Directional Stereo Microphone DM-E1

Kurkite filmus su puikiu ir aiškiu garso takeliu naudodami šį kokybišką „Canon“ stereofoninį kryptinį mikrofoną, išsiskiriantį kompaktiška ir lengva vamzdine konstrukcija ir universaliu kryptiniu garso fiksavimu.

Pranašumai

  • Išorinis stereofoninis kryptinis mikrofonas EOS fotoaparatams*
  • Platus dažnių diapazonas ir didelis jautrumas sodriam ir detaliam garsui
  • Trys kryptiniai režimai įvairių objektų garsui įrašyti
  • Amortizuojantis laikiklis ir uždangalas nuo vėjo sumažina nepageidaujamą triukšmą
  • Kompaktiška ir lengva konstrukcija, kurią patogu nešiotis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Išorinis vamzdinės konstrukcijos mikrofonas


Kryptinis stereomikrofonas DM-E1 pasižymi vamzdine konstrukcija ir aukštos kokybės filmų garsu. Jis lengvai tvirtinamas ant kontaktinės jungties ir jungiamas į įvairių suderinamų EOS fotoaparatų 3,5 mm mikrofono lizdą.*.

Sodrus, tikroviškas garsas


Įrašykite sodrų ir tikrovišką garsą – pvz., visą koncerto tonų diapazoną, nuo aukštų smuiko ir fleitos dažnių iki žemų kontraboso ir bosinės gitaros dažnių – išnaudodami 50 Hz–16 kHz garso fiksavimo diapazoną. -42 dB jautrumu galite įrašyti net tyliausius garsus.

Universalios kryptinės galimybės


Papildykite savo filmą įspūdingu garso takeliu, pasinaudodami trimis kryptinio garso įrašymo režimais. Be vargo perjunkite 90° ir 120° modelius, kad užfiksuotumėte aukštos kokybės garsą skirtingo dydžio erdvėse, arba naudokite vamzdinį (monofoninį) režimą, kad aiškiai įrašytumėte tiesiai į fotoaparatą kalbančių asmenų balsą be aplinkos triukšmo.

Aukštos kokybės įrašai


Įrašykite aiškų ir kokybišką garsą be nepageidaujamo triukšmo su amortizuojančiu laikikliu, kuris sugeria fotoaparato ir objektyvo veikimo keliamas vibracijas; pridedamas uždangalas nuo vėjo ženkliai sumažina vėjo keliamą triukšmą lauke; 66 dB S/N (signalo ir triukšmo) koeficientas reiškia mažesnį foninių trukdžių triukšmą.

Lengva nešiotis


Dėl kompaktiškos ir lengvos konstrukcijos šį mikrofoną lengva visur neštis kartu. Prijungus jį prie fotoaparato ir objektyvo gaunamas dailus įrašymo įrenginys, kuriuo galima patogiai filmuoti nuo rankų ilgesnį laiką. Lengva monetos tipo ličio baterija užtikrina minimalų svorį.

*Nerekomenduojama naudoti su „EOS-1D Mark IV“ ir „EOS 550D“, nes šiuose modeliuose nėra rankiniu būdu valdomas mikrofono įvesties garsumas

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Directional Stereo Microphone DM-E1“, jo funkcijas ir pajėgumus.

  • Kryptinis stereo mikrofonas DM-E1
  • Uždangalas nuo vėjo, skirtas DM-E1
  • Naudotojo vadovas
  • Garantijos kortelė