Canon EOS R10

Beveidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS R10

Fotoaparatas toks universalus, kad gali susidoroti su praktiškai bet kokiomis užduotimis. Tai tobulas palydovas kelionėse. Puikus hibridinio turinio kūrimo įrankis. Jūsų kūrybiškos saviraiškos būdas.

Techniniai duomenys

 • „Dual Pixel CMOS AF II“

  AF, kuris atpažįsta ir automatiškai seka žmones, gyvūnus ir transporto priemones fotografavimo ir filmavimo režimais

 • 15 k./s nepertraukiamas fotografavimas1

  Su mechaniniu užraktu, suteikiančiu aukščiausios kokybės rezultatus esant dideliam jautrumui

 • 4K / 30p

  Aukštos kokybės vaizdo įrašai perdiskretizuoti iš 6K

 • -4EV fokusavimas esant silpnam apšvietimui2

  Tikslus fokusavimas esant silpnam apšvietimui

 • Fotografuojant iki ISO 32 000, o filmuojant – iki 12 800

  Padidinamas iki ISO 51 200 fotografuojant ir iki ISO 25 600 filmuojant

 • 4K / 60p3

  Sklandesni judesiai vaizdo įrašuose

 • 2,36 mln. taškų EVF

  Su pasirenkamu 60 / 120 k./s4 atnaujinimo greičiu

 • 23 k./s nepertraukiamas fotografavimas5

  Su elektroniniu užraktu dar greitesniam ir tylesniam fotografavimui6

 • Procesorius DIGIC X

  Reaktyvus valdymas ir minimali EVF delsa

 • „image.canon“

  Tiesioginis Wi-Fi ryšys failų įkėlimui į debesiją

 • 7,5 cm 1,04 milijono taškų kintamo kampo jutiklinis ekranas

  Pažvelkite į savo objektą kitaip

 • „YouTube“ tiesioginis transliavimas

  Tiesioginis transliavimas į savo „YouTube“ kanalą7

PRISTATOME EOS R10

Susipažinkite su lūkesčius pranokstančiu fotoaparatu

Žiūrėkite, kaip kelionių tinklaraštininkė Diana Millos EOS R10 fotoaparatu fiksuoja 48 valandas Sevilyje.
„Canon“ EOS R10 padėtas ant dažytos keraminio pagrindo.

Gaminio pristatymo pasiūlymas su „Canon“ tvirtinimo adapteriu EF-EOS R

Lengvai pereikite nuo DSLR prie šio gaminio, kurio pristatymo pasiūlyme pateikiamas „Canon“ tvirtinimo adapteris EF-EOS R. Naudokite turimus DSLR fotoaparato EF ir EF-S objektyvus ir palaikykite tą pačią kokybę, našumą ir funkcionalumą su EOS R10. Jei jų turima tik „Canon“ EOS R7 ir EOS R10 pristatymo metu.

Gaminio pristatymo pasiūlymas – „Canon“ tvirtinimo adapteris EF-EOS R

EOS R10 apžvalga

 • Ryškesni vaizdai

  EOS R10 fotoaparatas turi žymiąją „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimo sistemą, suprogramuotą naudojant giliojo mokymosi dirbtinio intelekto technologiją, kuri pasižymi pažangiu objektų atpažinimu.

 • Daugiau greičio

  Reaguokite instinktyviai ir užfiksuokite trumpas akimirkas fotografuodami dideliu greičiu – fotoaparatas idealiai tinka laukinės gamtos ir sporto fotografijai.

 • Daugiau lankstumo

  Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar fiksuojate vaizdus abiem būdais, EOS R10 kaskart perteikia puikios kokybės vaizdus.

 • Paprastas ir malonus naudoti

  Vos paėmę EOS R10 į rankas pajusite ryšį, tarsi fotoaparatas būtų jumyse slypinčio kūrėjo dalis.

 • Geresnis sujungiamumas

  EOS R10 belaidžiu būdu sujungiamas su jūsų išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte dalintis savo kūryba su draugais ir stebėtojais.

 • Pavyzdžių galerija

  Pamatykite darbo su EOS R10 rezultatus.

 • Ryškesni vaizdai

  EOS R10 fotoaparatas turi žymiąją „Dual Pixel CMOS AF II“ fokusavimo sistemą, suprogramuotą naudojant giliojo mokymosi dirbtinio intelekto technologiją, kuri pasižymi pažangiu objektų atpažinimu. Ji greita, skrupulinga ir neįtikėtinai jautri esant silpnam apšvietimui – išties tiksliai veikia situacijose, apšviestose tik mėnesienos.

  „Canon“ EOS R10 – išbandykite naująjį automatinį fokusavimą

  Išbandykite naująjį automatinį fokusavimą

  EOS R10 atpažįsta žmones, transporto priemones ir gyvūnus (kates, šunis ir paukščius) bei seka jų judėjimą kadre8. Net greitai judantys objektai perteikiami itin ryškūs.

  Fotografuojant žmones EOS R10 visų pirma teikia pirmenybę jūsų objekto akims – „sielos veidrodžiui“. Jei akių nesimato, tuomet sekamas veidas. O jei jūsų objektas akimirkai nusisuka, fotoaparatas seka galvą, o vėliau – kūną.

  Daugiau greičio

  Reaguokite instinktyviai ir užfiksuokite trumpas akimirkas fotografuodami dideliu greičiu – fotoaparatas idealiai tinka laukinės gamtos ir sporto fotografijai. EOS R10 gali užfiksuoti nepertraukiamas nuotraukų serijas RAW, JPEG arba HEIF formatu iki 15 kadrų1 per sekundę greičiu (arba 23 k./s5 greičiu naudojant fotoaparato elektroninį užraktą). Visa tai atliekama fotoaparatui sekant objektą per visą kadrą, reaguojant į besikeičiantį reginį ir nepertraukiamai reguliuojant fokusą bei išlaikymą.

  Akimirksnių įamžinimas

  Akimirksnių įamžinimas

  RAW formato serijos režimu galima fotografuoti iki 30 k./s greičiu naudojant 75 proc. apkirpimą, o nuotraukas išsaugoti viename filmo faile, palaikant aiškią ir paprastą tvarką. Naudojant nemokamą programinę įrangą „Digital Photo Professional“ (DPP), galima ištraukti atskirus vaizdus ir juos apdoroti bei redaguoti. Kai fotoaparato meniu įjungiama parengtinio fotografavimo funkcija „Pre-Shooting“, EOS R10 užfiksuoja 0,5 sekundės veiksmo prieš nuspaudžiant užrakto atleidimo mygtuką, kad visada pagautumėte tą magišką tobulą akimirką.

  Greita reakcija

  Fotoaparatas taip pat greitai reaguoja į jūsų komandas, o tai suteikia didelį pranašumą prireikus užfiksuoti lemiamą akimirką. DIGIC X procesorius užtikrina jautrų valdymą, o vaizdo ieškiklio delsa ar užtemimas yra minimalūs, todėl visada jausite ryšį su savo objektu.

  „Canon“ EOS R10 – procesorius „Digic X“

  Daugiau lankstumo

  Nesvarbu, ar fotografuojate, ar filmuojate, ar fiksuojate vaizdus abiem būdais, EOS R10 kaskart perteikia puikios kokybės vaizdus. Fotoaparatas taip pat yra portatyvus, sveria vos 429 g9, tad visada galite pasiimti jį su savimi.

 • Valdykite patys

  Fotografai gali fotografuoti JPEG arba HEIF formato failus arba fiksuoti medžiagą RAW formatu, suteikiančiu daugiausia lankstumo postprodukcijoje. Mūsų „Dual Pixel RAW“ technologija netgi suteikia galimybę pagerinti vaizdų kokybę detaliai reguliuojant ryškumą ir „bokeh“ fono efektą bei mažinant atspindžius.

 • Tobulas balansas

  24,2 megapikselių jutiklis suteikia tobulą detalių, greičio ir našumo esant silpnam apšvietimui balansą. Nustačius didžiausią jautrumą ISO 32 000 (padidinamą iki ISO 51 200) perteikiama daugiau detalių ir mažiau triukšmo fotografuojant tamsoje. Taip pat yra integruota blykstė, prireikus suteikianti šiek tiek daugiau šviesos.

 • „Canon“ EOS R10 – panoraminio ir slenkančio fotografavimo režimai

  EOS R10 fotoaparate yra panoraminio ir slenkančio fotografavimo režimai, todėl pasitelkiant šiuos metodus lengviau gauti nuostabius rezultatus.

  Apšvietimas, kamera, veiksmas!

  Lūkesčius viršijanti 4K raiška

  Lūkesčius pranokstanti 4K raiška

  EOS R10 fiksuoja nepaprastus 4K raiškos vaizdo įrašus, kurie puikiai atrodo UHD ekranuose, o montuojant „Full HD“ raiškos medžiagą ją galima apkarpyti neprarandant kokybės. Filmų kūrėjai gali rinktis 4K / 60 p3 formatą itin sklandžiam judančių objektų atkūrimui ir sulėtinto veiksmo efektams, arba stulbinantį perdiskretizuotą 4K / 30 p formatą, sukurtą iš 6K medžiagos per fotoaparato 24,2 megapikselių jutiklį. Jei nepamatysite to savo akimis, nepatikėsite.

  Itin sklandūs judesiai

  Filmuojant „Full HD“ režimu, galima naudoti iki 120 k./s kadrų dažnį, kuris dar geriau atskleidžia judančių objektų subtilumus.10 O kuriant sulėtinto veiksmo scenas turite galimybę pačiame fotoaparate filmuoti nuostabius 4K ir „Full HD“ sulėtintus filmus bei papildyti savo kūrybinį arsenalą.

  Itin sklandūs judesiai

  Paprastas ir malonus naudoti

  Vos paėmę EOS R10 į rankas pajusite ryšį, tarsi fotoaparatas būtų jumyse slypinčio kūrėjo dalis. Mygtukai ir ratukai instinktyviai patenka po pirštais ir nykščiais, o fotoaparato elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) perteikia aiškų ir tikslų pasaulio atvaizdą.

 • OVF pagalbinis apšvietimas

  Yra netgi OVF pagalbinis apšvietimas, kuris padeda pereinantiems nuo fotoaparatų su optiniais vaizdo ieškikliais, pvz., DSLR.

 • EVF

  EOS R10 fotoaparato 2,36 milijonų taškų EVF tiksliai parodo, kaip atrodys užfiksuotas vaizdas, nuo židinio nuotolio iki baltos spalvos balanso ir nuotraukos stiliaus. Jį naudoti patogu ir paprasta, be to, jį galima pritaikyti, kad matytumėte būtent tą informaciją, kurios reikia.

 • Kintamo kampo jutiklinis ekranas

  EVF turi didelį 7,5 cm, 1,04 milijono taškų kintamo kampo jutiklinį ekraną, leidžiantį komponuoti ir fotografuoti iš aukštai arba žemai, kad galėtumėte pažiūrėti į objektą kitu kampu.

 • APS-C tampa EOS R sistemos dalimi

 • Ateičiai sukurta sistema jau šiandien

  EOS R10 priklauso EOS R sistemai – fotoaparatų, objektyvų ir priedų kolekcijai, iš pagrindų sukurtai fotografuoti ir filmuoti puikios kokybės vaizdus dabar ir ateityje. Naudojant greitesnio, platesnio (54 mm) objektyvo tvirtinimo elementą fotoaparatas tampa dar našesnis, todėl galite atskleisti savo kūrybiškumą naujais būdais.

 • Integruokite ir išplėskite

  Objektyvų tvirtinimo adapterių trijulės dėka galite toliau naudoti ir esamus EF, ir EF-S objektyvus. Juos taip pat galima išnaudoti papildomoms funkcijoms, pvz., pritaikomiems valdikliams arba keičiamiems ND filtrams.

 • APS-C ir viso kadro formatų palyginimas

  APS-C privalumai

  Kadangi EOS R10 konstrukcijos esminė dalis yra APS-C dydžio jutiklis, objektyvais galima pasiekti 1,6 karto toliau nei naudojant lygiavertį židinio nuotolį viso kadro fotoaparate. Dar labiau priartėkite prie savo objekto ir įamžinkite įspūdingus visą kadrą užpildančius laukinės gamtos ir veiksmo kadrus.

  Mokykitės ir tobulėkite kurdami

  Naujiems EOS naudotojams arba pradedantiesiems fotografams mokomoji naudotojo sąsaja padės tobulinti įgūdžius ir išmokys, kaip veikia fotoaparatas. Kai būsite pasirengę naudotis fotoaparatu savarankiškai, standartinė fotoaparato sąsaja yra tokia intuityvi ir paprasta naudoti, kad galite ją net pamiršti.

  Mokykitės ir tobulėkite kurdami

  „MAN LABAI PATIKO, KAIP FOTOAPARATAS VEIKIA. JIS TIKRAI LABAI GREITAS IR TURI NUOSTABŲ AUTOMATINĮ FOKUSAVIMĄ.“

  Geresnis sujungiamumas

  EOS R10 belaidžiu būdu sujungiamas su jūsų išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte dalintis savo kūryba su draugais ir stebėtojais. Skelbkite vaizdus socialiniuose tinkluose, siųskite vaizdo klipus draugams ir įkelkite nuotraukas į debesijos paslaugų paskyras, kurios lauks jūsų grįžus namo.

  „Canon“ prijungimo galimybės
  „Canon“ EOS R10 – OVF pagalbinio apšvietimo palyginimas

  Visada būkite prisijungę

  Integruota mažai energijos eikvojanti „Bluetooth“ technologija palaiko nuolatinį ryšį ir suteikia galimybę sklandžiai aktyvinti 2,4 GHz Wi-Fi, kai vaizdus reikia perkelti. Taip pat galima valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu per išmanųjį telefoną, kuriame veikia „Canon Camera Connect“ programėlė – ji rodo tai, ką mato fotoaparatas, per ją galima keisti nustatymus ir fotografuoti bei filmuoti. Kad būtų paprasčiau valdyti nuotoliniu būdu, taip pat pateikiamas BR-E1 belaidis „Bluetooth“ valdiklis.

  EOS R10 taip pat turi USB-C jungtį, skirtą akumuliatoriui pakrauti pačiame fotoaparate ir fotografuoti / filmuoti prijungus fotoaparatą prie PC arba Mac kompiuterio.

 • Formuokite savo stebėtojų nuomonę

  Vaizdo tinklaraštininkai ir turinio kūrėjai gali naudoti EOS R10, norėdami tiesiogiai transliuoti puikios kokybės vaizdo įrašus savo stebėtojams per „YouTube“7. Tereikia prijungti fotoaparatą prie Wi-Fi tinklo – kompiuteris nereikalingas. Jei esate vaizdo įrašo vedėjas, kintamo kampo skystųjų kristalų ekraną galite pasukti, kad matytumėte tikslų vaizdą.

  EOS R10 fotoaparatu taip pat galima filmuoti vertikaliai – tai puikiai tinka kuriant turinį socialiniams tinklams.

 • Jūsų kūryba debesyje

  Mūsų tinklų sietuvas image.canon įkelia jūsų turinį būtent ten, kur jis turi būti. Naudojant Wi-Fi galima sklandžiai įkelti nuotraukas ir filmus tiesiai iš fotoaparato į image.canon debesį. Iš čia juos galima perkelti į ilgalaikio saugojimo vietą kitose debesijos platformose arba atsisiųsti į PC arba Mac kompiuterį redagavimui.

  Jei norite gauti kiek įmanoma kokybiškesnius vaizdus naudodami EOS R10, išbandykite RAW formato vaizdų apdorojimą canon.image debesyje.11 Neuroninio tinklo vaizdo apdorojimo modulis naudojamas vaizdo kokybei dar labiau pagerinti.12

 • „Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

  Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

  Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

  Photographer looking down view finder
  „Canon“ EOS R10 – dėžės turinys

  Pakuotės turinys

  Viskas, ko reikia, tobulinant fotografavimo ir filmavimo įgūdžius.

