Hero Image
Blank-Rect Image

PowerShot SX70 HS

Įamžinkite ypatingas akimirkas įspūdingu stiliumi – naudokite geriausią „Canon“ tarpinės serijos fotoaparatą „PowerShot SX70 HS“, kuris atrodo kaip DSLR ir turi pažangiausias technologijas.

Tarpinės serijos fotoaparatas – DSLR išvaizda ir universalios funkcijos

Aukščiausios klasės 65 k. artinantis daugiafunkcis fotoaparatas, kurio DSLR išvaizda dera su stiliumi ir universaliomis, patobulintomis pažangiomis funkcijomis. Išplėskite savo filmavimo galimybes su RAW vaizdais, 4K vaizdo įrašais, „Bluetooth®“ ir „Wi-Fi“ ryšiu bei funkcija „Remote Live View“.

Žiūrėti visas specifikacijas

Specification Intro

Puikiai tinka...

DSLR išvaizda, fiksuoto objektyvo technologija

Daugiafunkcis DSLR išvaizdos fotoaparatas, kurio svoris ir lankstumas yra toks, kaip fiksuoto objektyvo fotoaparato. Tuo pačiu objektyvu fotografuokite viską – nuo tolimų detalių iki makrofotografijos kadrų.

Specification Intro
girl-sitting-on-bench-with-view-behind-her

Fokusavimas dideliu atstumu

Nuo plataus kampo iki ypač stambaus plano – įamžinkite plika akimi nematomas detales tuo pačiu objektyvu tiek būdami prie pat, tiek už daugybės metrų.

Žiūrėti vaizdo įrašą

4K ir RAW formatai

Apdorokite RAW nuotraukas kompiuteryje arba gaukite ryškius JPEG failus tiesiog iš fotoaparato. Filmuokite stulbinamus ypač didelės 4K raiškos vaizdus su itin kokybišku garsu iš mikrofono.

dad and son jumping into the ocean

Spartus ir tikslus automatinis fokusavimas

Patikimas „PowerShot SX70 HS“ automatinis fokusavimas lengvai padeda atskirti foną ir pirmąjį planą. Nepertraukiamas automatinis fokusavimas padeda detaliai užfiksuoti greitai pralekiančias akimirkas.

Visą gyvenimą iki smulkiausių detalių išliekantys atsiminimai

Kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys, padėsiantis puikiai užfiksuoti net greičiausiai pralekiančias akimirkas.

Plačios ryšio galimybės

Naudodami automatinio vaizdo perdavimo funkciją*, galite akimirksniu sukurti atsarginę vaizdo kopiją Su „Remote Live View“ galite mobiliuoju įrenginiu fotografuoti, matyti fotoaparato vaizdą ir pasiekti parametrus.

Specification Intro

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Sužinokite daugiau

Techniniai duomenys

Icon 01

65 k. optinis artinimas

Icon 02

20,3 megapikselio

Icon 03

DIGIC 8

Icon 04

4K filmas

Icon 01

10fps

Icon 02

7,5 cm kintamo kampo LCD ekranas

Žiūrėti visą specifikaciją

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Dėžės turinys

Skaitmeninis fotoaparatas „PowerShot SX70 HS“

Objektyvo dangtelis

Kaklo dirželis NS-DC11

Akumuliatorių blokas LP-E12

Maitinimo elementų įkroviklis LC-E12E

KS kabelis

Naudotojo vadovo rinkinys

Priedai

Susiję gaminiai

* Naudojama mažai energijos eikvojanti „Bluetooth®“ technologija. „Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“ ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.