Canon Camera

PRANEŠIMAS APIE VYSTYMĄ

Pralenkite.

Pranokite.

Pralekiančios akimirkos užfiksuotos fotoaparatu taip, kaip seniau atrodė tiesiog neįmanoma. Susipažinkite su „EOS R3“. Mūsų naujasis didelio našumo ir spartos beveidrodinis fotoaparatas yra sporto, laukinės gyvūnijos ir naujienų fotografų bei kūrybiškų operatorių naujos kartos simbolis. Jau greitai

Neregėtas greitis ir našumas su profesionalams sukurtu beveidrodiniu fotoaparatu.

Greičiausiam judesiui užfiksuoti sukurtas fotoaparatas. Sukurtas taip, kad užfiksuotų itin greitai judančius objektus, ir pagamintas taip, kad atitiktų griežtus profesionalių fotografų reikalavimus ir būtų ypač jautrus, tiksliai reaguojantis, patikimas ir patvarus.

Užsisakykite dabar

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.
EOS R3

Sprogstamas 30 k./s greitis.

„EOS R3“ branduolyje – visiškai naujas iš galo apšviestas keliasluoksnis jutiklis, kuris darniai veikia su mūsų pasaulinės klasės vaizdo procesoriumi DIGIC X. Kartu jie suteikia galimybę fotografuoti aukščiausios kokybės RAW failus įspūdinga 30 k./s sparta ir su visomis AF / AE sekimo funkcijomis.

Kvapą gniaužiantis fotoaparato naujo jutiklio greitis taip pat lemia naujas elektroninio užrakto galimybes. Naudojant išorines „Speedlite“ blykstes galima sinchronizuoti blyksnius ir greitai judančių objektų iškraipymo praktiškai nebelieka.

xyz

Judesio valdymo meistriškumas.

„EOS R3“ geba taip gerai sekti judančius objektus visame kadre ir išlaikyti tobulą jų ryškumą, kaip dar nesate matę. Net fotografuodamas RAW failus 30 k./s. sparta mūsų naujos kartos „Dual Pixel CMOS AF“ seka objektus patikimai ir užtikrintai.

Naujo lygmens objektų sekimo galimybės. Neskaitant mūsų „EOS R5“ ir „EOS R6“ fotoaparatuose siūlomų žmonių ir gyvūnų (įskaitant paukščius) automatinio sekimo režimų, „EOS R3“ taip pat gali sekti lenktyniaujančius automobilius ir motociklus – todėl puikiai tinka motosporto fotografams.

O kai sąlygos tampa sudėtingos, fotoaparatas gali sufokusuoti net ypač tamsioje aplinkoje – kai apšvietimas tesiekia -7 EV1 ar mažiau.

EOS R3

Vaizdas. Reakcija. Veiksmas.

Ar kada naudojote tokį pažangų fotoaparatą, kad atrodė, jog jis skaito jūsų mintis? Su unikalia akimi valdoma automatinio fokusavimo technologija „EOS R3“ sufokusuoja ten, kur jūs žiūrite. Dėl šios neprilygstamos AF kontrolės jūsų fotoaparatas gali reaguoti taip pat greitai, kaip jūs, ir akimirksniu suveikti pasikeitus vaizdui.

Prietemoje „EOS R3“ gali naudoti iki aštuonių padalų apsaugą nuo fotoaparato drebėjimo2, nes jame įdiegta mūsų naujoviška vaizdo stabilizatoriaus (IS) technologija. Paties fotoaparato jutiklio poslinkio IS veikia kartu su optiniu IS, kurį turi dauguma RF apsodo objektyvų, todėl galite fotografuoti laikydami fotoaparatą rankose net labai silpnoje šviesoje arba naudodami ilgą išlaikymą, kad tyčia sulietumėte judesį.

„EOS R3“ vaizdas iš galo

Sukurtas filmams.

„EOS R3“ puikiai tinka ne tik fotografuoti, bet ir filmuoti. Jame yra daug funkcijų, kurias naudodami operatoriai gali pasiekti naują kūrybos lygį, ir jis gali įrašyti perdiskretizuotą 4K ar RAW vaizdo įrašą pačiame fotoaparate arba „CFexpress“ kortelėje. „Canon Log 3“ suteikia platesnį dinaminį diapazoną ir didesnes spalvų gradavimo galimybes.

Ir svarbiausia, kad tos pačios objektų atpažinimo funkcijos, kuriomis gali naudotis fotografai, veikia ir filmuojant, todėl galite visame kadre sekti judančius objektus, kad jie visada išliktų ryškūs.

„EOS R3“ vaizdas iš šono su objektyvu „RF 600mm F4 L IS USM“

Sukurta profesionalams.

