no consumer

Canon X MARK I PRINT

X MARK I PRINT

Šiame unikaliame delno dydžio verslui skirtame spausdinančiame skaičiuotuve, pagamintame naudojant perdirbtas „Canon“ medžiagas, puikiai dera stilingas paprastumas ir atsakomybė už aplinkosaugą – daug stilingumo ir mažai atliekų.

Pranašumai

  • Modernus stilius
  • Apatinė korpuso dalis ir maitinimo elementų dangtelis pagamintas iš perdirbtų „Canon“ gaminių medžiagų
  • Dvigubas maitinimas: maitinimo elementai ir elektros tinklas (papildomas adapteris)
  • Spartus spausdinimas dviem spalvomis
  • Mokesčių, verslo ir euro konvertavimo funkcijos
  • Didelis fone apšviečiamas LCD ekranas
  • Taupo energiją

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon X MARK I PRINT“ atidžiau

Perdirbimas taupant išteklius


Šis aptakus 12 skaitmenų nešiojamasis spausdinantis skaičiuotuvas – tai geriausias būdas padidinti skaičiavimo efektyvumą kartu tausojant gamtos išteklius. Skaičiuotuvo apatinė korpuso dalis ir maitinimo elementų dangtelis pagamintas iš perdirbtų „Canon“ gaminių medžiagų. Taip sumažinamas atliekų kiekis, todėl X MARK I PRINT spausdinantis skaičiuotuvas yra atsakingai į aplinką žiūrinčių vadovų, specialistų ir kitų vartotojų pasirinkimas.

Didesnis energijos vartojimo efektyvumas


„X Mark I PRINT“ turi dvejopą maitinimo šaltinį. Jame naudojami keičiamieji maitinimo elementai (AA x 4), turintys išsikrovimo indikatorių, todėl prieš pakeičiant juos galima visiškai išnaudoti. Kitas galimas maitinimo šaltinis – EuP* reikalavimus atitinkantis pasirinktinis adapteris („AD-11 III“), todėl skaičiuotuvą galima prijungti prie standartinio elektros tinklo. Be to, automatinio išsijungimo funkcija 30 sekundžių išjungia fone apšviečiamą ekraną. Taip pat dėl šios funkcijos neliečiamas ar nenaudojamas prietaisas išsijungia po 7 minučių, todėl dar daugiau sutaupoma energijos.

Patogios verslo funkcijos


Dėl patogių mokesčių, verslo ir euro valiutos konvertavimo funkcijų šis nešiojamasis spausdinantis skaičiuotuvas puikiai tinka darbui biure ar namuose ir kelionėje. Vienu mygtuko paspaudimu nustatomi mokesčių tarifai, greitai konvertuojamos valiutos ir, paspaudus atskirą pelningumo apskaičiavimo mygtuką, automatiškai apskaičiuojamas pelnas. Tai lengviausias būdas supaprastinti sudėtingus skaičiavimus ir sutaupyti laiko.

Spartus spausdinimas dviem spalvomis


Šis rašalo velenėliu spausdinantis skaičiuotuvas spausdina 2,3 eilutės per sekundę sparta. Spausdinant dviem spalvomis užtikrinamas tikslumas ir išvengiama klaidų, nes teigiami skaičiai spausdinami juodai, o neigiami – ryškiai raudonai.

Didelis, ryškiai apšviečiamas ekranas ir patogūs mygtukai


Pakeltas didelis apšviečiamas LCD ekranas pasižymi dideliu kontrastu, todėl net ir nuolat naudojantis jame lengva įskaityti rodomus ženklus. Jis taip pat turi plačią klaviatūrą su dideliais patogiais mygtukais, todėl patogu greitai ir lengvai įvesti skaičius.

Švytintis baltas arba žvilgantis juodas


Pasirinkite „X MARK I PRINT“ skaičiuotuvo spalvą pagal skonį. Jo dailus, blizgus paviršius gali būti švytinčios baltos arba žvilgančios juodos spalvos. Šiaip ar taip, verta pasinaudoti moderniu šio skaičiuotuvo stiliumi ir skaičiavimo efektyvumu, derančiu su atsakomybe už aplinkosaugą.

  • * Europos Sąjungos direktyva, nustatanti ekologinio dizaino reikalavimus energiją naudojantiems gaminiams.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon X MARK I PRINT“, jo funkcijas ir pajėgumus.