Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Pasakokite savo istorijas 4K vaizdo įrašais ir užpildykite ekraną detalėmis

Dėl novatoriškos EOS R sistemos, „EOS R“ gali pakelti jūsų filmavimo įgūdžius į visiškai naują lygį. Spustelėkite mygtuką ir kurkite stulbinančius tobulo detalumo 4K 10 bitų raiškos filmus.

Su „Canon Log“ užfiksuokite daugiau

„EOS R“ turi „Canon Log“ – įrašymo nuostatą, kuri 800 procentų padidina dinaminį diapazoną ir sumažina tamsiausiose ir ryškiausiose vaizdo dalyse prarandamų detalių kiekį. Naudojant „EOS R“ nustatytą „Canon Log“ ir 400 ISO nustatymą, bus gautas ypač platus 12 padalų dinaminis diapazonas su neutraliu kontrastu – tai puikiai tinka fotografuojant, kai yra sudėtingas apšvietimas ir reikia užfiksuoti kiekvieną siužeto elementą. Rinkitės „Canon Log“, kai žinote, kad vėliau įrašas bus graduojamas ir galėsite išgauti sodrias spalvas ir neįtikėtinas detales.

Canon EOS R record canon log

Tapkite filmų kūrėjais

Kad galėtumėte profesionaliai pritraukti sufokusuotą objektą, nukreipdami dėmesį nuo vieno kadro į kitą, „EOS R“ funkcija „Dual Pixel CMOS AF“ leidžia sklandžiai ir tiksliai perkelti fokusavimo tašką. Tiesiog palieskite LCD ekraną artimiausiame ir tolimiausiame fokusavimo taškuose, kuriuos norite perkelti, ir „EOS R“ gražiai ir tolygiai pakeis fokusavimą. O filmuojant su trikoju, dvigubo jutiklio IS suteikia papildomą 5 ašių pranašumą, kad sumažėjus apšvietimo lygiui įrašas būtų lygus ir nedrebantis.

Įrašykite, peržiūrėkite ir išsaugokite

„EOS R“ gali įrašyti švarų ir nesuglaudintą 4K skaitmeninį vaizdo įrašą su integruotu laiko kodu per HDMI 10 bitų išvestį, todėl idealiai tinka papildomam filmavimui didelio masto projektuose, kai nedidelis ir lankstus fotoaparatas tampa puikiu judriu įrankiu.

Jums taip pat gali patikti
See capture more

EOS R

Su į tikslumą orientuotu jutikliu galėsite pamatyti ir užfiksuoti kur kas daugiau

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Mėgaukitės EOS pasauliu su įvairiais jo priedais

Jus taip pat gali dominti