EOS R3

Beveidrodiniai fotoaparatai

Canon EOS R3

Pralekiančios akimirkos užfiksuotos fotoaparatu taip, kaip seniau atrodė tiesiog neįmanoma. Sveiki atvykę į veiksmo fotografijos ateitį.

Techniniai duomenys

 • Pridedamas jutiklis

  Pridedamas, nugaroje apšviestas jutiklis

 • 30 k./s serijos dažnis

  Nepertraukiamas fotografavimas iki 30 k./s arba 12 k./s su mechaniniu užraktu, su AE ir AF sekimu

 • Iki 195 k./s greita serija1

  Fotografavimas naudojant pritaikomą serijos spartą

 • Maksimalus ISO 102 400

  Jautrumas nuo ISO 100 iki ISO 102 400 (išplečiamas iki ISO 204 800)

 • 24 megapikselių skyra

  Ideali vaizdo kokybės, didelio ISO našumo ir failo dydžio pusiausvyra

 • Iki 8 sustojimų IS

  Stabilus integruotas vaizdo stabilizatorius, veikiantis kartu su paties objektyvo IS

 • „Eye control“ AF

  Pasirinkite fokusavimo taškus ar objektus, kuriuos norite stebėti, tiesiog žiūrėdami į juos

 • Objekto sekimas

  Automatiškai seka žmones, gyvūnus ir transporto priemones fotografavimo ir filmavimo režimais

 • Kintamo kampo ekranas

  Visiškai sulenkiamas, 8,2 cm, 4 200 000 taškų jutiklinis ekranas

 • Elektroninis vaizdo ieškiklis

  Elektroninis vaizdo ieškiklis be užtemimo, 5 760 000 taškų, 120 k./s atnaujinimo dažnis ir 100 proc. aprėptis

 • „WiFi“ ir „Bluetooth“

  Belaidis ryšys nuotoliniam valdymui ir vaizdo perdavimui

 • 6K RAW

  60 k./s su didžiausiu lankstumu keisti nustatymus, pvz., baltos spalvos balansą redaguojant

 • 4K 120p

  Įrašykite sulėtintą vaizdą itin detaliai

 • „Full HD“ 240p

  Įrašykite ypač sulėtintą vaizdą labai detaliai

 1. AE ir AF sekimo funkcija neveikia fotografuojant greitos serijos režimu. Galima nustatyti daugiausiai iki 50 užfiksuojamų kadrų
Į 2022 m. liepos 22 d. programinės aparatinės įrangos leidinį įtrauktas iki 195 k./s nepertraukiamas fotografavimas, 240p „Full HD“ vaizdo įrašai bei kitos naudingos funkcijos. Jį galima atsisiųsti iš palaikymo puslapio.

APŽVALGA

Pristatome naują skyrių EOS istorijoje

EOS R3 pakeis jūsų požiūrį į fotoaparatus be veidrodžių. Gale apšviestas jutiklis gali užfiksuoti veiksmą 1/64 000 greičiu ir įgalina nepertraukiamą fotografavimą 30 k./s, kurį galima didinti iki 195 k./s1. Akimis valdomas AF išmaniai atpažįsta ir seka fotografuojamus objektus bei puikiai tinka sportui, naujienoms ir laukinei gamtai fotografuoti.

Apie EOS R3 trumpai

 • Sprogstamas 30 k./s greitis

  Mėgaukitės iki 1/64 000 s užrakto greičiu ir 30 k./s fotografavimu serijiniu būdu, tuo pačiu metu naudodami AF/AE sekimą.

 • Judesio valdymo meistriškumas

  EOS R3 fiksuoja trumpalaikes akimirkas 30 k./s greičiu ir atskleidžia plika akimi praleistas detales.

 • Vaizdas. Reakcija. Veiksmas

  Su kitos kartos akimi valdoma automatinio fokusavimo technologija „EOS R3“ seka ten, kur jūs žiūrite.

 • Sukurtas filmams

  EOS R3 yra profesionalus hibridas, galintis užfiksuoti kino, transliacijos kokybės vaizdo įrašus ir sensacingas nuotraukas.

