LEGRIA HF G40

Mėgaukitės išskirtine vaizdo kokybe ir profesionalų lygio valdymu su LEGRIA HF G40. Universali ir paprasta naudoti su išskirtine optine įranga ir HD CMOS PRO jutikliu bei plataus dinaminio diapazono režimu kompaktiškame, rankomis laikomame korpuse.

Canon LEGRIA HF G40

Pranašumai

 • Išreikškite savo kūrybingumą su profesionalios kokybės vaizdo įrašais
 • Labai universali rankose laikoma kamera
 • Skirta pažangiam filmavimui su daugeliu jungčių
 • Mėgaukitės pritaikomu valdymu ir sparčia prieiga prie funkcijų
 • Sparčiai fiksuokite visą veiksmą kūrybinėje filmuotoje medžiagoje

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon LEGRIA HF G40

Profesionali vaizdo įrašų kokybė


Fiksuokite išskirtinius didelės bitų spartos AVCHD 1080p vaizdo įrašus kintamu kadrų dažniu esant bet kokiam apšvietimui – tai galima pasitelkus išplėstinę profesionalių funkcijų ir rankinių valdiklių gamą. Ji apima didelio jautrumo 1/2,84 tipo CMOS PRO jutiklį, didelę 8 plokštelių diafragmą, plataus DR ir paryškintų sričių pirmumo režimus ir galingą optinį vaizdo stabilizavimą.

Universalus filmavimas laikant kamerą rankomis


Modelis LEGRIA HF G40 teikia universalų funkcijų rinkinį kompaktiškame, rankomis laikomame korpuse. Fiksuokite plačius kraštovaizdžius ir detalius stambaus plano vaizdus su šviesiu 20 k. plačiakampiu f/1,8 keičiamo mastelio objektyvu ir vienu metu įrašykite ir AVCHD, ir MP4 formatu. Pasitelkus didelės skyros pakreipiamą vaizdo ieškiklį, kamerą galima naudoti ankštose erdvėse ir daugeliu keistų kampų.

Pažangios prijungimo galimybės


Dėl „Wi-Fi“ galite filmuoti nuotoliniu būdu per savo išmanųjį įrenginį, valdydami užrakto greitį, fokusavimą ir ekspoziciją. Didelė pažangių jungčių įvairovė apima mikrofono ir ausinių lizdus, tiesioginę HDMI ir AV išvestį, „Mini Advanced Shoe“ ir montavimo ant trikojo žiedą, USB ir dvi SD kortelių angas. Naudojant pasirenkamą priedą galimas ir geografinis žymėjimas.

Spartus pritaikytas valdymas


Mėgaukitės sparčia prieiga prie esminių funkcijų intuityviuose jutiklinio ekrano meniu ir automatiniu fokusavimu prilietus bei įsimintu fokusavimu. Perjungiamas keičiamo mastelio / fokusavimo žiedas, pritaikomi funkcijų mygtukai ir ratukas, kuriuo lengvai pasiekiami dažniausiai naudojami valdikliai, pagreitina veikimą, kad nepraleistumėte reikalingo kadro.

Kūrybinė filmuota medžiaga


Perjunkite iš visiškai automatinio į rankinį ir kino režimus; dirbdami kino režimu galite greitai filmuoti kūrybinę medžiagą, taikydami filmams naudojamus filtrus įrašymo metu arba po to. Išgaukite dramatiškus efektus, pasitelkę lėto veiksmo ir slenkančio laiko įrašymą, taip pat fiksuokite puikų garsą. Dėl pasirenkamo fokusavimo greičio kamera galima naudotis kūrybingiau.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LEGRIA HF G40“, jo funkcijas ir pajėgumus.

8 Blade Circular Aperture

8 plokštelių apskritiminė diafragma

Full HD

„Full HD“

Wide DR Gamma

Fiksuokite detales ir paryškintose srityse, ir šešėlyje

Wide Angle Lens

Plačiakampis objektyvas

20x Optical Zoom

20 k. optinis priartinimas

Optical Intelligent IS

Optinis išmanusis vaizdo stabilizatorius

DIGICDV4

DIGIC apdorojimo galia

WiFi Cert

Per „Wi-Fi“ veikiantis nuotolinio valdymo pultas ir paprastos bendrinimo funkcijos

 • „Canon“ LEGRIA HF G40

 • Kompaktiškas maitinimo adapteris CA-570

 • Belaidis valdiklis WL-D89

 • Maitinimo elementų paketas BP-820

 • „Stereo Video“ laidas

 • Objektyvo gaubtas su užkardu

 • USB laidas

 • Spartusis HDMI kabelis

 • Dokumentai