XF205

Aukščiausios vaizdo kokybės lengvai integruojama ir dviem formatais įrašanti kamera XF205 turi viską, ko reikia HD raiškos vaizdui įrašyti. Šis galingas profesionalams skirtas aparatas turi daug funkcijų, bet yra kompaktiškas.

Pranašumai

  • 20 k. priartinantis f/1,8 plačiakampis objektyvas leidžia filmuoti iš toli
  • „HD CMOS Pro“ jutiklis net ir prietemoje užtikrina įspūdingą vaizdo kokybę
  • Kompaktiška, lengva konstrukcija su 3 objektyvų žiedo valdymo įtaisu bei sukamuoju laikikliu
  • OLED ekranas ir 1,23 mln. taškų vaizdo ieškiklis užtikrina tikslų stebėjimą
  • Medžiagą paprasta bendrinti per įtaisytąją „Wi-Fi“ ir eterneto įrangą; antrinius failus galima tiesiogiai transliuoti į kitus įrenginius
  • Įrašymas dviem formatais: standartinė 50 Mbps MPEG2 transliacijų koduotė ir HD arba SD MP4
  • „Genlock“, „Timecode“ ir 3G-SDI terminalai, leidžiantys integruoti į kitas kameras
  • „Wide DR gamma“ padeda išvengti per ilgos ekspozicijos
  • 4 kanalų garso įrašymas; 2 XLR įvestys
  • Infraraudonojo filmavimo režimas su patobulinta IR lempa

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon XF205

Pažangi „Canon“ vaizdo apdorojimo sistema


Į XF205 įdiegta pažangi kameros sistema, gebanti kurti įspūdingus vaizdus ir užtikrinti pakankamai spartų reagavimą filmuojant įvairiausiomis aplinkybėmis. 26,8 mm 20 k. priartinantis plačiakampis objektyvas leidžia atsidurti šalia veiksmo, o dinaminio optinio vaizdo stabilizavimo funkcija kompensuoja drebėjimą 5 kryptimis, todėl pasižymi išskirtiniu vaizdo medžiagos stabilumu.

„Canon HD CMOS Pro“ jutiklis kartu su DIGIC DV 4 procesoriumi užtikrina ne tik stulbinamą vaizdo kokybę net ir prietemoje, bet ir išskirtinį dinaminį diapazoną bei tikrovišką spalvų atkūrimą. Nuostata „Wide DR Gamma“ leidžia išvengti per ilgos ekspozicijos, o infraraudonojo filmavimo režimas teikia galimybę be jokių sunkumų naudoti kamerą naktį – tai puiki priemonė laukinės gamtos videografams.

Filmuotos medžiagos kokybę papildo pažangios garso funkcijos kartu su 4 kanalų tiesinio PCM garso įrašymo funkcija.

Patogumas ir tikslus valdymas


XF205 yra kompaktiška, nekrintanti į akis ir dėl 3 objektyvų žiedo valdymo įtaiso bei sukamojo laikiklio maloni naudoti, be to, pasižymi ypač kokybiškomis stebėjimo parinktimis. 1,23 mln. taškų raiškos OLED ekranas aiškiai matomas net ir ryškioje saulės šviesoje, be to, jis sparčiau reaguoja, yra ryškesnis, kontrastingesnis ir tiksliau atkuria spalvas nei atitinkami LCD ekranai. Didelis 1,14 cm (0,45 col.) 1,23 mln. taškų elektroninis vaizdo ieškiklis palenkiamas iki 68° kampu, taigi tiks įvairiausiomis filmavimo situacijomis.

Universalios įrašymo parinktys


XF205 įrašymo dviem formatais priemonė užtikrina universalumą, spartą ir duomenų saugumą. Medžiagą galima įrašyti vienu metu dviem formatais ir taip iš karto sukurti atsarginę kopiją bei alternatyvias įrašų bendrinimo galimybes. „Full HD“ įrašus, naudojant standartinę 50 Mbps MPEG2 transliacijų koduotę, galima laikyti dviejose CF kortelėse, o MP4 versiją galima įrašyti į SD kortelę „Full HD“ arba mažesne raiška – tai labai pravartu norint sparčiai perduoti failus, pavyzdžiui, renkant naujienas. Negana to, galima mažos raiškos antrinius failus tiesiogiai transliuoti į kitą įrenginį, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną.

Integruokite ir bendrinkite


„Timecode“, „Genlock“ ir 3G-SDI terminalai leidžia be jokių pastangų prisijungti prie standartinės transliavimo įrangos.

Dėl įtaisytosios „Wi-Fi“ bei eterneto ryšio įrangos bendrinti medžiagą visai paprasta. Įrašus galima peržiūrėti naudojant kitą įrenginį, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, arba perduoti tiesiogiai per FTP. Šios ryšio priemonės taip pat teikia galimybę kamerą valdyti nuotoliniu būdu, naudojantis žiniatinklio naršykle. Be to, galima naudoti ir „Canon“ laidinį nuotolinio valdymo pultą RC-V100.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XF205“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD

„Full HD“

20x Optical Zoom

20 k. optinis priartinimas

Dynamic Optical Image Stabiliser

Dinaminis optinis vaizdo stabilizatorius

Rotating Grip

Sukamasis laikiklis

WiFi Cert

Per „Wi-Fi“ veikiantis nuotolinio valdymo pultas ir paprastos bendrinimo funkcijos

MXF 50Mbps

MXF 50 Mbps

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

35 Mbps įrašymas MP4 formatu

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.