Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS 200D

Kompaktiškas, paprastas ir universalus – neatsiejamas nuo jūsų gyvenimo fotoaparatas.

Atraskite „EOS 200D“

Lengviau nei bet kada fotografuoti ir filmuoti išskirtinės kokybės vaizdus

Canon Camera

Nuotraukos, kurios jums patiks dar ilgus metus

Fotografuokite 24,2 megapikselio nuotraukas, kuriose bus daugybė detalių ir spalvų ir kurios fantastiškai atrodys jau fotoaparate – tokios nuotraukos puikiai tinka dideliems spaudiniams, fotografijų albumams ir internetinėms galerijoms, jomis puikiai perteiksite norimą istoriją. Į EOS 200D įdiegėme DIGIC 7 procesorių, todėl jis gali fotografuoti prietemoje, o „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrina sparčiausią pasaulyje „Live View“ fokusavimą.*

Fotografuokite su mažo gylio fokusavimu

EOS 200D turi didelį APS-C jutiklį, su kuriuo lengva fotografuoti mažą lauko gylį, todėl idealiai tinka portretams. Veidai išlieka tobulai ryškūs gražiai sulietame fone. Tokį metodą naudoja viso pasaulio profesionalūs fotografai.

Canon Camera
Canon Camera

Patogiau nešiotis. Daugiau nuotraukų. Dar daugiau vietų

EOS 200D yra mažiausias pasaulyje DSLR fotoaparatas su kintamo kampo ekranu¹, sukurtas taip, kad jį būtų lengva nešiotis ir kad galėtumėte išnaudoti DSLR fotografijos privalumus įvairiose vietose. Pasiimkite jį į atostogas, į šventes ir iškilmingas progas, arba tiesiog išeikite pasivaikščioti, kai jaučiate savyje užsidegimą kurti.

Kaip fotografuosite?

Nepriklausomai nuo jūsų mėgiamo fotografavimo būdo, EOS 200D užtikrina sparčiausią fokusavimą ir greitą reagavimą. Fotografuokite naudodami nestringantį optinį vaizdo ieškiklį, kuris parodo pasaulį tokį, koks jis yra iš tikro, arba komponuokite vaizdą išmanųjį telefoną primenančiame kintamo kampo ekrane ir mėgaukitės sparčiausiu pasaulyje „Live View“ automatiniu fokusavimu.

Canon Camera

Filmuoti irgi lengva

Su nepertraukiamą fokusavimą užtikrinančiu „Dual Pixel CMOS AF“ filmuoti puikios kokybės „Full HD“ filmus išties lengva.
Canon Camera

Puikių fotografijų pamoka

EOS 200D informacinė naudotojo sąsaja padeda pasirinkti tinkamas nuostatas norimam sukurti efektui. Tai tarsi asmeninis fotografijos mokytojas šalia jūsų.

Bendradarbiaujant su jūsų išmaniaisiais įrenginiais

Naršykite, redaguokite ir bendrinkite nuotraukas iš EOS 200D savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje² – ir darykite tai lengvai. Visada veikiantis ir mažai energijos eikvojantis „Bluetooth®“ leidžia pasiekti fotoaparatą net tada, kai jis yra krepšyje.

Canon Camera

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Photographer looking down view finder

Programėlė „Canon Photo Companion“

Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

Canon Camera

Susipažinkite su EOS šeima

Kaip stiprėja jūsų kūrybiškumas, taip auga ir jam palaikyti skirta mūsų fotoaparatų, priedų ir daugiau kaip 80 objektyvų sistema.

Techniniai duomenys

 • 24,2 megapikselio

  Raiška

 • 5 k./s

  Nepertraukiamas fotografavimas

 • Maksimalus ISO 25 600

  Išplečiamas iki ISO 51 200

 • EOS-Movie-Full-HD

  EOS vaizdo įrašai

  „Full HD“ 60p

 • Optinis vaizdo ieškiklis

  Su 9 taškų automatiniu fokusavimu

 • DIGIC 7

  Vaizdo procesorius

 • EOS R System

  „Live View“

  Su „Dual Pixel CMOS AF“

 • Belaidis ryšys

  „Bluetooth®“, NFC ir „Wi-Fi“

Pakuotės turinys

 • Skaitmeninio fotoaparato EOS 200D korpusas

 • Okuliaras EF

 • Fotoaparato apmovas R-F-3

 • Platus dirželis EW-400D

 • Baterijų kroviklis LP-E17 (su baterijų dangteliu)

 • Baterijų paketas LP-E17E

 • Maitinimo laidas

Rekomenduojami objektyvai

Priedai

Susiję gaminiai

Susijusios programėlės