 • Sukurta profesionalams

  EOS R3 sukurtas taip, kad atlaikytų kasdienio profesionalaus naudojimo reikalavimus ir bet kokį gyvenimo būdą.

 • Pažangios prijungimo galimybės

  EOS R3 naudoja laidinį LAN lizdą ir 2,4/5 GHz dažnį, kad galėtų susisiekti su kompiuterių tinklais, nešiojamaisiais kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais, kad būtų galima greitai ir paprastai bendrinti vaizdus ir nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą.

Judesio valdymo meistriškumas

EOS R3 fiksuoja trumpalaikes akimirkas 30 k./s greičiu, kuris padidinamas iki 195 k./s1 ir atskleidžia plika akimi nepastebimas detales.

Fotoaparato nugaroje apšviestas jutiklis toks greitas, kad fotografai gali naudoti elektroninę užraktą užfiksuoti greitą judesį ir nesijaudinti dėl „judančio užrakto“ sukeliamo iškraipymo. Fotografuodami RAW falus, galėsite naudotis aukščiausiu užrakto greičiu bei 1/64 000 s ir 30 k./s filmavimo funkcija su vienalaikiu AF / AE sekimu iki 420 kadrų.

Reikia daugiau? Įjungus pritaikomą greitą nepertraukiamą fotografavimą, EOS R3 gali fotografuoti pritaikomo fotografavimo serijomis iki 195 k./s, fiksuodamas išskirtines greitai judančių objektų detales. Per vieną seriją galima užfiksuoti iki 50 kadrų, o vaizdai išsaugomi JPEG, HEIF arba RAW formatu.

Kad būtų lengviau subalansuoti dienos šviesą ir blykstę esant ryškiam apšvietimui arba sustabdant greitai judančius objektus, dabar blykstę galima sinchronizuoti naudojant fotoaparato elektroninį užraktą – tiek „Canon Speedlite“, tiek trečiųjų šalių studijų blykstes.

EOS R3

Išplėstinis akimis valdomas AF

Ar kada naudojote tokį fotoaparatą, kad atrodė, jog jis skaito jūsų mintis? Su kitos kartos akimi valdoma automatinio fokusavimo technologija „EOS R3“ žiūri ten, kur žiūrite jūs. Dėl šios neprilygstamos AF kontrolės jūsų fotoaparatas gali reaguoti taip pat greitai, kaip jūs, ir akimirksniu suveikti pasikeitus vaizdui.

EOS R3

Kol kas geriausias objektų sekimas

Naudodami besimokantį dirbtinį intelektą ir tūkstančius realaus pasaulio vaizdų, išmokėme EOS R3 tiksliai ir užtikrintai atpažinti žmones, gyvūnus ir transporto priemones, kad ir kur jie judėtų.

Žmones galima stebėti, net jei jie dėvi kaukę su šalmu ar akinius nuo saulės. Fotografuojant automobilių sportą, EOS R3 gali atpažinti motociklus ir lenktyninius automobilius, netgi atskirti uždarytas ir atviras kabinas, tiksliai nustatydamas vairuotojo šalmą (jei šis matosi).
EOS R3

Vaizdo įrašų nejudančių nuotraukų sujungimas

EOS R3 yra profesionalus hibridas, galintis užfiksuoti kino, transliacijos kokybės vaizdo įrašus ir sensacingas nuotraukas. Jame yra daug funkcijų, kurias naudodami operatoriai gali pasiekti naują kūrybos lygį, ir jis gali įrašyti perdiskretizuotą 4K ar 6K RAW vaizdo įrašą pačiame fotoaparate arba „CFexpress“ kortelėje. „Canon Log 3“ suteikia platesnį dinaminį diapazoną ir didesnes spalvų gradavimo galimybes.

