiekvienam vaikui – nuo lopšelio iki mokyklinio amžiaus – tapti mažaisiais profesoriais.

Rising to the challenge

Nebijantis iššūkių

Natasha Spink vykdo „Mini Professors“ franšizę Sent Albanyje ir Harpendene. Jos verslas yra palyginti naujas ir jai reikėjo greitai užsitarnauti reputaciją. Todėl ji norėjo rasti spausdintuvą, kuris galėtų patenkinti franšizės rinkodaros poreikius ir spausdinti įvairią medžiagą kursus lankantiems vaikams.

„Canon“ sprendimas

Išsamiai išnagrinėjusi įvairius pasiūlymus internete, Natasha įsitikino, kad „Canon MegaTank“ atitinka visus jos poreikius ir daugiau nė karto tuo nesuabejojo.

„SU ŠIUO SPAUSDINTUVU GALIU VAIKAMS KIEKVIENĄ SAVAITĘ PASIŪLYTI DAUG SKIRTINGOS VEIKLOS VYKDANT EKSPERIMENTUS.“

Quote image

„Turime daugybę skirtingų spausdintinų šablonų ir lipdukų ir naudojame įvairių tipų korteles. „Canon“ serijos PIXMA G įrenginiai kol kas spausdino ant visko, ką tik į juos dėjau“, susižavėjusi pasakojo Natasha.

„MegaTanks“ – integruotos, lengvai užpildomos didelės talpos rašalinės, su kuriomis galima pigiau išspausdinti didelius kiekius, buvo pagrindinis įsigijimą lėmęs aspektas ir jos išties įrodė savo vertę.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Rašalinės yra puikios, nes turi indikacines tūrio linijas, todėl galiu tiksliai matyti, kiek jose yra rašalo. Tai tikrai padėjo man sutaupyti pinigų, nes su senuoju spausdintuvu jau būtume pakeitę daug kasečių.

Belaidžio ryšio galimybės taip pat yra didelis privalumas. Naudodama „MegaTank“ spausdintuvą Natasha dabar gali prižiūrėti vaikus viename kambaryje ir siųsti spausdintinus dalykus iš savo nešiojamojo kompiuterio tiesiai į kitą kambarį, ramiai žinodama, kad viskas bus paruošta, kai jai to reikės.

Kiekvieno užsiėmimo pabaigoje vaikams prisiminimui įteikiami pažymėjimai apie jų įgytus naujus įgūdžius. Patikimas ir kokybiškas „MegaTank“ spausdintuvas užtikrina, kad sertifikatai atrodytų puikiai ir būtų labai branginami.

„Labai džiaugiuosi, galėdama jiems suteikti tai, kuo aš didžiuojuosi. Kokybė puiki, todėl jie gali išdidžiai juos pasidėti savo namuose“, teigė Natasha.

Šviesi ateitis visiems

Natasha įsivaizduoja, kad jos kursus lankančių vaikų laukia šviesi ateitis, nes tiki, kad susidomėjimas mokslu tokiame jauname amžiuje gali būti labai naudingas. Ji taip pat optimistiškai nusiteikusi ir savo franšizės atžvilgiu ir planuoja plėsti veiklą į daugiau lopšelių, pradinių mokyklų, bei plėsti tėvų ir vaikų klasių bazę.

„Canon“ serijos „PIXMA G“ spausdintuvas bus svarbi šios kelionės dalis.

Susiję atvejų tyrimai