Canon 8x25 IS

8x25 IS

Nešiojami, lengvi 8 k. didinantys žiūronai su vaizdo stabilizatoriumi – puikiai tinka kelionėms, koncertams ir sporto renginiams

Pranašumai

  • Nešiojami ir lengvi, puikiai tinka kelionėms ir renginiams
  • 8 k. didinimas priartins jus prie stebimo objekto
  • Itin stabilus vaizdas naudojant optinį vaizdo stabilizatorių
  • „Canon“ optinė įranga užtikrina didelę raišką ir spalvų tikslumą.
  • Subalansuotas dizainas paprastam naudojimui ir patogumui

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon 8x25 IS

Nešiojami ir lengvi, 8 k. padidina vaizdą


Šie lengvi nešioti žiūronai yra itin kompaktiški, vos 12 cm pločio ir vos 490 g svorio, todėl jie lengvai tilps į jūsų krepšį ir 8 k. padidins stebimą vaizdą kad ir kur bebūtumėte. Puikiai tinka kelionėms, spektakliams, koncertams ir įvairiems sporto renginiams, kur reikia atsidurti arčiau reginio.

Itin stabilus vaizdas naudojant optinį vaizdo stabilizatorių


Įvairius judesius ir rankos drebėjimą sparčiai ir tiksliai kompensuojančio optinio vaizdo stabilizatoriaus dėka galite mėgautis itin stabiliu stebimo objekto vaizdu ir patogiai naudoti žiūronus ilgą laiką. CR123A ličio baterija leidžia be pertraukos naudoti žiūronus iki 6 valandų*.

„Canon“ optinė įranga užtikrina didelę raišką ir spalvų tikslumą.


„Canon“ tiksliosios optinės įrangos dėka galite mėgautis puikia mažai iškraipyto, didelės raiškos vaizdo kokybe. Objektyvams naudojama „Super Spectra“ danga, kurios dėka vaizdas yra ryškus, kontrastingas, tikslių spalvų ir nėra nepageidaujamų vidinių atspindžių, dėl kurių vaizdas gali dvejintis ar blyksėti.

Nuostabus regos laukas per visą apimtį


Lauko plokštinimo objektyvo elemento dėka galite mėgautis nuostabiu ir aiškiu regos lauku per visą jo apimtį. Fokusuokite iki 3,5 m priartėjusius objektus ir mėgaukitės patogiu 13,5 mm atstumu iki akies.

Sukurti paprastam naudojimui, patvarumui ir patogumui


Centre esantis didelis vaizdo stabilizatoriaus mygtukas ir sklandžiai veikiantis fokusavimo reguliavimo žiedas leidžia bet kurios rankos pirštais paprastai ir patogiai valdyti vaizdą. Šiuose žiūronuose taip pat naudojamos +/-3,0 dioptrijos, prisitaikančios prie jūsų regėjimo, ir guminiai okuliarų gaubtai, prisitaikantys prie akinius nešiojančių naudotojų.

* Išbandyta remiantis „Canon“ standartais

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon 8x25 IS“, jo funkcijas ir pajėgumus.