Capture compelling video

EOS M6 Mark II

Fiksuokite dėmesį kaustančius vaizdo įrašus

Filmuokite kūrybiškus vaizdo įrašus tiesiog pamėgtuoju fotoaparatu – fiksuokite nepaprastus 4K raiškos vaizdus, sulėtintus bei laiko slinkties įrašus. Ar esate nepriklausomas kino kūrėjas, ar kuriate turinį tinklaraščiams, ar tiesiog mėgstate fiksuoti šeimos gyvenimo kroniką, su „EOS M6 Mark II“ filmuosite kaip profesionalas – „Dual Pixel CMOS AF“ fokusavimo technologija bei jutiklinis ekranas padės fokusuoti lengvai, kinematografiškai ir automatiškai.

Imkitės kurti

Jei jūs dar pradedantysis ir siekiate pramokti sukti filmukus mažu, praktišku fotoaparatu, „Video Snapshot“ funkcija padės susipažinti su kūrybiško filmavimo pradžiamoksliu: išmoksite tiesiog fotoaparate montuoti per dieną susuktus klipus ir lengvai kurti kelionių ar renginių istorijas.

Fokusuokite kaip profesionalas

Mūsų įžymioji sistema „Dual Pixel CMOS AF“ apima beveik visą kadrą ir lengvai geba sekti judančius objektus – netgi veidus – po visą kadrą, kad jie liktų kuo ryškiausi. Fokusavimo greitį bei sklandų perėjimą reguliuokite ir fokusą nuo vieno objekto prie kito perkelkite bakstelėję fotoaparato jutiklinį ekraną (arba išmanųjį įrenginį, kuriame įdiegta programėlė „Canon Camera Connect“).

Susiekite fotoaparatą „EOS M6 Mark II“ su STM ar „Nano USM“ technologija paremtu objektyvu – fokusuosite sklandžiai ir tyliai, kaip tikras profesionalas.

Rinkitės išvaizdą

Filmuokite 4K raiškos medžiagą 25/30 kadrų per sekundę režimu išnaudodami visą kameros jutiklio plotį – išgausite puikų kinematografišką vaizdą, kurį bus ne gėda rodyti savo televizoriuje. Arba perjunkite „Full HD“ režimą su didesne – 50/60 kadrų per sekundę – sparta, o įsijungę didelės spartos – 100/120 kadrų per sekundę – režimą puikiai filmuosite itin sulėtintus vaizdus.

Filmuoti galima ir į išorinį įrašymo įrenginį, prijungus jį prie kameros HDMI išvesties lizdo.

sample beach volleyball

Jūsų filmų vertas garso takelis

Įrašykite garsą, nenusileidžiantį jūsų filmų kokybei. Įrašymo lygį nustatykite automatiškai arba rankiniu būdu, o per išorinę mikrofono jungtį galėsite įrašyti garsą tiesiog filmuodami.

Pamatykite judesį dar neregėtame pasaulyje

Galima ne tik sulėtintai filmuoti judančius objektus 120 kadrų per sekundę greičiu, bet ir kurti 4K raiškos laiko slinkties filmus, leidžiančius parodyti judesį, kuris realybėje vyksta labai lėtai. Nustatykite kameros nuostatas, parinkite intervalą tarp kadrų ir kiek kadrų norite įrašyti, tada grįžkite šiek tiek vėliau ir gėrėkitės nepaprastu „EOS M6 Mark II“ nufilmuotu 4K raiškos filmu.

Jums taip pat gali patikti