01-m50 hero

Prekė

EOS M50 – būkite pirmieji

Penki nuostabūs žmonės, penki neįtikėtini vaizdo įrašai – vienas puikus fotoaparatas su begalinėmis kūrybinėmis galimybėmis


Pažvelgėme pro objektyvą, kad sužinotume, ką galima nuveikti su „Canon EOS M50“ 4K beveidrodiniu kompaktiniu fotoaparatu. Šie penki nuostabūs bandytojai yra vieni pirmųjų, atradę jo galimybes, – galbūt dabar laikas jums?

Self Portrait Katie McDonnell 2

Katie McDonnell

Profesionali akrobatinio bėgimo sportininkė, „Ninja Warrior UK“ finalininkė ir vaizdo tinklaraščio autorė Katie taip pat dirbo Ellie Goulding, Anne Hathaway ir Millos Jovovich dublere.

Akrobatinis bėgimas namuose

Filmuojama savo vaikino Eriko, Katie McDonnell ir Canon EOS M50 demonstruoja savo gebėjimus parkūro rojuje namuose. 120 k./s sulėtintas filmavimas gražiai užfiksuoja Katie atbulinį salto, o nuotolinis valdymas tobulai tiko „Ginger Flip“ persivertimui per fortepijoną.

Šauniam Katie 360 laipsnių šuoliui iš balkono Erikas naudojo 10 k./s pliūpsnių užraktą, kurio kadrus lygiai taip pat lengvai belaidžiu būdu perkėlė į nešiojamąjį kompiuterį.

„TIKRAI NORĖJAU PADARYTI „GINGER FLIP“ NUO ŠIO ROJALIO...“

04_EOS_M50_black_Lifestyle_3_Alex_Vizeo

Alex Vizeo

Visuose penkiuose žemynuose žinomas keliautojas, kelionių tinklaraštininkas ir fotografas Alexas taip pat nuolat laimi aukščiausius tinklaraštininkų apdovanojimus.

Paryžius visiškai kitu kampu

Naudodamas išskirtinę asmenukių lazdą, kuria jis sujungė savo telefoną su Canon EOS M50, Alex Vizeo per nuotolinius „Live View“ vaizdus nuotraukose ir vaizdo įrašuose atgaivino jausmus savo gimtajam Paryžiui. Alexui pavyko rasti slaptų stogų, nuo kurių atsiskleidžia įspūdingi šio didingo miesto vaizdai ir visame pasaulyje pagarsėję simboliai, kuriuos EOS M50 užfiksavo sodria 4K raiška. Paris au max!

„BŪTENT TO IR IEŠKOJAU VISĄ DIENĄ... PARYŽIUJE YRA GRAŽIAUSIA! “

06_EOS_M50_black_Lifestyle_22mm_Kay_Nambiar_16

Kay Nambiar

Laimėjęs televizijos išgyvenimo šou, Kay tapo sėkmingu modeliu, muzikantu, televizijos vedėju ir „Instagram“ žvaigžde.

Žmogus, valtis ir atotrūkis mieste

Nors Kay Nambiar išgarsėjo laimėjęs išgyvenimo šou, bet jam išties buvo nelengva bandant rasti kelią valtimi laukinėje gamtoje už Amsterdamo.

Naudojant lengvai keičiamus Canon EOS M50 objektyvus, viskas stojo į savo vietas. Kay atrado, kad paliečiant ir velkant valdomas automatinis fokusavimas puikiai tinka stambiam planui – ir susitikimui akis į akį su karve!

„PAŽIŪRĖSIU, AR PAVYKS RASTI VALTĮ, IR PAŽIŪRĖSIU, KAIP TOLI PAVYKS NUPLAUKTI, – BUS ĮDOMU! “

EOS_M50_white_lifestyle_Celine_Barnaerts_10

Celine Bernaerts

Celine makiažo menas demonstruotas tokiuose žurnaluose kaip „Vogue“ ir „Elle“, o jos mados patarimai pritraukė didelį būrį gerbėjų socialiniuose tinkluose.

Makiažo žvaigždė užveria savo studijos duris

Elitinė mados makiažo specialistė Celine Bernaerts nusprendė iškeisti studijos šviesas į plačias erdves lauke, apsiginklavusi tik Canon EOS M50. Sujungusi su išmaniuoju telefonu ir naudodama fotoaparato išmanųjį automatinį režimą, Celine nufotografavo kelias asmenukių pozas – viskuo kitu pasirūpinu integruotas RAW procesorius.

Jai net pavyko pasiskolinti žirgą įspūdingam paskutiniam dienos kadrui!

„ĮSPŪDINGIAUSIA ŠIO MAŽO NUOTYKIO AKIMIRKA? FOTOGRAFUOSIUOSI SU ŽIRGAIS. “

EOS_M50_White_Lifestyle_Anne_Dubndidu

Anne Dubndidu

Gamtos mylėtoja, asmeninė trenerė, rašytoja ir džiaugsmo skleidėja – Anne priklauso naujajai fitneso entuziastų vaizdo tinklaraštininkų kartai.

Fotografavimas kopiant į kalnus prietemoje

Anne Dubndidu ne karą yra kopusi kalnuotu „Pic Saint Loup“ taku Langedoke, Prancūzijoje, bet niekada nėra to dariusi naktį. Pasiėmusi su savimi Canon EOS M50, Anne naudojo ilgos ekspozicijos kadrus ir įprastą fotografavimą su greitu 22mm f2 objektyvu, kad maksimaliai išnaudotų silpną šviesą.

Kiekvieną kilometrą nupiešdama ką nors šviesa, Anne pasiekė viršukalnę kaip tik laiku, kad užfiksuotų kvapą gniaužiantį saulėtekį ir pasidarytų tobulą asmenukę.

„NEPAMIRŠKITE NUOLAT IŠBANDYTI KAŽKĄ NAUJO – NES TAI DARYTI TIKRAI VERTA “

„Canon EOS M50“

Atraskite neįtikėtinas savo galimybes su įkvepiančiu „Canon EOS M50“

SUŽINOKITE DAUGIAU