EOS 850D

Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS 850D

Atraskite savo kūrybiškumą naudodamiesi šiuo filmavimui ir fotografavimui skirtu universaliuoju DSLR.

Techniniai duomenys

 • 24,1 megapikselio

  APS-C jutiklis

 • DIGIC 8

  Vaizdo procesorius

 • 4K raiškos filmai

  Sistema „25fps“

 • 5 ašių

  „Digital Movie IS“

 • 45

  kryžminio tipo AF taškai

 • „Wi-Fi“

  ir „Bluetooth®“ *

Įamžinkite savo gyvenimą kūrybingiau

Atraskite savo kūrybiškumą pasitelkę įkvepiantį fotoaparatą. Nuo puikių, detalių 24,1 MP nuotraukų iki nuostabių 4K raiškos filmų – EOS 850D leidžia iniciatyvos imtis jums.

Būkite kūrybingi valdydami fotoaparatą

Žiūrėkite per objektyvą pasitelkę optinį vaizdo ieškiklį bei reguliuokite nustatymus galiniu valdikliu ir priekiniu ratuku. Susiekite su išmaniuoju įrenginiu, kad galėtumėte valdyti nuotoliniu būdu, ir redaguokite fotoaparate esančius vaizdus.

Canon Camera

Priekinis ratukas

Intuityviai reguliuokite kūrybinio režimo nustatymus, pavyzdžiui, užrakto greitį ir diafragmą.

Canon Camera

Galinis ratukas

Dar kūrybiškesnis valdymas pasitelkus ekspozicijos kompensavimą arba reguliuojant vien rankiniu būdu.

Canon Camera
Canon Camera

Profesionali nuotraukų ir filmų kokybė

Fotografuokite ir filmuokite 4K raiška naudodami 24,1 MP jutiklį su „Dual Pixel CMOS AF“ ir patobulintą 45 taškų kryžminio tipo AF jutiklį bei „iTR AF“, kad fokusavimas ir sekimas būtų tikslus.

Canon Camera

4K raiškos filmai

Sistema „25fps“

Canon Camera

24,1 megapikselio

APS-C jutiklis

Nepraleiskite nė vienos akimirkos

Sekite objektus fotografuodami 7 kadrų per sekundę sparta, naudodami akių aptikimo AF „Live View“ režimu, patobulintą „iTR AF“ su veido aptikimo funkcija ir pakreipiamą jutiklinį ekraną, kad pagautumėte kiekvieną kampą ir niekada nepraleistumėte veiksmo.

Canon Camera

Prisijunkite ir visiškai lengvai dalykitės nuotraukomis, kur bebūtumėte

Prijunkite „EOS 850D“ prie išmaniojo įrenginio per „Bluetooth®“ * ir „Wi-Fi“ ir redaguokite vaizdus naudodamiesi „DPP Express“ **, kad visas RAW darbo procesas vyktų tiesiog pakeliui, arba sukurkite atsargines nuotraukų kopijas savo kompiuteryje naudodami automatinio vaizdo sinchronizavimo funkciją.

Mažas ir lengvas

Šis lengvas ir kompaktiškas fotoaparatas yra pagamintas taip, kad jį būtų galima pasiimti bet kur, o dėl pakreipiamo ekrano galite užtikrintai ir prisitaikydami fotografuoti iš aukštai ir žemai.

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Photographer looking down view finder

Programėlė „Canon Photo Companion“

Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

Canon Camera

Išbandykite EOS sistemą

Mėgaukitės prieiga prie neįtikėtinos EOS sistemos: pritvirtinkite bet kurį EF arba EF-S objektyvą, pridėkite „Speedlite“ blykstę kūrybiškam apšvietimui arba prijunkite išorinį mikrofoną naudodamiesi 3,5 mm lizdu.

Pakuotės turinys

Viskas, ko reikia norint filmuoti ir kurti didelės 4K raiškos filmus ir nuotraukas bet kur ir bet kada.

 • Fotoaparato EOS 850D korpusas

 • Okuliaras EF-2

 • Fotoaparato apmovas R-F-3

 • Platus dirželis EW-400D-N

 • Akumuliatoriaus įkroviklis LC-E17E

 • Maitinimo elementų paketas LP-E17

 • Maitinimo laidas

 • Naudotojo vadovo rinkinys

Suderinami priedai

Susiję straipsniai

Susiję gaminiai

Jus taip pat gali dominti

 1. Visi duomenys paremti standartiniais „Canon“ bandymų metodais, išskyrus nurodytus atvejus. Duomenys gali būti pakeisti be išankstinio įspėjimo.
 2. * Įdiegta mažai energijos eikvojanti „Bluetooth®“ technologija. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir visus tokius ženklus „Canon Europe Ltd.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.
 3. ** „DPP Express“ galima naudoti tik „iPad“ įrenginiuose („DPP Express“, skirta „iPad“, yra mokama prenumeruojama paslauga)