Ir svarbiausia, kad tos pačios objektų atpažinimo funkcijos, kuriomis gali naudotis fotografai, veikia ir filmuojant, todėl galite visame kadre sekti judančius objektus, kad jie visada išliktų ryškūs.
EOS R3

Ryšys su pasauliu

Sporto ir naujienų fotografams prijungimo galimybė yra būtina. EOS R3 naudoja laidinį LAN lizdą ir 2,4/5 GHz „Wi-Fi“ dažnį, kad galėtų susisiekti su kompiuterių tinklais, nešiojamaisiais kompiuteriais ir mobiliaisiais įrenginiais, kad būtų galima greitai ir paprastai bendrinti vaizdus ir nuotoliniu būdu valdyti fotoaparatą. „EOS R3“ taip pat suderinamas su mūsų programėle „Mobile File Transfer“, kurią naudodami profesionalūs fotografai prideda metaduomenų ir persiunčia vaizdus iš išmaniojo telefono per „Wi-Fi“ arba mobiliojo įrenginio duomenis.

EOS R3 taip pat turi naują daugiafunkcį priedą, kuris užtikrina duomenų perdavimą ir maitinimą naujiems priedams, taip pat veikia kaip „Speedlite“ blyksčių ir paleidiklių priedėlis.
EOS R3

Sukurta profesionalams

EOS R3 sukurtas taip, kad atlaikytų kasdienio profesionalaus naudojimo reikalavimus ir bet kokį gyvenimo būdą.

Nuo dulkių audros iki liūčių – tvirtas magnio lydinio korpusas yra nepralaidus dulkėms ir vandeniui taip pat, kaip ir mūsų legendiniai EOS-1D serijos fotoaparatai. Užtikrintai fotografuokite bet kokiomis sąlygomis.

EOS R3

Tinka esamai sistemai

EOS R3 puikiai tinka jūsų esamai sistemai ir veikia kartu su kitais veidrodiniais ar DSLR fotoaparatais.

Energija gaunama iš LP-E19 baterijos – tokia pati baterija naudojama serijoje „EOS-1DX III“. Jūsų EF objektyvai veiks tiksliai taip, kaip turėtų, dėl įvairių kokybiškų tvirtinimo adapterių, kurie taip pat suteikia papildomų funkcijų, pvz., valdymo žiedą arba įleidžiamus filtrus

EOS R3 su intuityviu valdymu ir ergonomišku veikimu yra trijų dešimtmečių evoliucijos rezultatas, sukurtas nuolat atsižvelgiant į profesionalių fotografų reikalavimus. Mėgaukitės neprilygstama ergonomika ir pažįstama intuityvia sąsaja.

EOS R3

Jautrūs tinkinami valdikliai

EOS R3 skirtas išskirtinai profesionalams. Jo formą įkvėpė EOS-1DX serijos fotoaparatai, tačiau šis yra mažesnis ir lengvesnis, į jį įeina EOS R sistemos be veidrodžių dizaino principai, užtikrinantys puikų valdymą.

Fotoaparatas turi įvairių valdiklių, o daugiafunkcis valdiklis ir išmanusis valdiklis instinktyviai pasiekiami jūsų nykščiu. Naudodami tris pritaikomus fotoaparato korpuso ratukus ir objektyvo valdymo žiedą ant kiekvieno RF apsodo objektyvo galite koreguoti išlaikymo trukmę, diafragmą, ISO ir ekspozicijos kompensavimą neatitraukdami vaizdo ieškiklio nuo akies. Momentinis 1,6x skaitmeninis telekonverteris taip pat pasiekiamas vos spustelėjus mygtuką norint plačiai aprėpti – tai ypač patogu vietoje apkerpant vaizdą, kad vėliau reikėtų mažiau apdoroti.

EOS R3 taip pat aprūpintas keturių milijonų taškų didelės skiriamosios gebos kintamo kampo ekranu, kuris yra ryškus ir aiškus net ir šviesiomis sąlygomis. Jame galėsite lengvai derinti kūrybines perspektyvas. Du kortelių lizdai leidžia įrašyti vaizdo failus ir vaizdo įrašus į plačiai prieinamas SD korteles (palaikančias UHS-II) arba itin greitą naujos kartos „CFexpress“ laikmeną.

