LEGRIA HF R66

Šia kompaktiška kamera kiekvieną brangią akimirką galėsite užfiksuoti „Full HD“ formatu. Filmuokite ir sekite toli esančių objektų detales naudodami įspūdingą 57 k. pažangųjį priartinimą, o tada be jokių pastangų dalykitės medžiaga su artimaisiais per įtaisytą „Wi-Fi“ ir NFC ryšį.

/Images/LEGRIA%20HF%20R66%20Extra_tcm214-1219361.jpg

Pranašumai

 • Naudojant „Wi-Fi“ ir NFC funkcijas paprasta dalytis medžiaga su visa šeima
 • Naudojant išmanųjį vaizdo stabilizatorių daromi stabilūs, nesusilieję vaizdo įrašai
 • Užfiksuokite stebulkingas gyvenimo akimirkas su visomis kvapą gniaužiančiomis detalėmis
 • Linksminkitės naudodami sulėtinto ir pagreitinto vaizdo įrašymo funkcijas
 • Filmuokite ir sekite įvykius iš toli

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LEGRIA HF R66“ atidžiau

Gyvenime svarbu dalytis


Nusiųskite vaizdo įrašus į savo išmanųjį įrenginį ir bendruomeninius tinklus naudodami įtaisytą „Wi-Fi“ funkciją. Kamera taip pat naudoja NFC ryšį, tad galite vienu palietimu prisijungti prie išmaniųjų renginių ir dalytis medžiaga tiesiogiai. NFC taip pat leidžia paprastai užmegzti ryšį su „Canon Connect Station“, talpinti ten medžiagą ir jums patogiu laiku peržiūrėti ją per televizorių su šeima ir draugais.

Visada ryškus vaizdas„Canon“ optinis išmanusis vaizdo stabilizatorius leidžia nebesijaudinti dėl kameros drebėjimo poveikio. Jis prisitaiko prie filmuojamo vaizdo ir automatiškai parenka jums tinkamiausią vaizdo stabilizavimo režimą. 5-ių ašių dinaminis vaizdo stabilizatorius užtikrina vaizdo stabilumą net jeigu filmuojate judėdami.

Stulbinančiai detalūs prisiminimaiDžiaukitės „Canon“ HD filmavimo objektyvo teikiamomis galimybėmis kurti įspūdingus vaizdo įrašus. Jis naudoja įvairiapusišką 57 k. priartinimo funkciją, tad leidžia detaliai fiksuoti net ir toli esančius objektus. Net ir filmuojant prietemoje vaizdo kokybė bus puiki, nes kameroje įtaisytas 3,28 MP „Full HD“ CMOS jutiklis ir DIGIC DV4 procesorius. Patogi failų užrakinimo funkcija padės apsaugoti prisiminimus, kad jie nebūtų netyčiomis ištrinti.

Linksmybės visai šeimaiEksperimentuokite naudodami sulėtinto ir pagreitinto vaizdo įrašymo funkcijas. Sulėtinto vaizdo funkcija sumažina spartą 1/2 k. (tai puiki priemonė norintiems tobulinti metimo į krepšį techniką), o pagreitinto vaizdo funkcija padidina spartą iki 1200 k. Ji įrašinėja vaizdą iš anksto nustatytais intervalais, tad leidžia kurti kvapą gniaužiančias laiko praeigos scenas. Pamėginkite pridėti prie vaizdo įrašų smagių efektų naudodami funkciją „Touch Decoration“ arba sukurkite pageidaujamą atmosferą kino efekto filtrais.

Nepaleiskite objekto iš akiųKą daryti, jeigu iš toli filmuojamas objektas išėjo iš kadro? Tereikia palaikyti nuspaudus paieškos mygtuką ir funkcija „Framing Assist“ tuoj pat nutolins vaizdą, kad objektas vėl būtų matomas. Tada atleiskite paieškos mygtuką ir kamera vėl priartins vaizdą, kad galėtumėte filmuoti toliau.

Nufilmuokite kelis pirmuosius kartus vienu metuNaudodami pažangų režimą „Baby mode“ galite nufilmuoti iki trijų vaikų pirmuosius žingsnius ir žodžius. Užregistruokite kiekvieno vaiko gimimo datą kameroje ir pažymėkite jų ūgį bei svorį spalvotais žymikliais. Visa medžiaga automatiškai įrašoma į pasirinkto filmuoti kūdikio albumą.

Vaizdo įrašai su puikiu garso takeliuNaudojant garsinės aplinkos pasirinkimo funkciją įrašų garsas bus toks pat puikus, kaip ir vaizdas. Tiesiog pasirinkite iš 5-ių skirtingų režimų tą, kuris labiausiai tinka jūsų filmuojamam vaizdui.

Įvairiapusiškas filmavimasVaizdo įrašus galima daryti skirtingais formatais (AVCHD + MP4) ir tuo pat metu įrašinėti į vidinę atmintį ir į SD kortelę. Tai reiškia, kad galite įrašinėti aukštos kokybės medžiagą savo asmeniniam naudojimui ir tuo pat metu per išmaniuosius įrenginius ir bendruomeninių tinklų svetaines dalytis kiek mažesnės raiškos, greičiau persiunčiama jos versija.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon LEGRIA HF R66“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD

„Full HD“

WiFi Cert Share

Bendrinkite vaizdo įrašus per belaidį ryšį

Simplify sharing

Bendrinkite paprasčiau

Steady shots in every situation

Stabilios nuotraukos bet kokiomis aplinkybėmis

Steady shooting on the move

Stabilus vaizdas judant

Full HD CMOS sensor

„Full HD“ raiškos CMOS jutiklis

57x Advanced Zoom

57 k. patikslintojo artinimo funkcija

Keep track of your subject at full zoom

Nepaleiskite objekto iš akių filmuodami su maksimaliu priartinimu

DIGICDV4

DIGIC apdorojimo galia

Slow Fast

Sulėtinto ir pagreitinto vaizdo įrašymas

AVCHD

28 Mbps įrašymas AVCHD formatu

MP435MBPS

35 Mbps įrašymas MP4 formatu

Įamžinkite brangius atsiminimus

Perfect audio to match the scene

Puikus aplinką perteikiantis garsas

7,5 cm talpusis jutiklinis ekranas

Add a cinematic feel to movies

Suteikite vaizdo įrašams kinematografinės kokybės

Add fun effects to movies

Papildykite vaizdo įrašus smagiais efektais

Atidarykite LCD ekraną, ir įrenginys iškart įsijungs

8GB built-in memory + SDXC slot

8 GB integruota atmintinė ir SDXC lizdas

Connect Station Optimised

Pritaikyta „Connect Station“

 • „Canon LEGRIA HF R66“
 • Kompaktinis kintamosios srovės adapteris CA-110
 • Maitinimo elementų komplektas BP-718
 • Spartusis HDMI kabelis
 • HTC-100/S
 • USB kabelis IFC-300PCU/S