Canon 12x36 IS III

12x36 IS III

Galingi nešiojami 12 k. didinantys žiūronai su vaizdo stabilizatoriumi – puikiai tinka paukščių stebėjimui, kelionėms ir sporto renginiams

Pranašumai

  • Galingi nešiojami žiūronai, su kuriais galite atsidurti 12 k. arčiau stebimo objekto
  • Itin stabilus vaizdas naudojant galingą optinį vaizdo stabilizatorių
  • „Canon“ tikslioji optinė įranga užtikrina didelę vaizdo raišką ir tikslų spalvų atkūrimą
  • Sukurti galvojant apie paprastą naudojimą, tvirtumą ir patogumą
  • Puikiai tinka paukščių stebėjimui, kelionėms ir sporto renginiams
Binoculars

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon 12x36 IS III

Galingi nešiojami žiūronai, su kuriais galite atsidurti 12 k. arčiau stebimo objekto


Galingi ir nešiojami žiūronai, ryškiai ir aiškiai 12 k. priartinantys tolimus ir sunkiai matomus objektus Juos paprasta neštis bet kur, tad jie puikiai tinka paukščių stebėjimui, kelionėms ir įvairiems sporto renginiams.

Itin stabilus vaizdas naudojant galingą optinį vaizdo stabilizatorių


Galingas optinis vaizdo stabilizatorius sparčiai ir tiksliai kompensuoja įvairaus pobūdžio drebėjimą ir judėjimą. Jis pakoreguoja netgi drebėjimą, kuris atsiranda apžvelgiant panoraminį vaizdą, kai sekate savo objektą ar stebite jį iš judančios transporto priemonės. Dėl žymiai sumažinto energijos suvartojimo vieno baterijų rinkinio pakanka naudoti žiūronus 9 valandas be pertraukos*.

„Canon“ tikslioji optinė įranga užtikrina puikų didelės raiškos vaizdą


Padedant „Canon“ tiksliajai optinei įrangai galite mėgautis puikia vaizdo kokybe, didele raiška ir nedideliu iškraipymų laipsniu. Ši optinė įranga naudoja „Super Spectra“ dangą, kuri naudojama ir žymiuosiuose „Canon“ EF objektyvuose, – ji užtikrina ryškų, kontrastingą vaizdą ir tikslų spalvų atkūrimą bei pašalina nepageidaujamus vidinius atspindžius, dėl kurių vaizdas gali dvejintis ar blyksėti.

Nuostabus regos laukas per visą aprėptį


Lauko plokštinimo optinės įrangos ir Porro II prizmės dizaino dėka galite mėgautis nuostabiu regos lauku su aiškiu, lygiu ir mažai iškraipytu vaizdu per visą jo aprėptį. Stebėkite visą regos lauką patogiai dėka 14,5 mm atstumo iki akies, kuris puikiai tinka nešiojantiems akinius.

Sukurti galvojant apie paprastą naudojimą, tvirtumą ir patogumą


Šie žiūronai Sukurti galvojant apie paprastą naudojimą, tvirtumą ir patogumą ir turi aukščiausios klasės rankeną bei patogiai, subalansuotai žiūrėti leidžiančius didelius guminius okuliarų gaubtus. Patogioje vietoje įtaisytas vaizdo stabilizatoriaus mygtukas ir sklandžiai veikiantis fokusavimo reguliavimo žiedas yra lengvai pasiekiami bet kurios rankos pirštais, o stambi, tvirta išorinė gumos danga leidžia žiūronus tvirčiau laikyti.

* Išbandyta remiantis „Canon“ standartais, išsamiau žr. specifikacijose

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon 12x36 IS III“, jo funkcijas ir pajėgumus.