EOS R3

Naudokite elektroninį užraktą su blykste

Kad būtų lengviau subalansuoti dienos šviesą ir blykstę net esant ryškioms sąlygoms arba fiksuojant greitai judančių objektų galvą, blykstės sinchronizavimas dabar galimas naudojant fotoaparato elektroninį užraktą – tiek „Canon Speedlite“, tiek trečiųjų šalių studijines blykstes.

EOS R3

„MUMS REIKIA GREIČIO. ĮSPŪDINGO GREIČIO IR REZULTATŲ. TODĖL IR PASIRINKOME ŠĮ FOTOAPARATĄ.“

Photographer looking down view finder

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

EOS R3 palyginimas

Pamatykite, kaip EOS R3 atrodo, palyginti su kitais „Canon“ viso kadro profesionaliais fotoaparatais.

Funkcija

Efektyvieji pikseliai (apytiksliai MP)

24,1 megapikselio
20,1 megapikselio
45,0 megapikselio

Integruotas vaizdo stabilizatorius

Taip, net iki 8 padalų, priklausomai nuo naudojamų objektyvų 1
Nėra
Taip, net iki 8 padalų, priklausomai nuo naudojamų objektyvų 1

Objekto aptikimas

Veidas, akis, gyvūnas ir transporto priemonė
Žmonėms
Kūnas, veidas, akys, gyvūnai

Prietemos AF

Jautrumas iki -7,5 EV 2
Jautrus -4EV arba -6EV su „Live View“ 2
Jautrumas iki -6 EV 2

Nepertraukiamo fotografavimo greitis (k./s)

12 k./s. su „Servo AF“
30 k./s. su elektroniniu tyliuoju užraktu ir „Servo AF“ 3
195 k./s AF / AE fiksuotas
20 k./s su mechaniniu užraktu, „Servo AF“
20 k./s. su elektroniniu tyliuoju užraktu ir „Servo AF“
12 k./s. su „Servo AF“
20 k./s. su elektroniniu tyliuoju užraktu ir „Servo AF“ 3

Vaizdo įrašai

6K 12 bitų RAW (RAW / „RAW light“) iki 60 k./s
4K iki 120 k./s sparta
„Full HD“ iki 240 k./s
„Canon Log 3“ / HDR PQ 10 bitų 4:2:2 vidinis
All-I / IPB / „IPB light“ glaudinimas 10 bitų 4:2:2 nesuglaudintas 4K 60 p į išorinį įrašymo įrenginį
5,5K 12 bitų RAW (RAW / „RAW light“) iki 60 k./s
4K iki 60 k./s
„Full HD“ iki 120 k./s
„Canon Log 1“ / „Log 3“ / HDR PQ [7] 10 bitų 4:2:2 vidinis
All-I / IPB glaudinimas 10 bitų 4:2:2 nesuglaudintas 4K 60 p į išorinį įrašymo įrenginį
8K iki 30 k./s
4K iki 120 k./s
„Full HD“ iki 120 k./s
4K laiko intervalo režimas
„Canon Log 1“ / „Log 3“ [7] / HDR PQ 10 bitų 4:2:2 vidinis įrašymas
All-I / IPB / „IPB light“ glaudinimas 10 bitų 4:2:2 nesuglaudintas 4K 60 p į išorinį įrašymo įrenginį
8K viso kadro arba apkarpytas 5k „ProRes“
RAW įrašomas išoriškai per HDMI į
„Atomos Ninja V+“

Valdymo ratukai

Pagrindinis ratukas
Sparčiojo valdymo 1 ratukas
Sparčiojo valdymo 2 ratukas
AF daugiafunkcis valdiklis
Išmanusis valdiklis
Viršutinio skydelio ekranas
Pagrindinis ratukas
Sparčiojo valdymo ratukas
AF daugiafunkcis valdiklis
Išmanusis valdiklis
Viršutinio skydelio ekranas
Pagrindinis ratukas
Sparčiojo valdymo 1 ratukas
Sparčiojo valdymo 2 ratukas
AF daugiafunkcis valdiklis
Viršutinio skydelio ekranas