  • EOS R10 fotoaparato korpusas

  • Fotoaparato apmovas R-F-5

  • Fotoaparato dirželis ER-R10

  • Priedėlio dangtelis ER-SC2

  • Akumuliatoriaus įkroviklis LC-E17E

  • Akumuliatorius LP-E17

  • Baterijų komplekto dangtelis

  • KS kabelis

  • Naudotojo vadovo rinkinys

  Objektyvai ir priedai

 • RF-S objektyvai

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Standartinis APS-C priartinimo objektyvas EOS R serijai, puikiai tinkantis kasdienėms situacijoms, pavyzdžiui, šeimai, gyvenimo būdui, portretams ir atostogoms įamžinti.
 • RF-S objektyvai

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Kintamo židinio nuotolio objektyvas (apimantis ir plačiakampio, ir teleobjektyvo padėtis) EOS R serijos APS-C formato fotoaparatams puikiai tinka kelionių, gyvosios gamtos, sporto ir gyvenimo būdo fotografijai.
 • RF objektyvai

  RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM

  Mažas, lengvas, ypač plataus kampo artinantis objektyvas su universaliu 10–18 mm židinio nuotoliu, puikiai tinkantis kelionių, vaizdo tinklaraščių kūrimo ir kraštovaizdžio fotografijai.
 • „Canon“ trikojo rankena HG-100TBR

  Trikojis

  Tripod Grip HG-100TBR

  Trikojo rankena HG-100TBR yra maža, lengva, itin universali ir turi belaidį nuotolinio valdymo pultą.
 • Priedai

  Kryptinis stereo mikrofonas DM-E1D

  Norėdami gauti gryną, aiškų skaitmeninį garsą, rinkitės patikimą daugiafunkcio priedėlio krypties stereofoninį mikrofoną DM-E1D ir greitai pasieksite nustatymus per suderinamo fotoaparato LCD ekraną.
 • EF-EOS R tvirtinimo adapteris

  EOS R skirti objektyvai

  Mount Adapter EF-EOS R

  Su standartiniu tvirtinimo adapteriu EF-EOS R galima EF-S ir EF objektyvus sklandžiai naudoti ant EOS R fotoaparatų.
 • „EF-EOS R“ valdymo žiedo tvirtinimo adapteris

  EOS priedas

  Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

  Naudojant valdymo žiedo tvirtinimo adapterį EF-EOS R, galima taip pat konvertuoti objektyvus, kaip ir su tvirtinimo adapteriu EF-EOS R, bet kartu gaunamas ir objektyvo valdymo žiedas.
 • Priedai

  Daugiafunkcio priedėlio adapteris išmaniojo telefono sąsajai AD-P1

  Naudodami šį daugiafunkcį priedėlį sujunkite savo išmanųjį telefoną su fotoaparatu ir mėgaukitės naujomis darbo eigos galimybėmis

  • Skirta fotoaparatui EOS R3
  • Sujunkite savo išmanųjį telefoną „Android“ su fotoaparatu
  • Mažas, kompaktiškas, lengvas
 • Susiję straipsniai

 • KELIONIŲ FOTOGRAFIJA

  10 kelionių fotografijos patarimų

  Fotografė ir tinklaraštininkė Diana Millos dalijasi patarimais kaip užfiksuoti nepakartojamas kelionių fotografijas.

 • KELIONIŲ FOTOGRAFIJA

  Kelionė po Seviliją su fotoaparatu „EOS R10“

  Tinklaraštininkė Diana Millos sužino, kodėl šis kūrybiškas fotoaparatas yra puikus palydovas kelionėse.

 • Rinkinys

  EOS R7 ar EOS R10 – kuris tinkamesnis jums?

  Sužinokite pagrindinius naujos kartos APS-C formato beveidrodinių EOS R sistemos fotoaparatų panašumus ir skirtumus.

