ATVEJO TYRIMAS

„Premier Insurance“ – draudimas ateičiai

Hero image

Atsisiųskite „Premier Insurance“ atvejo tyrimą


„CANON“ SPAUSDINTUVAS „MEGATANK“ PADĖJO MŪSŲ VERSLUI PASIEKTI NAUJĄ LYGĮ.

Anik Islam, „Premier Insurance“ valdantysis direktorius
Premier Insurance has been providing

„Premier Insurance“ teikia savo klientams draudimo produktus nuo 1983 m. Dar prieš kelerius metus šis verslas veikė kaip vieno žmogaus orkestras. Tada Anik Islam perėmė vadžias su užmoju „siekti žvaigždžių“. Sparčiai auganti „Premier Insurance“ dabar yra pirmaujanti draudimo tarpininkavimo paslaugų teikėja ir nematyti ženklų, kad jos augimas lėtėtų.

Resources need to meet demand

Ištekliai poreikiams patenkinti

„Dalis mūsų spausdintuvų neveikė belaidžių ryšiu, o mes norėjome, kad viskas veiktų sklandžiai ir nebūtų visur kyšančių pavojingų laidų. Ir dar buvo rašalo išeigos problema, nes mums nuolat tekdavo gaišti laiką iš naujo užsakinėjant brangias kasetes ir pildant popierių“, aiškino Anik.

Jų turimi spausdintuvai veikė tik su standartiniu biuro popieriumi, o spausdinimo kokybė geriausiu atveju buvo vidutinė.

„Canon“ sprendimas

Anik atliko daug tyrimų ir rado sprendimą, kuris tenkintų įvairius jų poreikius: didelis produktyvumas, junglumas, didelė išeiga ir lanksčios spausdinimo galimybės.

„KAI ATRADOME „CANON PIXMA G“ SERIJĄ, ATRODĖ, KAD TAI YRA VISŲ MŪSŲ PROBLEMŲ SPRENDIMAS“,

teigė Anik.

Quote image

„PIXMA G“ serijos spausdintuvai turi intuityviai valdomą LCD naudotojo sąsają, 350 lapų talpą ir automatinio dvipusio spausdinimo galimybę, todėl idealiai tinka intensyviai dirbančiame „Premier Insurance“ biure. Be to, naudojantis eterneto ryšiu galima didele sparta ir saugiai naudotis vietos biuro tinklu.

Ir svarbiausia, kad „Canon PIXMA G“ serijos gaminiuose naudojamos patikimos didelės išeigos rašalinės, kurios užtikrina nepertraukiamą produktyvumą ir mažesnes išlaidas, nei su kitais panašiais spausdintuvais. Tai reiškia, kad vos su 3 juodo rašalo buteliukais galima išspausdinti iki 18 000 puslapių, ir, kaip pabrėžia Anik, tai yra išties didelis skirtumas.

Body image


JIS IŠ ESMĖS SUPAPRASTINO MŪSŲ VERSLO ADMINISTRACINĘ PUSĘ. NEBĖRA JOKIŲ TRUKDŽIŲ IR IŠEIGA YRA LABAI DIDELĖ. NEBEREIKIA NUOLAT UŽSAKINĖTI RAŠALO, TODĖL IŠLAIDOS SUMAŽĖJO, O RAŠALĄ PAPILDYTI LENGVA.

„PIXMA G“ serijos įrenginiai veikia su įvairiausiomis laikmenomis – jiems tinka paprastas popierius, vokai, atvirukai ir fotopopierius nuo 3,5 col. iki A4 formato. Jie taip pat turi dvipusį popieriaus tiekimą, todėl vokus galima sudėti į galinę dėtuvę, o paprastą popierių – į priekinę kasetę. Todėl nebereikia kaitalioti šių skirtingų laikmenų, ir per dieną sutaupoma nemažai brangaus laiko.

Juodas pigmentinis rašalas idealiai tinka nebrangiai spausdinti profesionalų lygio verslo dokumentams, o aukštos kokybės spalvoti rašaliniai dažai tobulai tinka papildomai klientams skirtai medžiagai.

Šios galingos naujos savybės padėjo „Premier Insurance“ verslui pasiekti kitą lygį. Dabar visi sertifikatai, rinkodaros medžiaga ir vokai spausdinami aukščiausia kokybe „PIXMA G“ serijos spausdintuvu ir atspindi ryškią naują „Premier Insurance“ prekės ženklo tapatybę.

Debesijos funkcijos irgi sulaukė pripažinimo. Naudojantis patogia programėle „Canon PRINT“ per „Canon PIXMA Cloud Link“ interneto ryšiu galima spausdinti iš bet kurio pasaulio kampelio. Tiesą sakant, nuotoliniu būdu galima spausdinti iš tokių debesijos paskyrų kaip „Google Drive“, „Dropbox“ ar „Evernote“, todėl debesijos paslaugas galima lengvai integruoti į esamus procesus ir sklandžiai susieti nuotoliniu būdu ir biure dirbančius darbuotojus.

Plėtra Jungtinėje Karalystėje su „PIXMA G“ serijos gaminiais

„Premier Insurance“ turi ne mažiau drąsius planus dėl ateities, pripažindama, kad strategiškai naudinga turėti fizines klientų aptarnavimo vietas visoje Jungtinėje Karalystėje. Anik neabejoja, kad kiekvienoje iš šių vietų bus nuosavas „PIXMA G6050“.

„Canon“ serijos „PIXMA G“ gaminiai dabar neabejotinai yra neatskiriama „Premier Insurance“ komandos dalis.

Susiję atvejų tyrimai