Mod25_GALI

Puikus pasirinkimas kūrybinei videografijai

Unikalūs kinematografiniai filmai

Filmuokite pribloškiamus kinematografiškai atrodančius filmus. „Dual Pixel CMOS AF“ tiksliai seka objektą ir, naudojant kartu su jutiklinio AF ir STM fokusavimo technologija, suteikia galimybę dramatiškai keisti fokusavimą.
Pamatykite, kaip veikia „Dual Pixel CMOS AF“

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Stabilus įrašas kaskart

Dėl fotoaparate taikomo 5 ašių stabilizavimo, kuris dar labiau sustiprinamas naudojant su dinaminiu vaizdo stabilizavimu veikiančius EF-M arba EF-S objektyvus, bet kokioje situacijoje galėsite gauti stabilų vaizdo įrašą net ir su ne IS objektyvu.
Pamatykite, kaip veikia fotoaparate įtaisytas 5 ašių stabilizavimas

Mod38_HP

Stulbinanti kokybė

Kurkite stulbinamai gilius ir ryškius „Full HD“ filmus 60 k./s sparta. Didelė kadrų sparta puikiai tinka sklandžioms veiksmo sekoms sulieti ir suteikia puikių galimybių sulėtintam vaizdo atkūrimui.

Valdykite kūrybiškai

Atraskite savo meninę pusę visiškai valdydami diafragmą, išlaikymą ir garsą rankiniu filmų režimu. Išplėskite garso įrašymo galimybes su išoriniam mikrofonui skirta jungtimi.

Mod39

Lengvas redagavimas

Su paryškinto atspalvio pirmenybės funkcija išsaugokite subtilias ryškias detales. Pasinaudokite visomis „Canon Pciture Style“ galimybėmis, kad padidintumėte redagavimo aprėptis ir lengvai suderintumėte vaizdo įrašo pojūtį visuose EOS ir „Cinema EOS“ įrenginiuose.

EC394

Daugiau „EOS M5“ privalumų

EOS M5

EOS M5

Geriausias „Canon“ beveidrodinis fotoaparatas, užtikrinantis fotografijos entuziastams bekompromisę DSRL kokybę ir spartą.

Skaityti daugiau