Vaizdų išeiga – EOS-1D X Mark II

Vaizdų valdymas žaibo greičiu

Maksimaliai pailginkite fotografavimo laiką. Maksimaliai sutrumpinkite visa kita.

eos-1d-x

Įtaisyta GPS įranga

Modelyje „EOS-1D X Mark II“ yra galimybė jungtis prie GPS (JAV), GLONASS (Rusija) ir „Quasi-Zenith“ palydovo „Michibiki“ (Japonija) globalios padėties nustatymo palydovų, kad GPS veiktų tiksliau ir būtų greitai gaunamas signalas1. Fotoaparatas prideda geografinės žymės informaciją (ilgumą, platumą, aukštį virš jūros lygio bei pasaulinį koordinuotąjį laiką) prie vaizdo metaduomenų – naudingas priedas agentūroms ir fotografams, norintiems automatiškai nustatyti, kada ir kur buvo fotografuota.

GPS sistema taip pat automatiškai nustato laiką fotoaparato laikrodyje pagal duomenis iš palydovų, o dėl registravimo funkcijos naudotojai gali sekti su fotoaparatu atliekamus veiksmus, kuriuos galima įtraukti į žemėlapių sudarymo sistemas. GPS informaciją galima įrašyti ir į filmus įrašo pradžioje.

1 „Canon“ GP-E1 ir GP-E2, trečiosios šalies GPS įrenginiai su įjungtu „Bluetooth“, nėra suderinami.

eos-1d-x

Apkirpkite ir siųskite

Apkirpimo ir dydžio keitimo funkcija dar labiau išplečia „EOS-1D X Mark II“ galimybes. Šios dvi funkcijos įtrauktos atsakant į prašymus keisti kompoziciją nufotografavus ir paprastai keisti vaizdų dydį, kad būtų galima nedelsiant dalintis. Fotografai gali apkirpti vaizdus, kaip jie norėtų matyti juos išspausdintus, ir greitai siųsti juos redaktoriams bei fotografijų skyriams.

eos-1d-x

WFT-E8 su IEEE 802.11AC standartu

Atraskite platesnes „EOS-1D X Mark II“ prijungimo galimybes su belaidžiu siųstuvu WFT-E8. Spartus siuntimas per belaidį LAN, patobulinta perdavimo per FTPS parinktis ir galimybė fotografuoti nuotoliniu būdu: dėl to WFT-E8 – būtinas „EOS-1D X Mark II“ priedas.

Perduokite duomenis nutolę iki 150 m atstumu dideliu greičiu dėl IEEE 802.11ac standarto (5 Ghz juosta), kuris palaiko apie 2,5 k. spartesnį ryšį, nei IEEE 802.11n. Valdykite tokias fotoaparato nuostatas, kaip fokusavimas, užrakto greitis, „Live View“ ir peržiūra, fotografuodami nuotoliniu būdu per WFT serverio parinktį arba programėlę „Canon Camera Connect“.

Dabar modelyje „EOS-1D X Mark II“ galima išsaugoti iki 20 tinklo ryšio nustatymų (palyginti su 5 modelyje „EOS-1D X“), o atminties kortelėje ir toliau galima įrašyti 10.

Sužinokite daugiau

eos-1d-x
eos-1d-x

Didelės spartos prisijungimas

Dėl „SuperSpeed USB 3.0“ terminalo galimas didelės spartos vaizdų perdavimas į kompiuterį. Su „EOS-1D X Mark II“, kaip ir su EOS-1D X, fotografai gali persiųsti vaizdus per tinklą, pasitelkę įtaisytąjį eterneto lizdą arba pasirenkamą belaidį siųstuvą WFT-E8 arba WFT-E6.

Programėlė „Canon Camera Connect“

Su programėle „Canon Camera Connect“ per WFT-E8 arba WFT-E6 galite prijungti savo „EOS-1D X Mark II“ prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio (su „iOS“ arba „Android“) nuotoliniam fiksavimui, peržiūrai, įvertinimui, perdavimui ir vaizdų bendrinimui, kai fotoaparatą reikia padėti nepasiekiamoje vietoje, pvz., už vartų per futbolo rungtynes, skubiam perdavimui į fotografijų skyrius ar naudojimui socialiniuose tinkluose. Su „Camera Connect“ taip pat galite filmuoti ir perkelti su „EOS-1D X Mark II“ nufilmuotus MP4 filmų failus.

Connect-App