bridge camera photography

Tarpinio modelio fotoaparatai

Fotografuokite viską išskirtinai ryškiai – nuo ypač plačių kraštovaizdžių iki ekstremalių laukinės gamtos kadrų teleobjektyvu.

Užfiksuokite kiekvieną detalę su galingai priartinančiu fotoaparatu

Su vienu iš mažiausių ir galingiausių optinio artinimo objektyvu galite tikėtis geriausių rezultatų – tiek fotografuodami plačiu objektyvu, tiek ir maksimaliai priartinę. Pažangus vaizdo stabilizatorius garantuoja optimalius rezultatus, tiek fotografuojant prietemoje, tiek ir judant.

powerful bridge camera zoom

Stulbinamas detalumas, kūrybinė laisvė: sužinokite apie „Canon“ 4K seriją

Sužinokite daugiau

powerful zoom lenses

Nepaleiskite objekto iš akių bandydami priartinti vaizdą

Laukiniai gyvūnai ir sporto žvaigždės retai stovi vietoje – pagalba kadruojant, kai priartintas vaizdas, padeda jų nepamesti iš akių. Paspaudus mygtuką fotoaparatas greitai grąžina nepriartintą vaizdą, kad galėtumėte susirasti objektą, o atleidus mygtuką vaizdas vėl priartinamas.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Ramiai kontroliuokite

Atskleiskite savo aistrą fotografijai nustatydami pageidaujamus parametrus, pvz., diafragmą, išlaikymą, baltos spalvos balansą ir ISO. Naudokite pažangias rankinio filmavimo funkcijas ir kontroliuokite kurdami vaizdo įrašus.

zoom framing assist

Fotografuokite patogiau ir ilgiau

Fotografuojant stipriai priartinus optiniu objektyvu, reikalingas didelis stabilumas. Todėl sujungėme iš išsamių tyrimų gautas žinias ir „Canon“ praktinę patirtį, kad savo EOS DSLR fotoaparatams sukurtume ergonomiškas rankenas, kurias naudodami galėsite patogiai ir ilgiau fotografuoti.

high optical zoom

Su „Wi-Fi“ dalykitės lengvai ir fotografuokite nuotoliniu būdu

Su „Wi-Fi“* ir dinaminiu NFC galite vienu bakstelėjimu prisijungti prie suderinamų išmaniųjų įrenginių ir dalytis savo kūriniais. Užfiksuokite nuostabius gamtos vaizdus arba asmenukes per programėlę „Canon Camera Connect“ naudodami belaidžio nuotolinio fotografavimo funkciją.

shooting with wi fi
canon camera accessories

Auginkite savo kūrybiškumą

Išplėskite savo kūrybiškumo ribas naudodami įvairius pasirinktinius priedus, pavyzdžiui, didelės raiškos elektroninį vaizdo ieškiklį ir EOS „Speedlite“ blykstes.

Keliaukite lengvai

Panorėję naudoti tokį pat kaip „Canon“ tarpinio modelio kompaktinio fotoaparato priartinimo diapazoną, su skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu turėtumėte nešiotis visus šiuos objektyvus.

light travel camera

Pasisemkite įkvėpimo, užsisakykite jau dabar

Niekada nepraleiskite naujausių „Canon“ pasiūlymų, patarimų ir praktinių vadovų, naujienų ir kvietimų į vietos renginius.

Užsisakykite jau dabar

Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose.