Canon Camera

PRANEŠIMAS APIE VYSTYMĄ

Pralenkite.

Pranokite.

Užfiksuokite greitį taip, kaip seniau buvo tiesiog neįmanoma. EOS R3 – tai greitai pasirodysiantis naujas didelio našumo ir spartos beveidrodinis fotoaparatas, kuris pradės naują profesionalų lygio sporto fotografijos ir filmavimo erą.

Naujas didelio našumo ir spartos beveidrodinis profesionalų klasės fotoaparatas.

Fotoaparatas, kuriuo užfiksuosite greičiausią veiksmą taip, kaip seniau buvo tiesiog neįmanoma. Specialiai sukurtas labai greitai judantiems objektams. Skirtas sporto profesionalų poreikiams patenkinti – ypač tiksli reakcija, didelis jautrumas, patikimumas ir patvarumas.

Užsisakykite dabar

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.
EOS R3

Sprogstamas greitis

EOS R3 – jau greitai. Tai bus pirmasis EOS su visiškai nauju „Canon“ sukurtu keliasluoksniu BSI CMOS jutikliu ir su galingu DIGIC X vaizdo procesoriumi. Įsivaizduokite visiškai naujovišką didelės spartos fotografavimą ir filmavimą. Fotografuokite 30 k./s su visaverčiu AF / AE sekimu ir minimaliu vaizdo iškraipymu per elektroninį vaizdo ieškiklį.

EOS R3

Judesio valdymo meistriškumas

EOS R3 fokusavimas pasiekė naują lygį – dabar jis gali tiksliai sekti ir fokusuoti dar greičiau judantį veiksmą. Naujos kartos „Dual Pixel CMOS AF“ gali visa 30 k./s sparta patikimai sekti objektus. „Canon“ džiaugiasi galėdama pridėti naują objektą į EOS R3 AF sekimo sistemą.

EOS R3

Ypač tiksli reakcija

Pristatome naują fotografijos kartą – „Canon“ visiškai naują akimi valdomą AF sistemą. Ši AF valdymo sistema buvo nuo nulio sukurta XXI-ajam amžiui. Įsivaizduokite galimybę pasirinkti ir perkelti AF tašką tiesiog savo akimi, kai žvelgiate per EOS R3 vaizdo ieškiklį. „Canon“ akimi valdomas AF suteikia neprilygstamą AF kontrolę. EOS R3 serijos EOS-1D pavyzdžiu sukurtas korpusas užtikrina ypač intuityvų valdymą sudėtingiausiomis profesionalų darbo sąlygomis.

EOS R3

Sukurta profesionalams

EOS-1D serijos atsparumą dulkėms ir vandeniui atitinkantis modelis EOS R3 užtikrina profesionalų klasės atsparumą aplinkos poveikiui, kad jam nebūtų baisios sudėtingos orų sąlygos, su kuriomis nuolat susiduria profesionalūs fotografai. Jis netgi turi integruotą rankeną, kurią taip mėgsta ir kuria pasitiki EOS-1D serijos naudotojai.

EOS R3

Pažangios prijungimo galimybės

EOS R3 visiškai suderinamas su naujai pristatyta išmaniojo telefono programėle „Mobile File Transfer“, kad būtų galima naujais būdais perkelti vaizdus kelyje.

EOS R3

Naujos kartos sistema

Naudojant RF apsodą su EOS R3 atsiveria naujos galimybės ir galima pasiekti neregėtą optinį našumą ir neprilygstamą AF veikimą.

Užsisakykite dabar

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.

Nauji „Canon“ RF objektyvai

Susipažinkite su šiais naujais RF sistemai skirtais objektyvais, kurie sklandžiai veiks su EOS R3 ir visais EOS R fotoaparatais, kad pasiektumėte tokį fotografavimo ir filmavimo lygį, kuris seniau atrodė neįmanomas.

Susipažinkite plačiau

„Canon EOS R“ sistema siūlo visą asortimentą viso kadro išskirtinės kokybės RF objektyvų, kuriuose visapusiškai išnaudojamas didelis jutiklis, vaizdo apdorojimo galia ir optinės technologijos naujovės.