Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Akimirksniu išspausdinkite nuotrauką ir nedelsdami pradėkite kurti atsiminimus. Naudodami įtaisytą veidrodėlį ir žiedinį apšvietimą pasidarykite tobulą asmenukę arba sujunkite su programėle „Canon Mini Print“ ir jos nuotoliniu užraktu sukurkite nepaprastą grupinę nuotrauką – visa tai su „Canon Zoemini S“.

Žiūrėti naują modelį

Canon Zoemini S

Atraskite „Canon Zoemini S“

Paverskite savo atsiminimus brangiais suvenyrais, naudodami elegantišką „Canon Zoemini S“ integruotą fotoaparatą su asmenukių veidrodėliu, žiediniu apšvietimu ir nuotoliniu užraktu

Žiūrėti vaizdo įrašą

Šaunūs atspindžiai: veidrodėlis ir šviesos žiedas asmenukėms, kuriomis verta dalytis

Su šiuo kišeniniu 8 megapikselių fotoaparato spausdintuvu galėsite sukurti geriausius kadrus. Žiedinis apšvietimas tobuloms asmenukėms, nuotolinis užraktas naudojantis išmaniuoju telefonu su programėle „Canon Mini Print“ ir akimirksniu išspausdinamos nuotraukos lipnia nugarėle – tai būtinas priedas nuotraukų entuziastams.

Žiūrėti visą specifikaciją

Canon Zoemini S Specification Intro

Tobulas derinys

Naudodami šį išmanų dvifunkcį įrenginį, galėsite juo ir fotografuoti, ir spausdinti. Dėl 8 megapikselių fotoaparato, „Micro SD“ kortelės lizdo* ir „Zink™“ technologijos, „Canon Zoemini S“ yra viskas, ko jums reikia nuotraukoms kelyje.

Picture-perfect combo

Elegantiškas sprendimas

Matinės juodos, perlo baltumo ir rausvai auksinės spalvos lengvas fotoaparato spausdintuvas taps tobulu nešiojamuoju palydovu ir lengvai tilps kišenėje ar rankinėje.

Sleek solution
Shareable selfies

Asmenukės, kuriomis verta dalytis

Priekyje įtaisytas veidrodėlis ir žiedinis apšvietimas užtikrina, kad asmenukės būtų įspūdingos, o programėlės „Canon Mini Print“ nuotolinio užrakto funkcija padeda lengvai fotografuoti grupes.

Išmanūs kadrai

Naudodami „Bluetooth“** ir programėlę „Canon Mini Print“, galėsite spausdinti vaizdus iš išmaniojo telefono su daugybe šaunių filtrų ir koliažo parinkčių. Per programėlę taip pat galėsite užprogramuoti pasirenkamus fotoaparato garsus ir laikmačio nuostatas tobulai nuotraukai.

Smart snaps

Išspausdinkite, nuplėškite ir priklijuokite

Turėdami 10 lapų talpą, užpildytą neplyštančiu „Zink™“ spausdinimo popieriumi lipnia nugarėle, galėsite lengvai nufotografuoti, išspausdinti ir papuošti savo daiktus mėgstamiausiais kadrais.

8 kūrybinės spaudinių idėjos

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Programėlė „Canon Mini Print“

Prijunkite savo „Canon Zoemini“ spausdintuvą prie mobiliojo telefono arba planšetinio kompiuterio per programėlę „Canon Mini Print“ – ją nemokamai atsisiųsite iš „App Store“ ir „Google Play“***. Darykite savo nuotraukas arba atsisiųskite jas tiesiai iš „Facebook“, „Instagram“, „Google Photos“, „Dropbox“ ar „iCloud“. Galite pridėti filtrų, AR, iškraipymų, piešinių ar teksto, kad vaizdą pritaikytumėte taip, kaip jums norisi.

Atsisiųskite iš „App Store“
Atsisiųsti iš „Google Play“

„Canon ZINK™“ fotopopierius

ZINK popierius yra padengtas mikrokristalais, kuriuos kaitinant įvyksta reakcija ir sukuriamas neteplus, neplyštantis ir vandeniui atsparus vaizdas be jokio rašalo.

Pirkti 20 lapų

Pirkti 50 lapų

Canon ZINK™ Photo Paper

„Canon“ siekia, kad iki 2050 m. jų verslo veikloje išmetamas CO2 kiekis būtų lygus nuliui

Tai pasieksime vidutiniškai 3 % per metus pagerindami vienam produktui per CO2 gyvavimo ciklą išmetamųjų teršalų kiekio mažinimo indeksą. Tai reikštų, kad iki 2030 m. CO2 lygis nuo 2008 m. sumažėtų 50 %. Mes pripažįstame, kad tai atitinka Paryžiaus susitarime nurodytą mažinimo lygį.

Mes ir toliau atliksime tikslines apžvalgas iš ilgalaikės perspektyvos, kurios yra būdas prisidėti prie mažo anglies dioksido kiekio technologijų visuomenėje kūrimo.

Sužinokite daugiau

Pagrindinės specifikacijos

zink

„ZinkTM

Spausdinimo technologija

Smartphone-ready

Paruoštas išmaniesiems telefonams

„iOS“ ir „Android“

Chic and lightweight

Lengvas ir prašmatnus

188 gramų modelis – matinės juodos, perlo baltumo ir rausvai auksinės spalvos

Resolution

314 x 600 tašk./col.

Raiška

Available in 4 colours

„Bluetooth®“

„Bluetooth®“ ryšys

5 Megapixels

8 megapikselių

Kamera

Remote shutter

Nuotolinis užraktas

Su programėle „Canon Mini Print“

Micro SD

„Micro SD“*

Atminties kortelės palaikymas

Žiūrėti visą specifikaciją

Key Specifications
What’s in the box

Pakuotės turinys

Viskas, ko jums reikia, kad galėtumėte fotografuoti, adaptuoti ir spausdinti:

„Canon“ momentinio fotoaparato spausdintuvas „Canon Zoemini S“ (galima įsigyti matinės juodos, perlo baltumo ir rausvai auksinės spalvų)

USB laidas

Saugos atitikties lapas

EWS (garantijos) lapas

Greito parengimo instrukcija (kortelė)

„Canon Zink™“ fotopopierius (10 lapų) 1 SMARTSHEET

Riešo dirželis

Priedai

#FreeYourStory

Būkite drąsūs. Būkite išraiškingi. Būkite originalūs. Parodykite gyvenimą pro savo objektyvą. Tai gali būti nuotrauka, spauda ar juosta – norime pamatyti unikalų jūsų užfiksuotą jūsų požiūrį į pasaulį.

Sužinokite daugiau

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Susiję gaminiai

*Su „Canon Zoemini S“ nufotografuotas nuotraukas galima įrašyti „Micro SD“ kortelėje. Iš kortelės į „Canon Zoemini S“ vaizdų įkelti negalima.

**„Bluetooth®“ žodžio ženklas ir logotipai yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“, ir visus tokius ženklus „Canon Inc.“ naudoja pagal licenciją. Kiti prekių ženklai ir prekių pavadinimai priklauso jų atitinkamiems savininkams.

***Atsakomybės ribojimo pareiškimas: mobilusis įrenginys turi būti „Bluetooth®“ ryšiu prijungtas prie „Canon Zoemini“ ir prie programėlės „Canon Mini Print“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinama su mobiliaisiais įrenginiais, kuriuose veikia „iOS 9.0“ arba naujesnė versija, ir „Android“ įrenginiais, kuriuose veikia „Android 4.4“ arba naujesnė versija.