XF100

Canon kamera XF100 yra mažiausia kamera su MPEG-2, 50 Mb/s, 4:2:2 Full HD kodeku. Įrašymas į CF atminties kortelę, profesionalų lygio garso kokybė ir įvairiapusiškos derinimo galimybės suteikia išskirtinio lankstumo galimybių.

Pranašumai

  • MPEG-2 įrašymas į 2 CF korteles iki 50 Mb/s (4:2:2) sparta
  • Lengva ir kompaktiška; XLR įvestys
  • 10 kartų didinantis Canon HD Video objektyvas
  • 1/3 tipo Full HD Canon CMOS jutiklis
  • 3D Assist funkcijos; infraraudonojo filmavimo režimas
  • 8,8 cm 920 tūkst. taškų LCD ekranas; 0,6 cm 260 tūkst. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis
  • Kaitomas kadrų per sekundę skaičius

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon XF100“ atidžiau

MPEG-2 įrašymas iki 50 Mb/s (4:2:2) sparta


XF100 iki 1920 x 1080 Full HD kokybe ir 50 Mb/s (4:2:2) sparta įrašo MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) failus į palyginti nebrangias ir plačiai prieinamas CompactFlash (CF) atminties korteles. Pakaitinio įrašymo per du kortelių lizdus funkcija leidžia filmuoti be pertrūkio, o įrašymo per du lizdus vienu metu funkcija – įrašyti tą patį vaizdą į abi korteles.

Lengva ir kompaktiška; XLR įvestys


Išskirtinis šios kameros funkcionalumas, atsparumas ir lengvumas suteikia išskirtinio lankstumo galimybių. Linijinį PCM garso signalą galima įrašyti per dvi XLR įvestis ir priekyje tvirtinamą stereomikrofoną.

10 kartų didinantis Canon HD Video objektyvas


Remiantis solidžia Canon objektyvų kūrimo patirtimi, kameroje XF100 įdiegtas spartus plačiakampis Canon HD Video objektyvas (f1,8–f2,8, 30,4 mm) su valdymo žiedu, skirtu priartinti, fokusuoti ar vyzdinei diafragmai reguliuoti. Patobulinta optinio vaizdo stabilizavimo sistema padeda sumažinti spalvų iškraipymą, išlaikyti ryškumą ir sumažinti objektyvo dydį.

1/3 tipo Full HD Canon CMOS jutiklis


Canon sukurtas ir pagamintas 2,07 megapikselio Full HD CMOS jutiklis įrašo Full HD kokybės vaizdą įdiegta 1920 x 1080 raiška. Šis jutiklis turi Bayer modelio spalvų filtrą, užtikrinantį didelį jautrumą ir platų dinaminį spektrą; itin spartaus duomenų nuskaitymo technologija sumažina užrakto judėjimo sukeliamą vaizdo išsikreipimą, galimą CMOS jutiklius naudojančiose kamerose.

3D Assist funkcijos; infraraudonojo filmavimo režimas


Į XF100 įdiegtos 3D Shooting Assist funkcijos (OIS Axis Shift ir Focal Length Guide), leidžiančios dviem vaizdo kameromis filmuoti stereoskopinį trimatį vaizdą. Dėl dvigubai didesnio nei ankstesnių modelių jautrumo infraraudoniesiems spinduliams (IR) ši kamera taip pat puikiai tinka filmuoti menko apšvietimo sąlygomis naudojant naująjį IR filmavimo režimą ir įtaisytąją IR lempą. Atsižvelgiant į projektų skirtumus galima rinktis žalią ir baltą spalvą.

8,8 cm 920 tūkst. taškų LCD ekranas; 0,6 cm 260 tūkst. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis


Abi kameros turi po didelį šone įtaisytą LCD ekraną. Šis 8,8 cm ekranas pasižymi aukšta 920 tūkst. taškų raiška, įdiegta osciloskopinio stebėjimo ir Edge Focus funkcija, padedančia derinti vaizdą. Taip pat galima naudoti 0,61 cm 260 tūkst. taškų elektroninį vaizdo ieškiklį su 100% aprėptimi.

Kaitomas kadrų per sekundę skaičius


Galima nustatyti skirtingus kadrų dažnius – nuo 12 iki 50 kadrų per sekundę. Tai suteikia operatoriui galimybių kaitaliojant kadrų per sekundę skaičių įgauti daugiau kūrybinės laisvės.

CPS techninė priežiūra *


Canon išskirtinė techninės priežiūros paslauga CPS Video Support suteikia galimybę pirmumo teise naudotis taisymo paslaugomis ir užtikrina greitą aptarnavimą.

  • * Daugiau informacijos, kuriose šalyse veikia CPS programa, žr.
  • http://www.canon-europe.com/cps

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon XF100“, jo funkcijas ir pajėgumus.

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.

Apsilankykite „Canon“ profesionalų tinkle