ATVEJO TYRIMAS

Erdvę taupantys sprendimai didesniems pajėgumams

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Svarbūs verslui dokumentai

Informacijos valdymo bendrovė „Star Storage“ natūraliai pradėjo savo klientams teikti spausdinimo ir platinimo paslaugas, kad pasiūlytų jiems pilną informacijos apsaugos ir dokumentų archyvavimo sprendimą. „Star Storage“ klientai – nuo bankų iki telekomunikacijų ir komunalinių paslaugų įmonių – patiki įmonei išspausdinti ir pristatyti svarbius verslo dokumentus per 24 valandas.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Mažėjimas augant

Po nuoseklaus augimo laikotarpio įmonė suprato, kad jai reikia plėsti gamybinius pajėgumus. Erdvė kainuoja daug, todėl buvo svarbu, kad bet kokie nauji sprendimai galėtų padidinti produktyvumą ir atverti naujas galimybes, bet neužimtų daugiau vietos.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Produktyvūs sprendimai

„Canon“ įrenginiai yra kur kas produktyvesni, todėl „Star Storage“ galėjo pakeisti savo dešimtį turimų atskirų lapų skaitmeninių spaudos mašinų vos penkiomis naujomis „Canon“ spaudos mašinomis. Žinodama apie „ VarioPrint“ patikimumą, „Star Storage“ nespalviniam spausdinimui pasirinko dvi spaudos mašinas „ VarioPrint 6250“ ir „Canon varioPRINT 110“, o spalviniam – dvi „Canon“ spaudos mašinas „imagePRESS C800“.Reklamų ir sąskaitų spausdinimo versle yra daug potencialo, kurį mums padeda įgyvendinti spalvinės „Canon“ spaudos mašinos.

Silvius Neagu, Išorinių ryšių padalinio produkcijos valdymo direktorius
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Tiltas į ateitį

Naujieji „Canon“ įrenginiai padarė milžinišką įtaką įmonei, visų pirma, padidindami jos produktyvumą ir našumą. Dabar „Star Storage“ gali išspausdinti 20 proc. daugiau puslapių su ta pačia darbo jėga ir tame pačiame plote.

Įmonė jau gali kelti kartelę ir mažinti savo produkcijos kainą, nes sumažėjo puslapio kaina ir įrenginių suvartojamos energijos kiekis. „Star Storage“ dabar gali ne tik užtikrinti patikimumą ir greitį, bet ir ieškoti naujų rinkų ir naujų transakcinių dokumentų spausdinimo galimybių.„CANON“ ĮRANGOS PATIKIMUMAS YRA ĮRODYTAS.

Autorius Silvius Neagu


Sužinokite, kaip naudodamiesi profesionaliomis spausdinimo paslaugomis galite patobulinti savo verslą

Pasikalbėkite su mūsų komanda