L-series EOS R & EF Lenses

„Canon“ RF objektyvai

Sužinokite, kas naujo

Sukurtas nuo pagrindų

EOS R sistemai ir RF apsodui panaudotas ir į naujas aukštumas pakeltas esamos EOS sistemos paveldas. Kurdami EOS R sistemą „Canon“ inžinieriai atsižvelgė į naujausią technologijų pažangą ir galutinių vartotojų atsiliepimus, todėl palengvino jos valdymą ir numatė galimybę ateityje plėsti objektyvų pasiūlą.

Konstrukcinė kokybė

RF objektyvo apsodas suteikia galimybę kurti visiškai naujo dizaino optinius elementus ir didelius lęšių elementus kuo labiau pritraukti prie jutiklio, kad šviesa pateiktų tiesiai į jutiklį. Taip sumažinami optiniai iškraipymai ir pagerėja vaizdo kokybė.

Canon The RF mount

Sukurta siekiant lankstumo

Dėl trumpo galinio fokusavimo apsode ir jo plataus 54 mm skersmens, „Canon“ optikos inžinieriai turėjo daugiau laisvės kurti naujos kartos optinius elementus – taip sukurtas idealus mažesnio sistemos dydžio, aukštos kokybės nuotraukų ir aukštų našumo specifikacijų derinys.

Canon eos r back folts

2019 m. naujovės„Canon“ didžiuojasi galėdama paskelbti apie šešis viso kadro RF objektyvus, kurie šiuo metu rengiami išleidimui į rinką 2019 m. Šie objektyvai papildys EOS R sistemą ir suteiks naujų fotografavimo galimybių.

Jums taip pat gali būti įdomu...