EOS M100
Blank-Rect Image

Canon EOS M100

Mažas, stilingas, paprastas ir ryšį palaikantis beveidrodinis fotoaparatas, pasižymintis išskirtine vaizdo kokybe – tobulas perėjimas nuo išmaniojo telefono

Tell your own story

Papasakokite savo istoriją iš bet kur.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Pastangų nereikalaujanti kokybė. Neįtikėtini rezultatai.

Papasakokite savo istoriją gražiomis nuotraukomis ir kinematografiniais „Full HD“ filmais. Šaunus, kompaktiškas ir kūrybingas beveidrodinis „EOS M100“ suteikia galimybę be vargo įamžinti akimirkas paprastai valdant lietimais tarsi išmaniuoju telefonu ir be vargo prisijungiant „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšiu.

Žiūrėti visą specifikaciją

EOS M100

Pastangų nereikalaujanti kokybė

Akimirksniu padarykite įspūdį tobulai sufokusuotomis nuotraukomis ir kinematografiškais „Full HD“ filmais – tiek dieną, tiek naktį,– naudodami 24.2 MP CMOS jutiklį, „Dual Pixel CMOS AF“, iki ISO 25600 ir automatinius režimus.

Compact spontaneity

Kompaktiškas spontaniškumas

Šaunus ir kompaktiškas EOS M100 – tai DSLR fotoaparato galia patogioje nešiotis pakuotėje. Kurkite fantastiškas nuotraukas su DIGIC 7 procesoriumi ir įamžinkite veiksmą 6,1 k./s sparta.

Neskausmingas prisijungimas

Lengvai prisijunkite prie išmaniųjų įrenginių per „Bluetooth®“*, „Wi-Fi“ ir programėlę „Canon Camera Connect“. Valdymas kaip išmaniajame telefone, naudojant pakreipiamą jutiklinį ekraną, kuris puikiai tinka asmenukėms.

Painless connectivity

Unikalus dizainas

Suteikite savo fotoaparatui unikalią išvaizdą – galite rinktis iš daugybės stilių. Pasirinkite iš 3 kultinių fotoaparato korpuso spalvų ir tada pridėkite EH31-FJ skirtingų spalvų ir dizaino išorinį dėklą.

Unique by design

Programėlė „Canon Photo Companion“

Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

Sužinokite daugiau

Canon Photo Companion app
EOS M100

Dėžės turinys

EOS M100 korpusas

Fotoaparato apsauga R-F-4

Dirželis EM-300DB

Maitinimo elementų įkroviklis LC-E12E

Akumuliatorių blokas LP-E12

Maitinimo laidas

Rekomenduojami objektyvai

* Norint su „EOS M100“ naudoti objektyvus „EF 50mm f/1.8 STM“, „EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM“, „EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM“, papildomai reikalingas tvirtinimo adapteris „EF-EOS M“.

Priedai

Techniniai duomenys

24.2 CMOS sensor

24,2 CMOS jutiklis

24,2 MP APS-C dydžio CMOS jutiklis

DIGIC 7

DIGIC 7

Galingas DIGIC apdorojimas

Dual PIxel AF

Dvigubų pikselių CMOS AF

Spartus fotografavimas, sklandus filmavimas

EOS M10

6.1fps

Nepertraukiamas filmavimas 6,1 k./s sparta

Full HD 60P

„Full HD“ 60P

Sklandesni, tikroviškesni filmai

8.0cm touch LCD

7,5cm jutiklinis LCD ekranas

Didelės raiškos pakreipiamas jutiklinis ekranas

Wi-Fi

„Wi-Fi“ / NFC

Prijunkite ir belaidžiu būdu dalykitės arba kurkite atsargines kopijas

Bluetooth

„Bluetooth“

Visada prisijungęs

Žiūrėti visą specifikaciją

EOS M100
Tell every story

Papasakokite kiekvieną istoriją

Naudodami platų keičiamų objektyvų asortimentą galėsite papasakoti kiekvieną istoriją. Sužadinkite savo kūrybiškumą su nešiojamuoju EF-M arba padidinkite lankstumą su bet kuriuo EF/EF-S objektyvu ir adapteriu.

SUSIPAŽINKITE JAU ŠIANDIEN

Galerija

Susiję gaminiai

*naudojama mažai energijos eikvojanti „Bluetooth®“ technologija. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.