„Canon“ žiūronai
Išskirtinė kokybė, tvirtumas ir parankumas

„Canon“ žiūronai priartins jus prie stebimo objekto aukščiausia kokybe, leis pasirinkti jums reikiamą didinimo lygį, apsaugą nuo vandens ir nešiojimo galimybes. Visi mūsų žiūronai pasižymi išskirtine optinės įrangos ir korpuso kokybe, tinka naudoti skirtingomis aplinkybėmis ir turi pasaulyje pripažintą „Canon“ optinį vaizdo stabilizatorių, kuris kompensuoja kūno judėjimo ir rankų drebėjimo poveikį užtikrindamas išskirtininį vaizdo stabilumą ir patogumą stebėti.

Tarp mūsų siūlomų modelių yra aukščiausio lygio vandeniui atsparių ir bet kokioms oro sąlygoms pritaikytų žiūronų, o taip pat kompaktiškų ir nešioti pritaikytų žiūronų:

Žiūronų naudojimas

Toliau pasirinkite žiūronų naudojimo sritį ir sužinokite, kaip „Canon“ žiūronai kuriami būti tobulais palydovais stebint bet kokį vaizdą.

Mėgaukitės itin stabiliu vaizdu

Siekiant labiau atpalaiduojančio stebėjimo lengvai atpažįstant ir sekant objektus, visuose žiūronų modeliuose naudojamas „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius, kompensuojantis drebėjimo poveikį smarkiai padidinus vaizdą ir užtikrinantis itin stabilų vaizdą stebint nuo rankos. Kai kurie modeliai parengti panoraminiam vaizdui ir kompensuoja drebėjimo poveikį net ir tada, kai sekate judančius objektus, pavyzdžiui, skrendančius paukščius.

Spartus ir tikslus įvairių rūšių drebėjimo ir judėjimo poveikio kompensavimas

Be to, kad kompensuoja rankų drebėjimo poveikį, vaizdo stabilizatorius gali aptikti ir kompensuoti poveikį, daromą įvairių kitų rūšių judėjimo, pavyzdžiui, kai stebite savo objektus iš judančio automobilio ar laivo. Jis gali kompensuoti net ir tą lėtą drebėjimą, kurį stebint objektą nulemia kvėpavimas.

Stabilizer technology Play Video


Sklandus panoraminis vaizdas

Vaizdo stabilizatorius, kompensuojantis drebėjimo poveikį net ir jums judant kartu su stebimu objektu, užtikrins stabilų panoraminį vaizdą, kurio pagalba galėsite paprastai atpažinti, sekti ir stebėti judančius ir netgi skrendančius objektus. Stabilizatoriui kompensuojant drebėjimo poveikį, jūs galite išlaikyti aiškų objekto vaizdą ir nepamesti jo iš akių.

Laikmatis Leisti vaizdo įrašą

Mažesnės akims tenkančios apkrovos leidžia patogiai žiūrėti ilgesnį laiką

Efektyviai kompensuodamas drebėjimo poveikį, vaizdo stabilizatorius leidžia mažiau apkraunant akis patogiai naudoti žiūronus ilgą laiką. Stabiliame stebimo objekto vaizde daug lengviau jį atpažinti, nes taip padidinamas objekto aiškumas ir sudaromos sąlygos praktiškai panaudoti aukštesnio lygio didinimą, leidžiantį kiek galima daugiau priartėti prie objekto.

Patogumas

Atsidurkite arčiau išlaikydami aukščiausią „Canon“ vaizdo kokybę

Visuose mūsų žiūronuose naudojama pasaulyje pripažinta „Canon“ optinė įranga ir pažangios technologijos, kurios nepakartojamai atkuria vaizdą nepriklausomai nuo didinimo lygio. Siekiant paties detaliausio vaizdo ir minimalių iškraipymų net ir prietemoje, visuose mūsų žiūronuose naudojami regos lauką plokštinantys elementai ir „Super Spectra“ danga, o pačiuose geriausiuose – ir UD objektyvo elementai.

Viso kadro ryškumas regos lauko plokštinimo elemento dėka

Mėgaukitės nuostabiai aiškiu regos lauku visame kadre – „Canon“ regos lauko plokštinimo elementas pašalina lauko išlinkį, dėl kurio suprastėja vaizdo kokybė kadro kraštuose. Kiekvienoje „Canon“ žiūronų poroje naudojamas lauko plokštinimo elementas.

Įjungta
preciziškumas

Preciziška, žemo iškraipymo lygio „Canon“ optika

„Canon“ gali pasigirti prestižiniu optinių technologijų paveldu, kurio išskirtinę kokybę geriausiai atspindi pasaulyje pripažintų EF objektyvų populiarumas ir ypatingumas. Žiūronų modeliuose naudojama daugelis tų pačių technologijų ir dizaino sprendimų, dėl kurių EF objektyvai yra tokie unikalūs. Pavyzdžiu galima pateikti aukščiausios klasės žiūronus 10x42L IS WP – jie priklauso prestižinei L serijai, kuriai priskiriami objektyvai, atitinkantys aukščiausius „Canon“ optinius viso kadro aiškumo ir spalvų tikslumo standartus.

„Super Spectra“ danga užtikrins ryškų vaizdą

Objektyvo danga „Super Spectra“ pašalina nepageidaujamus vidinius atspindžius, kurie sukelia vaizdo dvejinimąsi ir blyksnius, ir leidžia mėgautis ryškiu, didelio kontrasto, tikslaus spalvų balanso vaizdu.

