L-series EOS R & EF Lenses

„Canon“ RF objektyvai

Sužinokite, kas naujo

2020 m. naujovės

Bendrovė „Canon“ didžiuojasi galėdama pristatyti kelis naujus objektyvus ir plėtiklius sistemai EOS R, įskaitant stulbinamus įspūdingos aprėpties ir universalumo L serijos modelius RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, RF 600mm F11 IS STM ir RF 800mm F11 IS STM. Be to, „Canon“ patvirtino savo planus 2020 m. išleisti dar daugiau RF objektyvų.

Sukurtas nuo pagrindų

EOS R sistemai ir RF apsodui panaudotas ir į naujas aukštumas pakeltas esamos EOS sistemos paveldas. Kurdami EOS R sistemą „Canon“ inžinieriai atsižvelgė į naujausią technologijų pažangą ir galutinių vartotojų atsiliepimus, todėl palengvino jos valdymą ir numatė galimybę ateityje plėsti objektyvų pasiūlą.

Konstrukcinė kokybė

RF objektyvo apsodas suteikia galimybę kurti visiškai naujo dizaino optinius elementus ir didelius lęšių elementus kuo labiau pritraukti prie jutiklio, kad šviesa pateiktų tiesiai į jutiklį. Taip sumažinami optiniai iškraipymai ir pagerėja vaizdo kokybė.

Canon The RF mount

Sukurta siekiant lankstumo

Dėl trumpo galinio fokusavimo apsode ir jo plataus 54 mm skersmens, „Canon“ optikos inžinieriai turėjo daugiau laisvės kurti naujos kartos optinius elementus – taip sukurtas idealus mažesnio sistemos dydžio, aukštos kokybės nuotraukų ir aukštų našumo specifikacijų derinys.

Canon eos r back folts

Jums taip pat gali būti įdomu...