no consumer

LEGRIA – kūrybiškai nusifilmuokite

Jūsų publika laukia – atskleiskite savo kūrybiškumą iš naujos perspektyvos „Full HD“ formatu. „Mini“ serijos gaminiai pasižymi unikaliu kompaktiniu ir itin lengvai nešioti pritaikytu dizainu, ypač plataus kampo objektyvu, keičiamojo kampo LCD ekranu ir įtaisytuoju stovu, teikiančiu galimybę be jokių sunkumų filmuoti save ir įvairiau nufilmuoti aplinką. Įtaisytoji „Wi-Fi“ ryšio funkcija leidžia paprastai bendrinti, tiesiogiai transliuoti, valdyti ir nuotoliniu būdu stebėti savo kūrinius, o dėl aukščiausios kokybės garso įrašymo technologijų įrašytas garsas bus toks pat puikus, kaip ir vaizdas.

„LEGRIA mini Angle“

„LEGRIA mini“

  • 170° ypač plataus kampo objektyvas
  • Keičiamojo kampo LCD; įtaisytasis stovas
  • Stereomikrofonas
  • „Wi-Fi“: paprasta bendrinti

„LEGRIA mini X“

„LEGRIA mini X“

  • 170° ypač plataus kampo objektyvas
  • Keičiamojo kampo LCD; įtaisytasis stovas
  • Didelis stereomikrofonas; tiesinis PCM garsas
  • „Wi-Fi“: nuotolinis stebėjimas ir paprastas bendrinimas

Nusifilmuokite patys

Tapkite savo filmų žvaigžde. Naudodami ypač plataus kampo objektyvą ir inovacinį keičiamojo kampo jutiklinį ekraną galite visai nesunkiai bet kokiu kampu filmuoti save ir įvairiau nufilmuoti aplinką – tereikia atlenkti LCD ekraną ir tiesiogiai jame stebėti netgi save.

Dėl unikalaus įtaisytojo stovo nebereikės trikojo, todėl galėsite nesunkiai sukioti LEGRIA kamerą ir papildyti savo kūrybą naujomis perspektyvomis.

„LEGRIA mini“ serijos kameromis taip pat galite daryti puikias nuotraukas, dėl „Canon“ HS sistemos pasižyminčias didele raiška ir mažu triukšmu. 170° regos kampas ir įprastesnio filmavimo stambiu planu ar su laiko pertrūkiais parinktys leis dar geriau išreikšti save.

Frame yourself
Broadcast yourself

Transliuokite savo kūrybą

Naudodami įtaisytąją „Wi-Fi“ ryšio funkciją galite toli ir plačiai skleisti savo kūrybą. Galite įkelti savo kūrinius į tokius bendruomeninius tinklus kaip „YouTube“ ir „Facebook“ ir netgi peržiūrėti juos per belaidį ryšį savo išmaniajame telefone arba per raiškųjį televizorių (HDTV).

Naudodami išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį galite valdyti LEGRIA kamerą nuotoliniu būdu ir išbandyti įvairias tiesioginio transliavimo ir bendrinimo parinktis.

„LEGRIA mini X“ kamera galite netgi nuotoliniu būdu stebėti, kas jums išvykus vyksta namuose.

Įtraukiantis garsas

Kurkite vaizdo įrašus, kurių garsas toks pat puikus, kaip ir vaizdas.

Naudodami „LEGRIA mini X“ įrašysite puikios CD kokybės garsą: ši kamera išsiskiria dideliu, puikaus signalo ir triukšmo koeficientu bei plataus dinaminio diapazono stereomikrofonu, nesuglaudinto tiesinio PCM garso įrašymo funkcija ir rankiniais valdikliais.

Naudodama aukštos kokybės stereomikrofoną ir garsinės aplinkos pasirinkimo funkciją „LEGRIA mini“ puikiai ir paprastai įrašo garsą – tiesiog pasirinkite tinkamiausią iš 5 aplinkos režimų, ir kamera automatiškai sureguliuos garso nuostatas.

Immersive Audio