Miestovaizdis įjungus HDR

Mažesni spalvų iškraipymai naudojant UD objektyvo elementus

Visi aukščiausios klasės modeliai, 18x50 IS AW, 15x50 IS AW ir 10x42L IS WP, naudoja 1 arba 2 itin mažos dispersijos (UD) stiklo objektyvo elementus, kurie sumažina spalvų iškraipymus (kai susidaro vaivorykštės). Juose naudojami didelio 50 mm ar 42 mm skersmens objektyvai ir išėjimo vyzdys net ir prietemoje užtikrina šviesų ir santykinai platų regos lauką.

Miestovaizdis įjungus HDR

Vandeniui atsparūs ir bet kokioms oro sąlygoms pritaikyti žiūronai

Mūsų vandeniui atsparūs ir bet kokioms oro sąlygoms pritaikyti žiūronai parengti naudoti atšiauriausiomis lauko sąlygomis, turi tvirtą konstrukciją ir Japonijos pramonės standartus (JIS) atitinkančias apsaugas nuo vandens. Tai žiūronų modeliai nuo aukščiausios kokybės vandeniui atsparių žiūronų 10x42L IS WP (JIS 7), kurie naudoja „Canon“ L serijos optinę įrangą, iki modelių 18x50 IS AW ir 15x50 IS AW (JIS 4), kuriuose dera aukšto lygio didinimas ir nepriekaištingas stabilumas.

Veiklos_vandenyje

Puikiai tinka įvairioms lauko veikloms

Mūsų tvirti vandeniui atsparūs ir bet kokioms oro sąlygoms pritaikyti žiūronai puikiai tinka skirtingoms veikloms gėluose vandenyse ar jūroje, pavyzdžiui, plaukiojimui jachta ar žvejybai. Mūsų aukščiausio didinimo lygio bet kokioms oro sąlygoms pritaikytais žiūronais galite stebėti žvaigždes nuo žemės ar iš jūros, o pasirinkę nešiojamus žiūronus 10x42L IS WP galite mėgautis aukščiausios klasės paukščių stebėjimu. Šių žiūronų atsparumas ir nepralaidumas vandeniui leidžia nesijaudinant naudoti juos bet kokiomis oro sąlygomis.

Tvirti

Tvirta konstrukcija

Trys oro sąlygoms atsparūs žiūronų modeliai pasižymi drėgnoms oro sąlygoms pritaikytu dizainu, leidžiančiu patogiai paimti korpusą, bei tvirta gumine danga, kuri ištvers visus jūsų nuotykius. Visuose modeliuose naudojamos aplinkai nekenkiančios detalės be švino, o dideli, patvarūs guminiai gaubtai padengia visą objektyvo įrenginį ir taip padidina žiūronų atsparumą smūgiams.

Puiki apsauga nuo oro sąlygų

Mūsų bet kokioms oro sąlygoms pritaikyti žiūronai atitinka Japonijos pramonės standartus (JIS) atsparumui oro sąlygoms iki JIS4, todėl gali būti naudojami per lietų ar sningant ir plaunami nuo purvo ir nešvarumų tekančiu vandeniu. O mūsų visiškai vandeniui atsparūs žiūronai atitinka atsparumo oro sąlygoms standartą JIS7, todėl nesugenda ir 5 minutes panardinti iki 1 metro gylyje po vandeniu.

Atsparumas_oro_sąlygoms

Kompaktiški, lengvai nešiojami žiūronai

Mūsų kompaktiški ir lengvi žiūronai sukurti jūsų patogumui ir nešiojimui, turi paprastai pirštų galais pasiekiamius vaizdo stabilizatoriaus ir fokusavimo valdiklius, pasižymi didelės raiškos vaizdu ir suteikia galimybę rinktis didinimo lygį: tai modeliai nuo vidurinės klasės 12x36 IS III iki itin kompaktiškų ir lengvų žiūronų 8x25 IS, kuriuos nešiotis itin paprasta.

Apsauga_nuo_oro_sąlygų

Puikiai tinka kelionėms, renginiams ir sporto įvykiams

Mūsų kompaktiški ir nešioti pritaikyti žiūronai yra tobulas kelionių bičiulis, nes puikiai tinka nešiotis mažame krepšyje ir visada bus pasirengę, kai prireiks apžiūrėti ir atpažinti ką nors tolumoje. Dėl kompaktiško dydžio ir aukštos kokybės jie padės jums atsidurti žymiai arčiau ir išlaikyti stabilų vaizdą sporto renginiuose ir koncertuose.

Skirtingo lygio didinimas pagal jūsų poreikius

„Canon“ žiūronai leidžia naudoti skirtingo lygio didinimą nuo 8 k. iki 18 k., tad patenkins jūsų poreikius ir leis kiek reikia prisiartinti prie stebimo objekto. Didinimo lygis, kurį turėtumėte pasirinkti, priklauso nuo jūsų atstumo nuo stebimo objekto ir nuo objekto dydžio. Jei žiūronai didina 10 k., objektas bus padidintas 10 kartų. Kitaip tariant, koks nors 100 metrų atstumu esantis objektas žiūrint pro žiūronus atrodys lyg nutolęs vos 10 metrų atstumu. Kalbant bendrai, 10 k. ar 12 k. didinantys žiūronai tiks stebėti paukščiams ar sporto reginiams, o daugiau, 15 k. ir 18 k. didinantys žiūronai leis stebėti objektus iš labai arti, o taip pat stebėti žvaigždes. Pasirinkite vieną iš sričių puslapių ir susipažinkite su modeliais, kurie galėtų jus dominti.

0%

    Didinimo lygis