 • TECHNOLOGIJA

  APS-C ir viso kadro formatų skirtumų paaiškinimas

  Kuo skiriasi APS-C ir viso kadro fotoaparatai ir kuris jums tinka?

 • Susiję gaminiai

  1. Nepertraukiamo fotografavimo greitis gali būti lėtesnis, priklausomai nuo objekto, fotografavimo sąlygų, akumuliatoriaus įkrovimo lygio, fotoaparato sąrankos arba naudojamo objektyvo ir t. t. Daugiau informacijos pateikta išplėstiniame naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie objektyvus, palaikančius didžiausią nepertraukiamo fotografavimo greitį naudojant „Servo AF“, pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R10“, svetainėje „cam.start.canon“.
  2. Fotografuojant su f/1.2 objektyvu, centriniu AF tašku, vieno kadro AF, 23 °C/73 °F temperatūroje, ISO100. Išskyrus RF objektyvus su „Defocus Smoothing“ danga
  3. Fotografuojant 4K 60p režimu vaizdo horizontalioji sritis apkarpoma iki 64 %.
  4. Didžiausias kadrų dažnis AF metu, užrakto mygtuko nuspaudimas iki pusės arba nepertraukiamas fotografavimas yra 59,94 k./s. Atkreipkite dėmesį, kad rodinio kadrų dažnis gali būti mažesnis, priklausomai nuo naudojamo objektyvo ir fotografavimo sąlygų.
  5. Nepertraukiamo fotografavimo greitis gali būti lėtesnis, priklausomai nuo objekto, fotografavimo sąlygų, fotoaparato sąrankos arba naudojamo objektyvo ir t. t. Daugiau informacijos pateikta išplėstiniame naudotojo vadove. Daugiau informacijos apie objektyvus, palaikančius didžiausią nepertraukiamo fotografavimo greitį naudojant „Servo AF“, pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R10“, svetainėje „cam.start.canon“. Priklausomai nuo objekto pobūdžio arba fotografavimo sąlygų, slenkančio užrakto metodu fotografuotame vaizde gali atsirasti iškraipymų.
  6. Gali pasigirsti ne tik užrakto skleidžiamų garsų (diafragmos, objektyvo fokusavimo variklio garsai, elektroniniai garsai ir kt.).
  7. Fotoaparato tiesioginio transliavimo paslauga palaiko tiesioginį transliavimą tik „YouTube“. Prieš naudojant tiesioginio transliavimo paslaugą reikalinga registracija image.canon. Naujausi reikalavimai pateikti „YouTube“. Tiesioginis transliavimas „YouTube“ gali būtų pakeistas, sustabdytas arba nutrauktas be įspėjimo. „Canon“ neprisiima atsakomybės už jokias trečiųjų šalių teikiamas paslaugas, įskaitant jų tiesioginį platinimą „YouTube“.
  8. Taikoma, kai sekant objektą rodomas jo rėmelis ir prie fotoaparato pritvirtinamas tinkantis objektyvas, kol veikia viso diapazono AF arba objektas sėkmingai aptinkamas kitoje srityje. Daugiau informacijos apie palaikomus objektyvus pateikta skyriuje „Papildoma informacija apie EOS R10“, svetainėje „cam.start.canon“.
  9. Su atminties kortele ir akumuliatoriumi, remiantis CIPA gairėmis.
  10. Esant dideliam kadrų dažniui, filmo režimu garsas neįrašomas.
  11. Paslaugą pradėsime teikti 2022 m. liepos pabaigoje ir reikės atnaujinti fotoaparato programinę-aparatinę įrangą.
  12. RAW serijos režimu nufotografuotų RAW nuotraukų negalima apdirbti. RAW vaizdų apdorojimas debesijoje yra mokama paslauga. Būtina įsigyti planą per „Canon Imaging App Service Plans“. Prireikus daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje adresu https://sas.image.canon/

   „Wi-Fi®“ yra registruotasis prekės ženklas.
   „Bluetooth®“ yra registruotasis prekės ženklas.