EOS Quality

EOS kokybė išties patogiame nešiotis korpuse

Didelės technologijos, mažame korpuse

Profesionalių „Canon“ technologijų kupinas, šis itin patogus nešiotis beveidrodinis fotoaparatas turi visą DSLR spartą ir kokybę beveik perpus už „EOS 80D“ mažesniame ir lengvesniame korpuse.

EOS-M5_Ambient_Comparison
Mod17_GALI

Puikios spalvos ir detalumas

Fotografuokite ir filmuokite detalių ir spalvų kupinus kadrus. APS-C dydžio 24,2 megapikselio CMOS jutiklis be vargo užfiksuoja puikaus dinaminio diapazono ir mažai iškraipymų turinčius vaizdus.

Kokybė iškart
nufotografavus

Fotografuokite fantastiškus vaizdus, kuriems nereikalingas joks apdorojimas – tai užtikrins galingas „DIGIC 7“ vaizdo apdorojimas, apimantis EOS integruotas difrakcijos korekcijos, patobulinto iškraipymų mažinimo ir automatinio švietimo optimizavimo funkcijas.

DIGIC7_Illustration

Sklandus integravimas

Sklandžiai integruokite dabartinius EOS procesus naudodami EOS „Picture Styles“. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami fantastiškas redagavimo galimybes mažai iškraipymų turinčiuose ir puikaus dinaminio diapazono 14 bitų RAW vaizduose.

Mod19_Oli_80A9946

Daugiau „EOS M5“ privalumų

EOS M5

EOS M5

Geriausias „Canon“ beveidrodinis fotoaparatas, užtikrinantis fotografijos entuziastams bekompromisę DSRL kokybę ir spartą.

Skaityti daugiau