TRANSAKCINĖ KOMUNIKACIJA

Universalūs rašaliniai spausdintuvai – gražūs mažo tiražo spaudiniai

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Transakcinės komunikacijos specialistai

Nyderlanduose ir Ispanijoje veiklą vykdanti „AddComm Group“ padeda įmonėms gerinti komunikaciją, teikdama knygų spausdinimo paslaugas, įskaitant automatizuotą transakcinių dokumentų pristatymą, tiesioginę rinkodarą ir komunikaciją su klientais.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Skaitmeninės eros iššūkiai spaudos srityje

Pereinant prie skaitmeninių kanalų sumažėjo mažų tiražų spaudos paklausa. Maži darbai tapo ekonomiškai nebenaudingi naudojant „AddComm“ nepertraukiamo tiekimo rašalinius spausdintuvus, kurie yra skirti didelių apimčių produkcijai, o naudojant miltelinę spaudos mašiną kilo problemų dėl kainos ir kokybės.

„AddComm Group“ reikėjo efektyvaus spausdinimo proceso mažiems tiražams, bet ne prastesnės vaizdo kokybės.

Two men working at digital printing machine

Rašalinio spausdintuvo sprendimas

„AddComm“ jau dvidešimt metų palaiko tvirtus partnerystės ryšius su „Canon“, tad žinojo, kad sėkmingo sprendimo reikia ieškoti pažangiose „Canon“ technologijose. Ir tą sprendimą ji rado Vokietijoje surengtoje „Canon“ komercinio spausdinimo verslo dienoje.

„ VarioPrint i300“ atskirų lapų rašalinė spaudos mašina sklandžiai įsiliejo į „AddComm“ knygų spausdinimo sistemą, užtikrindama kokybę, produktyvumą ir universalumą, kurių reikia mažesniam kaip 2 500 vienetų tiražui, ir tiksliai atitikdama kitų bendrovės „ ColorStream“ spaudos mašinų kokybę.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


GALĖDAMI ATSISAKYTI MILTELINIO MAŽŲ TIRAŽŲ SPAUSDINIMO, SUMAŽINOME BENDRAS SPAUSDINIMO IŠLAIDAS IR PADIDINOME EFEKTYVUMĄ.

Leonie van der Veen,
„AddComm“ generalinis direktorius
Man examines colour digital prints for book printing

Naujos galimybės ateičiai

Universalus „ VarioPrint i300“ spausdintuvas pakeitė „AddComm“ skaitmeninę ir spausdintą komunikaciją. Brangią miltelinę technologiją dabar galima pakeisti skaitmenine spaudos mašina, kuri ekonomiškai spausdina mažų tiražų suasmenintus dokumentus ir atitinka originalių didelių tiražų spaudinių kokybę.

Galėdama naudoti mišrias laikmenas „AddComm“ išsiskiria iš savo konkurentų – jai atsiveria visiškai naujos galimybės naujose rinkose, bendrovė jau pradėjo pasirašinėti naujas sutartis su klientais.IKI ŠIOL „VARIOPRINT i300“ NAŠUMAS BUVO PUIKUS.

Maksimalus spausdintos ir skaitmeninės komunikacijos poveikis

Pasikalbėkite su mūsų komanda