superzoom photography

Galingai artinantys fotoaparatai

Priartėkite iki stulbinamų detalių, kad ir kur bebūtumėte, naudodami šias galingas kompaktiško fotoaparato artinimo galimybes.

Canon PowerShot ZOOM

„Canon PowerShot ZOOM“

Delne telpantis „PowerShot“ stebuklingoms šeimos akimirkoms ar laukinei gamtai fotografuoti 100 mm, 400 mm1 arba (skaitmeniniu būdu) 800 mm diapazonu.

 1Nurodyti židinio nuotoliai yra 35 mm atitikmenys..

Sužinokite daugiau

CANON PowerShot ZOOM
Tell your story

PowerShot SX740 HS

Papasakokite savo istoriją 4K raiška su galingu kelioniniu ypač priartinančiu 40 k. objektyvu

Sužinokite daugiau

Lifestyle Walker Standing River

Galingas optinis artinimas kompaktiškame korpuse

Su naujausiomis „Canon“ optinės kokybės naujovėmis įamžinsite brangias akimirkas pribloškiamai ryškiai ir aiškiai. Priartėkite dar arčiau su funkcija „ZoomPlus“, kuriai naudojama naujausia technologija, padvigubinanti fotoaparato priartinimo diapazoną.

powerful optical zoom

Išmaniai veikiantis optinis vaizdo stabilizatorius

Fotografuokite veiksmą visiškai jį priartinę arba įamžinkite akimirkas prietemoje laikydami fotoaparatą rankose – dabar kokybę užtikrina pažangus vaizdo stabilizatorius. Dinaminis vaizdo stabilizatorius padeda sukurti neįtikėtinai stabilų vaizdo įrašą, net jei filmuojate bėgdami.

full zoom photography
sport photography

Niekada nepamesite iš akių priartinamo objekto

Laukiniai gyvūnai ir sporto žvaigždės retai stovi vietoje – pagalba kadruojant, kai priartintas vaizdas, padeda jų nepamesti iš akių. Paspaudus mygtuką fotoaparatas greitai atitolina vaizdą, kad galėtumėte susirasti objektą, o atleidus mygtuką – vaizdą vėl priartina.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Užfiksuokite gyvenimą tokį, kokį matote

Užfiksuokite tikrą atmosferos pojūtį su novatoriška „Canon“ HS sistema. Išskirtinis itin jautrus jutiklis ir galingas DIGIC procesorius dirba kartu užtikrindami aukščiausią vaizdo kokybę bet kokiose situacijose.

beach photography

Su „Wi-Fi“ dalykitės lengvai ir fotografuokite nuotoliniu būdu

Su „Wi-Fi“* ir dinaminiu NFC galite vienu bakstelėjimu prisijungti prie suderinamų išmaniųjų įrenginių ir dalytis savo kūriniais. Užfiksuokite nuostabius gamtos vaizdus arba asmenukes per programėlę „Canon Camera Connect“ naudodami belaidžio nuotolinio fotografavimo funkciją.

Atraskite mūsų kompaktinius „Wi-Fi“ fotoaparatus

dynamic nfc
train photography

Eksperimentuokite su rankiniais valdikliais

Vystykite savo fotografavimo įgūdžius ir mėgaukitės visišku kūrybinio proceso valdymu rankiniais režimais (Av, Tv ir M), teikiančiais galimybę eksperimentuoti su užrakto greičiu ir diafragma.

Hibridinis automatinis režimas ir istorijos akcentai

Hibridiniu automatiniu režimu užtenka tik nukreipti fotoaparatą ir nuspausti mygtuką, kad galėtumėte fotografuoti ar filmuoti. Fotoaparatas automatiškai pasirūpina kiekvieno kadro ryškumu, detalumu ir spalvomis. Naudokite istorijos akcentų funkciją, kad sukurtumėte linksmą dienos arba įvykio suvestinę.

sx720 hs photography

Ne visos funkcijos yra visuose fotoaparatuose.