Canon F-718SGA

F-718SGA

Šis antibakterinis mokslinis skaičiuotuvas su taškinės matricos ekranu pasižymi higieniškumu ir labai tikslaus skaičiavimo geba. Pagamintas naudojant dalį perdirbtų "Canon" gaminių medžiagų, todėl puikiai tinka žmonėms, besidomintiems tvaraus vartojimo klausimais.

Pranašumai

  • Antibakterinė klaviatūra
  • Pagamintas naudojant dalį perdirbtų "Canon" gaminių medžiagų
  • Du maitinimo šaltiniai: saulės baterija ir keičiamasis maitinimo elementas
  • 264 funkcijos ir ypatybės
  • Didelis taškinės matricos LCD ekranas
  • Dvejopas ekrano režimas (langeliais arba eilutėmis)

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon F-718SGA“ atidžiau

Daugiau higienos mokyklose


Higiena mokyklose yra gyvybiškai svarbus klausimas. Dabar "Canon" antibakterinis mokslinis skaičiuotuvas padeda pašalinti galimas sveikatos priežiūros problemas, nes jo plastikiniai mygtukai padengti patvirtinta neorganine antibakterine medžiaga*. Ji neleidžia daugintis arba slopina bakterijų, kurių gali kauptis ant skaičiuotuvo mygtukų, augimą, ypač aktyvioje mokyklos aplinkoje. Todėl "F-718SGA" yra patikimiausias ir saugiausias skaičiuotuvas pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviams.

Aplinką tausojantis dizainas


Šis mokslinis skaičiuotuvas pagamintas naudojant dalį perdirbtų "Canon" gaminių medžiagų viršutinei ir apatinei korpuso dalims, maitinimo elementų dangteliui ir skaičiuotuvo apsauginiam dangteliui. Tai padidina išteklių naudojimo efektyvumą ir sumažina nuostolius.

Efektyvus energijos taupymas


"F-718SGA" naudoja praktišką dvigubą maitinimo šaltinį. Saulės energija užtikrina maksimalų energijos taupymą, o dėl atsarginės baterijos šis skaičiuotuvas neapvils jokiomis apšvietimo sąlygomis. Dėl automatinio išsijungimo funkcijos nenaudojamas ir neliečiamas skaičiuotuvas po 7 minučių išsijungia, todėl sutaupoma dar daugiau energijos. Be to, šiuo skaičiuotuvu galima ilgai naudotis, nes jo bateriją galima pakeisti, todėl jo nereikia išmesti kaip kai kurių kitų skaičiuotuvų, išmetamų išsikrovus vienkartinei baterijai.

264 funkcijos, didelis tikslumas (iki 18 vidaus skaičiavimo skaitmenų)


Šis universalus skaičiuotuvas turi visas svarbiausias funkcijas, reikalingas pradinių ir vidurinių mokyklų matematikos ir gamtos mokslų pamokoms. Jame yra 264 funkcijos ir ypatybės, 17 laikymo ir atminties atmintinių ir iki 18 vidaus skaičiavimo skaitmenų, todėl skaičiavimai labai tikslūs (žr. techninius duomenis, kuriuose pateikiamas visas funkcijų sąrašas).

Didelis taškinės matricos LCD ekranas


Dideliame 4 ženklų eilučių taškinės matricos LCD ekrane, pasižyminčiame reguliuojamu kontrasto santykiu, lengva iš karto įžiūrėti skaitmenis. Praktiškas kietas dangtelis apsaugo skaičiuotuvo ekraną ir klaviatūrą nuo kasdieninio trankymo pasekmių.

Dvejopas (langeliais arba eilutėmis) ekranas ir veikimo režimas


Naudokitės dvejopu (langeliais arba eilutėmis) ekranu ir veikimo režimu Langelių režimu įvedami duomenys ir ekranas atrodo kaip matematikos sąsiuvinis, o linijų režimu naudojamas tradicinis 2 eilučių formatas.

* Patvirtinta JAV maisto ir vaistų administracijos tarnybos. Antibakterinio veiksmingumo bandymus atlieka ir tvirtina Pramoninių technologijų antibakterinių įstatų draugija (SIAA) ISO 22196 (JIS Z2801).

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon F-718SGA“, jo funkcijas ir pajėgumus.