Canon ant peties nešiojama rankinė MS10

ant peties nešiojama rankinė MS10

Ši tvirta ir stilinga rankinė yra ir praktiška, ir madinga – joje galėsite saugiai nešiotis fotoaparatą ir objektyvus ir dar tilps planšetinis kompiuteris, priedai ir asmeniniai daiktai, kurie visad bus lengvai prieinami.

Canon Messenger Bag MS10

Pranašumai

  • Originali „Canon“ ant peties nešiojama rankinė – stilinga ir diskretiška
  • Laikykite fotoaparato reikmenis saugiai ir lengvai juos pasiekite
  • Lankstūs vidiniai skirtukai, kad galėtumėte nešiotis viską, ko reikia
  • Tvirta ir patvari konstrukcija
  • Patogu nešiotis dėl reguliuojamo peties diržo

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon ant peties nešiojama rankinė MS10

Stilinga ir diskretiška


Ši oficiali „Canon“ ant peties nešiojama rankinė yra diskretiško dizaino ir madingos pilkos spalvos, turi subtilų reljefinį juodą „Canon“ logotipą ir „Canon“ raudonos spalvos vidų, be to, ji yra aukštos kokybės ir itin praktiška.

Saugu laikyti, lengva pasiekti


Ši rankinė yra padalyta į atskirus skyrius, o pagrindinė jos dalis yra užtraukiama užtrauktuku, todėl joje galėsite saugiai laikyti ir gabenti savo fotoaparato įrangą. Rankinės atvartą tvirtai prilaiko du magnetiniai sagčių fiksatoriai, kurie netrukdo greitai ir lengvai pasiekti įrangą, kad nepraleistumėte nė vieno kadro.

Puikiai tinka kasdienei fotografijai


Pasiimkite viską, ko reikia fotografavimo dienai, nes rankinėje yra specialiai skirta vieta vienam fotoaparatui ir dviems objektyvams bei planšetiniam kompiuteriui. Pagrindinis paminkštintas skyrius yra užtraukiamas užtrauktuku ir turi reguliuojamus skirtukus, todėl jame yra daug lanksčiai pritaikomos vietos jūsų įrangai. Be to, dar yra išorinės kišenės, į kurias susidėsite asmeninius daiktus ir fotoaparato priedus.

Stipri ir patvari


Ši stipri, patikima ir nepralaidi vandeniui gatvės rankinė yra pagaminta iš itin atsparios, visapusiškai išbandytos aukštos kokybės medžiagos ir turi patvarią apdailą ir tvirtinimo elementus.

Patogi nešioti


Tvirtas ir patvarus per petį permetamas diržas turi lengvai reguliuojamą sagtį, todėl užtikrina maksimalų patogumą nešant pilną rankinę.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon ant peties nešiojama rankinė MS10“, jo funkcijas ir pajėgumus.