EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Kompaktiškas, paprastas ir universalus – neatsiejamas nuo jūsų gyvenimo fotoaparatas.

Žiūrėti naują modelį

Discover the EOS 200D

Atraskite „EOS 200D“

Lengviau nei bet kada fotografuoti ir filmuoti išskirtinės kokybės vaizdus

Žiūrėti vaizdo įrašą

Apgalvota konstrukcija

Instinktyviai valdomi valdikliai ir išmanųjį telefoną primenantis jutiklinis ekranas – EOS 200D lengva naudoti nuo pat pradžių. Fotografuokite naudodami ryškų optinį vaizdo ieškiklį, kad matytumėte pasaulį tokį, koks jis išties yra, arba kintamo kampo ekraną, kurį pasukus lengviau fotografuoti iš neįprastų perspektyvų.

Žr. visą „Canon EOS 200D“ specifikaciją

EOS 200D
EOS 200D

Nuotraukos, kurios jums patiks dar ilgus metus

Fotografuokite 24,2 megapikselio nuotraukas, kuriose bus daugybė detalių ir spalvų ir kurios fantastiškai atrodys jau fotoaparate – tokios nuotraukos puikiai tinka dideliems spaudiniams, fotografijų albumams ir internetinėms galerijoms, jomis puikiai perteiksite norimą istoriją. Į EOS 200D įdiegėme DIGIC 7 procesorių, todėl jis gali fotografuoti prietemoje, o „Dual Pixel CMOS AF“ užtikrina sparčiausią pasaulyje „Live View“ fokusavimą.*

Fotografuokite su mažo gylio fokusavimu

EOS 200D turi didelį APS-C jutiklį, su kuriuo lengva fotografuoti mažą lauko gylį, todėl idealiai tinka portretams. Veidai išlieka tobulai ryškūs gražiai sulietame fone. Tokį metodą naudoja viso pasaulio profesionalūs fotografai.

Patogiau nešiotis. Daugiau nuotraukų. Dar daugiau vietų

EOS 200D yra mažiausias pasaulyje DSLR fotoaparatas su kintamo kampo ekranu¹, sukurtas taip, kad jį būtų lengva nešiotis ir kad galėtumėte išnaudoti DSLR fotografijos privalumus įvairiose vietose. Pasiimkite jį į atostogas, į šventes ir iškilmingas progas, arba tiesiog išeikite pasivaikščioti, kai jaučiate savyje užsidegimą kurti.

More portable. More photos. In more places

Kaip fotografuosite?

Nepriklausomai nuo jūsų mėgiamo fotografavimo būdo, EOS 200D užtikrina sparčiausią fokusavimą ir greitą reagavimą. Fotografuokite naudodami nestringantį optinį vaizdo ieškiklį, kuris parodo pasaulį tokį, koks jis yra iš tikro, arba komponuokite vaizdą išmanųjį telefoną primenančiame kintamo kampo ekrane ir mėgaukitės sparčiausiu pasaulyje „Live View“ automatiniu fokusavimu.

How will you shoot?
Movies made easy too

Filmuoti irgi lengva

Su nepertraukiamą fokusavimą užtikrinančiu „Dual Pixel CMOS AF“ filmuoti puikios kokybės „Full HD“ filmus išties lengva.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Puikių fotografijų pamoka

EOS 200D informacinė naudotojo sąsaja padeda pasirinkti tinkamas nuostatas norimam sukurti efektui. Tai tarsi asmeninis fotografijos mokytojas šalia jūsų.

A lesson in great photography

Bendradarbiaujant su jūsų išmaniaisiais įrenginiais

Naršykite, redaguokite ir bendrinkite nuotraukas iš EOS 200D savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje² – ir darykite tai lengvai. Visada veikiantis ir mažai energijos eikvojantis „Bluetooth®“ leidžia pasiekti fotoaparatą net tada, kai jis yra krepšyje.

In partnership with your smart devices

Programėlė „Canon Photo Companion“

Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

Sužinokite daugiau

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Susipažinkite su EOS šeima

Kaip stiprėja jūsų kūrybiškumas, taip auga ir jam palaikyti skirta mūsų fotoaparatų, priedų ir daugiau kaip 80 objektyvų sistema.

Sužinokite daugiau

Techniniai duomenys

24.2 megapixel

24,2 megapikselio

Raiška

5fps

5 k./s

Nepertraukiamas fotografavimas

Max ISO 25,600

Maksimalus ISO 25 600

Išplečiamas iki ISO 51 200

EOS Movies

EOS vaizdo įrašai

„Full HD“ 60p

Optical viewfinder

Optinis vaizdo ieškiklis

Su 9 taškų automatiniu fokusavimu

DIGIC 7

DIGIC 7

Vaizdo procesorius

Live View

„Live View“

Su „Dual Pixel CMOS AF“

Wireless link

Belaidis ryšys

„Bluetooth®“, NFC ir „Wi-Fi“

Žiūrėti visą specifikaciją

Key Feature
What’s in the box

Pakuotės turinys

Skaitmeninio fotoaparato EOS 200D korpusas

Okuliaras EF

Fotoaparato apmovas R-F-3

Platus dirželis EW-400D

Baterijų kroviklis LP-E17 (su baterijų dangteliu)

Baterijų paketas LP-E17E

Maitinimo laidas

Rekomenduojami objektyvai

Priedai

Susiję gaminiai

*250D (juodas / sidabrinis) – tai lengviausias pasaulyje skaitmeninis vieno objektyvo veidrodinis fotoaparatas su APS-C dydžio jutikliu ir judinamu LCD monitoriumi. Su akumuliatoriumi ir atminties kortele pagal CIPA rekomendacijas. 2019 m. balandžio 9 d. („Canon“ tyrimo duomenimis).

Susijusios programėlės

*Palyginti su kitais skaitmeniniais fotoaparatais su keičiamais objektyvais ir APS-C dydžio jutikliais su fazės skirtumo vaizdo plokštumoje aptikimo AF 2017 m. vasario 14 d. duomenimis pagal „Canon“ tyrimus.

Išmatuota vadovaujantis CIPA reikalavimus atitinkančiomis gairėmis ir taikant vidinį matavimo metodą su „EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM“ objektyvu, nustatytu ties 55 mm, naudojant 1 taško AF su pasirinktu centriniu tašku, vieno kadro AF, „Live View“ ir vaizdą fiksuojant užrakto mygtuku. Naudojant rankinius režimus, EV12 (ISO 100 kambario temperatūroje).

¹ Lengviausias APS-C jutiklio DSLR su kintamo kampo ekranu. Taikoma juodam modeliui: apie 453 g, išmatuota pagal CIPA tikrinimo standartą. Remiantis „Canon, Inc.“ tyrimo 2017 m. birželio 28 d. duomenimis.

² Naudojamos „iOS 8.4“ arba „Andoid 5.0“ (ar naujesnės) operacinės sistemos. Programėlę „Canon Camera Connect“ galima atsisiųsti iš „Apple App Store“ arba „Google Play“.

Visada veikiantį išmaniojo įrenginio ir fotoaparato ryšį per „Bluetooth®“ visų pirma reikia nustatyti su „Canon Camera Connect“ programėle. „Bluetooth®“ ryšio stabilumas priklauso nuo išmaniojo įrenginio modelio ir kitų aplinkos veiksnių. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth® SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams. Reikalinga „Bluetooth®“ 4 arba naujesnė versija ir „iOS 8.4“, „Android 5.0“ arba naujesnės versijos.

Awards