LCD ekranas

8 cm / 3,2 col.
4,15 mln. taškų LCD
Kintamo kampo jutiklinis ekranas
8cm/3,15 inch
2,1 mln. taškų LCD
Fiksuotas
8cm/3,15 inch
2,1 mln. taškų LCD
Kintamo kampo jutiklinis ekranas

Vaizdo ieškiklis

0,5 tipo elektroninis vaizdo ieškiklis
0,5 tipo
5,76 mln. taškų OLED
23 mm stebėjimo taškas / 0.76 k. 4 didinimas iki 120 k./s
Optinis vaizdo ieškiklis
20mm stebėjimo taškas / 0,76 k. didinimas
0,5 tipo elektroninis vaizdo ieškiklis
5,76 mln. taškų OLED
23 mm stebėjimo taškas / 0,76 k. didinimas
Iki 120fps formato

Tinklas

5 GHz / 2,4 GHz ir „Bluetooth™“
5.0 palaikomos funkcijos – „EOS Utility“, išmanusis telefonas, nusiųsti į „image.canon“, belaidis spausdinimas, eterneto prievadas
2,4 Ghz „Wi-Fi“ ir „Bluetooth™“ integruotas
Papildomas 5 Ghz belaidžio siųstuvo WFT-E9 priedas
Eterneto prievadas
5 Ghz ir 2.4 Ghz „Wi-Fi“ ir „Bluetooth™“ integruotas [9]
Papildomas belaidžio siųstuvo WFT-R10 priedas

Korpuso svoris (su akumuliatoriumi ir atminties kortele)

1015 g
1440 g
738 g

Kortelių lizdai

1X „CFexpress“ B tipo
1 SD / SDHC / SDXC ir UHS-II
2 x „CFexpress“
1 x „CFexpress“
1 x UHS-II SD

Maitinimo elementas

Sistema „LP-E19“
USB įkrovimas per PD-E1
Sistema „LP-E19“
Sistema „LP-E6NH“
USB įkrovimas per PD-E1

Maitinimo elemento naudojimo laikas

620 kadrų (EVF energijos taupymo režimas)
860 kadrų (LCD energijos taupymo režimas)
2850 kadrų per vaizdo ieškiklį
610 kadrų „Live View“ fotografavimas
320 kadrų (EVF energijos taupymo režimas)
490 kadrų (LCD energijos taupymo režimas)

 1. 8 padalos pagal CIPA standartą su „RF 24–105 mm F4 L IS USM“, kurio židinio nuotolis yra 105 mm.
 2. Mažiausias AF apšvietimas galimas naudojant f/1.2 objektyvą, centrinį AF tašką, vieno kadro AF, esant 23 °C / 73 °F, ISO 100. Išskyrus RF objektyvus su „Defocus Smoothing“ (DS) danga.
 3. „Servo AF“ metu nepertraukiamam fotografavimui maksimaliu greičiu galima naudoti tik RF objektyvus ir kai kuriuos EF objektyvus. Išsamesnės informacijos apie palaikomus objektyvus ieškokite oficialioje „Canon“ svetainėje.
  Nepertraukiamo fotografavimo greitį gali sumažinti objektyvas, užrakto greitis, diafragma, blykstė, mirgėjimo mažinimo apdorojimas, objekto sąlygos ir ryškumas (pavyzdžiui, fotografuojant tamsioje vietoje).
 4. Su 50 mm objektyvu iki begalybės, -1m-1 dpt.
 5. Pagal CIPA standartus ir naudojant prie fotoaparato pridedamą maitinimo elementą, jeigu nenurodyta kitaip. Energijos taupymo režimu.
EOS R3

Dėžės turinys

 • EOS R3 korpusas

 • okuliaras ER-h, mažas

 • ER-SC1 papildomas priedėlio dangtelis (atsparus dulkėms ir vandeniui)

 • Fotoaparato apmovas R-F-5

 • Dirželis ER-L1

 • Akumuliatorių įkroviklis LC-E19

 • Akumuliatorių blokas LP-E19

 • Baterijų komplekto dangtelis

 • Maitinimo laidas (ES)

