PIRKIMŲ APMOKĖJIMAS

Augimą palaikantis P2P automatizavimas

Middle-aged man in shirt walks between warehouse shelving

Augantis verslas

„KEW Electrical“ yra viena iš sparčiausiai augančių nepriklausomų elektros įrangos didmenininkių – ji garsėja tuo, kad turi visas prekes sandėlyje, ir į klientą orientuotais darbuotojais.

Man in high visibility vest takes stock of boxes in electrical wholesaler warehouse

Greitos plėtros poveikis

Kai bendrovės augimo tempas pradėjo viršyti jos pajėgumus, finansų skyrius rankomis per metus apdorodavo daugiau kaip 96 000 tiekėjų sąskaitų. Buvo sunku sekti šių pavienių popierinių dokumentų kelius ir prekes, kurios buvo gautos, bet už kurias nebuvo atsiskaityta. Tinkamai neprižiūrint išlaidų greitai besiplečianti įmonė kentėjo ir dėl apyvartinių lėšų trūkumo.

„KEW Electrical“ reikėjo procesų valdymo sprendimo, kuris galėtų augti kartu su verslu.

Woman in office processes Accounts Payable paper invoices in front of computer

Skaitmeninė transformacija su „Canon“ pirkimų apmokėjimo sistema

Sudarydama strateginę partnerystę su „Canon“, bendrovė „KEW Electrical“ su viso ciklo „Canon“ pirkimų apmokėjimo (P2P) sprendimu sugebėjo transformuoti savo sąskaitų apmokėjimo procesus.

Ši suskaitmeninta darbo eiga vienoje platformoje automatizuotai apdoroja 80 % „KEW Electrical“ sąskaitų apmokėjimo proceso, automatiškai suderindama, registruodama ir užpildydama elektronines sąskaitas pagal pirkimo užsakymo numerius. Išmanesnis ir spartesnis „Canon“ pirkimų apmokėjimo sprendimas reiškia, kad dėl didelio produktyvumo, visiškos atitikties ir aiškaus išlaidų matomumo „KEW Electrical“ gali išlaikyti savo augimą ir jį sustiprinti.

Man in shirt talks to man in high visibility jacket among rolls of electrical cabling in warehouse


SĄSKAITOS NEBEPAMETAMOS PAŠTE IR NEAPMOKAMOS PAVĖLUOTAI – TAI UŽTIKRINA GREITA IR EFEKTYVI AUTOMATIZUOTA SISTEMA

Tim Standing,
„KEW Electrical“ finansų direktorius

Darbo procesų automatizavimas lanksčiam augimui

Įdiegusi P2P automatizavimo sprendimą „KEW Electrical“ vėl galėjo matyti ir kontroliuoti savo pinigų srautus ir išlaidas. Tokia sustiprėjusi pirkimo galia reiškia, kad nebereikia papildomų darbuotojų ir sumažėja išlaidos tiekėjams – bendrovė gali pasinaudoti nuolaidomis už greitai apmokamas sąskaitas.

„KEW Electrical“ vykdomajame padalinyje P2P sprendimo ataskaitų ir valdymo funkcijos leidžia aiškiai matyti visą sąskaitų apmokėjimo procesą, sumažinti sukčiavimo riziką ir išvengti dvigubų apmokėjimų.

Automatizuotas sprendimas sulaukė tokio pasisekimo „KEW Electrical“ finansų ir valdymo padaliniuose, kad bendrovė dabar įdiegė „Canon“ pirkimų apmokėjimo sistemą ir savo pridėtinių išlaidų valdymo padalinyje.TURIME MILŽINIŠKAS AUGIMO GALIMYBES IR NORIME TĘSTI BENDRADARBIAVIMĄ SU PARTNERE, KURI GALI MUMS PADĖTI IR TĘSTI ŠIĄ KELIONĘ SU MUMIS.

Transformuokite savo verslą išmanesniais ir spartesniais pirkimo apmokėjimo sprendimais.

Pasikalbėkite su mūsų komanda