Designed for creativity

EOS M6 Mark II

Sukurta kurti

„EOS M6 Mark II“ sukurtas būti nuolatiniu jūsų kūrybos palydovu. Jį lengvai pasiimsite kad ir kur keliautumėte, jis toks universalus, kad fotografuoja iš esmės viską. Fotoaparato magnio lydinio korpusas tvirtas ir lengvas, o dėl kompaktiško dizaino nesunkiai pritaikysite lengvuosius EF-M objektyvus.

Kaip norite žiūrėti į pasaulį?

180° pakreipiamas „EOS M6 Mark II“ jutiklinis ekranas leidžia patogiau fotografuoti įvairiais kūrybiškais kampais, o atskirai įsigyjamas nuimamas elektroninis vaizdo ieškiklis suteikia artesnį stebėjimo kampą, todėl jausite glaudesnį ryšį su objektu. Jį labai patogu naudoti ryškioje saulės šviesoje, nesudėtinga prisitaikyti savo reikmėms.

Atskirai įsigyjamas elektroninis vaizdo ieškiklis HF-DC2 yra 2 360 000 taškų skyros ir dengia 100 procentų kadro ploto. Matykite būsimojo kadro spalvas, šviesumą ir ryškumą, mėgaukitės labiau įtraukiančiu ir jautresniu vaizdo ieškikliu, kurį galima nuimti nuo fotoaparato korpuso – viskas, kad jums būtų dar patogiau ir paprasčiau.

Didžiulis objektyvų asortimentas

EOS M beveidrodinių fotoaparatų serijos atstovui „EOS M6 Mark II“ tinka ne tik EF-M, bet ir EF bei EF-S serijų objektyvai su EF-EOS M adapteriu, tad fotografams siūlomas milžiniškas galimų naudoti objektyvų asortimentas.

eos m lens family

Sujungtas su jūsų skaitmeniniu gyvenimu

Fotoaparate „EOS M6 Mark II“ įdiegtas visada veikiantis „Bluetooth“ ir vidinis „Wi-Fi“ ryšys, tad fotoaparatas lengvai prisijungs prie jūsų išmaniojo įrenginio.

  • Greitai ir lengvai perkelkite atvaizdus į įrenginį arba nustatykite, kad jie būtų automatiškai perkeliami vos nufotografuoti. Perkėlę atvaizdus „Canon Camera Connect“ programėle, galėsite jais dalintis su draugais ir sekėjais internete.

  • Be to, savo „EOS M6 Mark II“ galėsite per atstumą valdyti išmaniuoju įrenginiu (per programėlę „Camera Connect“) ar asmeniniu kompiuteriu (programa „EOS Utility“) – įrenginio ekrane matysite tai, ką mato fotoaparatas, reguliuosite fotoaparato nuostatas ir fotografuosite iki 10 m atstumu. Lengvai atrasite naujų kūrybiškų stebėjimo taškų.

  • Jūsų išmanusis telefonas fotografuojant gali „EOS M6 Mark II“ siųsti GPS koordinates, tad nuotraukose bus pažymėta tiksli fotografavimo vieta.

Pastebėkite visas detales

Pamėgsite „EOS M6 Mark II“ vos paėmę jį į rankas, nes kurdami jį daug dėmesio skyrėme visoms detalėms. Pavyzdžiui, vidinio fotoaparato įkrovimo USB jungtis, leidžianti ilgiau fotografuoti, ar savaime nusivalantis jutiklis, neleidžiantis dulkių ar purvo dėmelėms gadinti jums nuotraukų.

Valdikliai gali būti pritaikomi kiekvieno reikmėms ir užprogramuojami taip, kad reikalingiausios funkcijos būtų lengviausiai pasiekiamos.

usbc connectivity

Jums taip pat gali patikti