 • Sąsajos kabelis IFC-100U (be šerdies)

 • Sąsajos kabelis IFC-100U apsauga

 • Naudotojo vadovas (ES1)

Priedai

 • „Speedlite“ blykstė

  „Speedlite EL-5“

  Galinga, pažangi blykstė su trumpu įsikrovimo ciklu, puikiu kūrybiniu valdymu ir išskirtiniu našumu bet kokioms situacijoms.
 • DM-E1D
  Norėdami gauti gryną, aiškų skaitmeninį garsą, rinkitės patikimą daugiafunkcio priedėlio krypties stereofoninį mikrofoną DM-E1D ir greitai pasieksite nustatymus per suderinamo fotoaparato LCD ekraną.
 • Multi-Function Shoe Adapter AD-E1
  Išlaikydamas sandarumą nuo oro sąlygų, šis adapteris konvertuoja „Speedlite“ blykstes su įprasta 5 kontaktų kojele naudojimui fotoaparatuose su daugiafunkciu priedėliu.
 • Speedlite ST-E10
  Itin kompaktiškas „Speedlite“ siųstuvas, siūlantis pažangias belaidžio ryšio funkcijas ir valdantis iki 15 suderinamų blyksčių.
 • ER-He

  Okuliaras ER-hE

  Didelis besisukantis okuliaras, tinkantis kairiaakiams ar dešiniaakiams, leidžiantis akinių nešiotojams mėgautis akių valdymu, sutelkiant dėmesį į EOS R3.
 • EOS R3
  Prijunkite savo išmanųjį telefoną per šį daugiafunkcį priedėlį, kad galėtumėte mėgautis puikia fotoaparato ir programų integracija ir išbandyti naujas darbo eigos galimybes.
 • Profesionalų rankose

 • STRAIPSNIS

  Ar „Canon EOS R3“ gali pasivyti mažąjį žaibo greitumo juodakojį kirliką?

  Italų laukinės gamtos fotografas Bruno D'Amicis išbando EOS R3 fotografuodamas retą ir nepaprastai greitai judantį paukštį Abrucų regiono paplūdimiuose.

 • STRAIPSNIS

  Išsukimas iš kelio su „Canon EOS R3“

  „Jis visiškai pralenkia bet kokią įrangą, su kuria dirbau anksčiau!“ Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys išbando „Canon EOS R3“ savo pirmojoje elektrinių automobilių ralio fotosesijoje.

 • STRAIPSNIS

  Greitkelio gyvenimas su „Canon“ ypač artinančiais teleobjektyvais

  Motorinių transporto priemonių sporto fotografas Vladimir Rys pradeda nuo „Canon RF 400mm F2.8L IS USM“ ir „RF 600mm F4L IS USM“ objektyvų fotografuodamas greitai lekiančius automobilius su „Canon EOS R3“.

 • STRAIPSNIS

  Akimi valdomos AF sistemos paaiškinimas

  Pirmieji sužinokite apie „Canon“ nuostabią akimi valdomą AF sistemą, kuri nustato arba pakeičia AF tašką aptikdama objektą, į kurį žiūrite.

 • Susiję gaminiai

 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R5

  Pamirškite viską, ką iki šiol žinojote apie beveidrodinius fotoaparatus. Bekompromisis fotoaparato EOS R5 veikimas iš esmės pakeis tai, kaip fotografuojate ir kuriate filmus.
  Žiūrėti išsamesnius duomenis EOS R5
 • Beveidrodiniai fotoaparatai

  EOS R6

  Nesvarbu ką fotografuojate ir kaip – su EOS R6 patirsite tokias kūrybines galimybes, kurios anksčiau atrodė neįmanomos.
 • Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai

  EOS-1D X Mark III

  Gyvenime gausu nepakartojamų akimirkų. Įamžinkite jų daugiau su „EOS-1D X Mark III“ ir papasakokite savo vaizdo istoriją pasauliui.