„EOS R3“ yra sukurtas negailestingam kasdieniam profesionaliam naudojimui. Jo tvirtas magnio lydinio korpusas yra izoliuotas taip pat, kaip mūsų legendinių „EOS-1D“ serijos fotoaparatų, todėl sudėtingomis darbo sąlygomis jam nėra baisios dulkės ir vanduo. Fotoaparatas turi du kortelių lizdus, todėl vaizdo failus galima įrašyti į SD arba „Cfexpress“ laikmenas.

Energija gaunama iš LP-E19 baterijos – tokia pati baterija naudojama fotoaparate „EOS-1DX III“. Todėl „EOS R3“ pritaps šalia jūsų turimos įrangos ir jam galėsite naudoti jau turimas atsargines baterijas.

Tiesą sakant, jei bent kartą esate naudoję „EOS-1“ serijos fotoaparatą, dauguma „EOS R3“ valdiklių jums bus labai pažįstami. O jei dar nesate, tikrai pamėgsite instinktyviai pasiekiamus valdiklius ir ergonomišką jo rankeną.

Fotoaparatas turi įvairių valdiklių, o daugiafunkcis valdiklis ir išmanusis valdiklis instinktyviai pasiekiami jūsų nykščiu, kad galėtumėte visiškai intuityviai juos valdyti. Naudodami tris pritaikomus fotoaparato ratukus ir objektyvo valdymo žiedą ant kiekvieno RF apsodo objektyvo galite lengvai koreguoti išlaikymo trukmę, diafragmą, ISO ir ekspozicijos kompensavimą neatitraukdami vaizdo ieškiklio nuo akies. „EOS R3“ taip pat turi pakreipiamą ekraną, kad galėtumėte lengvai komponuoti kadrą iš unikalių perspektyvų.

EOS R3

Pažangios prijungimo galimybės.

Sporto ir naujienų fotografams prijungimo galimybė yra būtina. „EOS R3“ naudoja savo laidinio LAN ryšio lizdą ir 5 GHz „Wi-Fi“3, kad užmegztų ryšį su kompiuterių tinklais, nešiojamaisiais kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais ir galėtų greitai ir lengvai persiųsti jiems vaizdus. „EOS R3“ taip pat suderinamas su mūsų programėle „Mobile File Transfer“, kurią naudodami profesionalūs fotografai prideda metaduomenų ir persiunčia vaizdus iš išmaniojo telefono, kai nėra belaidžio ryšio.

„EOS R3“ turi naują priedų jungtį, per kurią galima perduoti duomenis ir maitinimą prie jo prijungtiems naujiems priedams.

EOS R3

„EOS R“ galia.

Naudojant RF objektyvo apsodą su „EOS R3“ atsiveria naujos galimybės ir galima pasiekti neregėtą optinį našumą ir neprilygstamą AF veikimą. „EOS R3“ sujungia šį itin sustiprintą našumą su pažįstamo dizaino ir patvariu korpusu, kurį turėjo mūsų visame pasaulyje pripažinti „EOS-1D“ fotoaparatai. Todėl jis ne tik pakeičia jūsų kūrybos būdus, bet ir pritampa prie jūsų turimos sistemos, kad galėtumėte jį naudoti su savo patikimais ir naudojamais fotoaparatais, objektyvais ir „Speedlite“ blykstėmis.

Užsisakykite dabar

Pirmieji gaukite naujienas apie EOS R3 ir palaikykite ryšį, kad ir toliau gautumėte naujienas.

Nauji „Canon“ RF objektyvai

Susipažinkite su šiais naujais RF sistemai skirtais objektyvais, kurie sklandžiai veiks su EOS R3 ir visais EOS R fotoaparatais, kad pasiektumėte tokį fotografavimo ir filmavimo lygį, kuris seniau atrodė neįmanomas.

Susipažinkite plačiau

„Canon EOS R“ sistema siūlo visą asortimentą viso kadro išskirtinės kokybės RF objektyvų, kuriuose visapusiškai išnaudojamas didelis jutiklis, vaizdo apdorojimo galia ir optinės technologijos naujovės.

  1. Nuotraukoms tik su f/1.2 objektyvu, išskyrus RF objektyvus su „Defocus Smoothing“ (DS) danga, naudojant centrinį AF tašką ir vieno taško AF patalpos temperatūroje ir su ISO 100.
  2. Pagal CIPA standartus naudojant „RF 24-105mm F4 L IS USM“, išmatuota žingsnio ir pokrypio kryptimis 105 mm židinio nuotoliu.
  3. Tik 5 GHz „Wi-Fi“ palaikantys modeliai. Specifikacijos gali priklausyti nuo šalies ir regiono.