XF305

„XF305“ – viena pirmųjų „Canon“ profesionalams skirtų skaitmeninių vaizdo kamerų su failų įrašymo sistema, turinti MPEG-2, 50 Mbps, 4:2:2 kodeką, „Canon“ L serijos objektyvą ir 3 „Full HD“ CMOS vaizdo jutiklius puikiems HD raiškos vaizdo įrašams, laikomiems CF kortelėje, kurti.

Pranašumai

  • MPEG-2 MXF failų įrašymas į CF korteles iki 50 Mbps (4:2:2) sparta
  • Suderinamumas su NLE
  • 18x priartinantis plačiakampis „Canon“ L serijos objektyvas
  • 3 x 1/3 tipo „Full HD“ „Canon“ CMOS vaizdo jutikliai
  • HD-SDI jungtis, „Timecode“, Genlock“
  • 10,1 cm LCD ekranas (1,23 M taškų); 1,3 cm (1,55 M taškų) elektroninis vaizdo ieškiklis
  • Kaitomas kadrų per sekundę skaičius

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon XF305

Filmuokite aukštos kokybės HD vaizdo įrašus į CF korteles


„XF305“ įrašo MPEG-2 MXF („Media eXchange Format“) failus – iki 1920 x 1080 „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus 50 Mbps sparta (4:2:2) – į „CompactFlash“ (CF) atminties korteles. CF laikmena yra nebrangi ir lengvai prieinama: dėl dvigubo kortelių lizdo galima filmuoti be pertrūkio.

Lankstusis redagavimas


Įsijungdami į bendrą srautą vaizdo įrašai, nufilmuoti „XF305“ kamera, renkami kaip rinkoje priimto standarto MXF failai, suderinami su visais pagrindiniais redagavimo paketais.

18x priartinantis plačiakampis objektyvas


Sukurtas remiantis „Canon“ objektyvų gamybos kompetencija ir specialistų atsiliepimais, lengvas 18x priartinantis L serijos „HD Video“ objektyvas užtikrina puikią optinę kokybę. Siekiant išvengti spalvų iškraipymo naudojami unikalūs ypač mažo pralaidumo (Hi-UD) elementai. Dėl atskirų žiedų galimas nepriklausomas fokusavimo, priartinimo ir vyzdinės diafragmos (F1.6) valdymas, taip pat visiškai rankinis valdymas, o fokusavimo ir priartinimo žiedai turi galinius ribotuvus.

3 „Full HD“ CMOS vaizdo jutikliai


„Full HD“ 1920 x 1080 raiškos filmuota medžiaga įrašoma naudojant tris 1/3 tipo 2,07 megapikselio „Full HD“ CMOS jutiklius, sukurtus ir pagamintus „Canon“. Nuskaitymas didele sparta sumažina užrakto judėjimo poveikį.

10,1 cm LCD ekranas ir 1,3 cm elektroninis vaizdo ieškiklis


10,1 cm (4 colių) LCD ekranas gali būti pritaisytas bet kurioje kameros pusėje. „Focus Assist“ funkcija leidžia filmuoti ryškius vaizdus naudojant didžiausią (1,2 M taškų) raišką. Įtaisytuoju osciloskopinio stebėjimo įrenginiu (WFM) patikrinamas išlaikymas ir kiti filmavimo parametrai. Taip pat galima naudotis 1,3 cm elektroniniu vaizdo ieškikliu (EVF).

Įvairi kadravimo sparta


Galima įvairi – nuo 12 iki 50 k./sek. – kadravimo sparta. Tai operatoriams teikia galimybę keisti filmavimo spartą ir kurti dar kūrybiškesnius vaizdo įrašus.

Profesionalų jungčių lizdai ir atskira garso sistema


Standartinė rinkos HD-SDI išvestis perduoda nesuglaudintą „Full HD“ vaizdą su integruotu garsu ir „Timecode“ kodais. „Genlock“ įvestis ir „Timecode“ įvestis / išvestis teikia galimybę naudoti „XF305“ filmuojant keliomis kameromis. Garsas gali būti įrašomas per dvi XLR įvestis, taip pat per priekyje tvirtinamą stereomikrofoną.

Pasirankamasis vaizdas


Galima pasirinkti dvidešimt šešias pasirenkamojo vaizdo nuostatas, kad jis atrodytų puikiai. Šios nuostatos gali būti laikomos kameroje (SD atminties kortelėje) ir netgi perkeliamos iš vienos kameros į kitą.

CPS techninė priežiūra *


Išskirtinė „Canon“ techninės priežiūros paslauga „CPS Video Support“ teikia galimybę pirmumo teise naudotis taisymo paslaugomis ir užtikrina greitą aptarnavimą.

* Daugiau informacijos apie šalis, kuriose veikia CPS programa, žr. http://www.canon-europe.com/cps

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XF305“, jo funkcijas ir pajėgumus.

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.